8 2013
To byl obrat! Fotbalisté Krupky po první půli zápasu v Litvínově prohrávali 1:4, nakonec ale díky třem brankám během půlhodiny a vlastnímu gólu zvítězili 5:4 a nadále vedou tabulku přeboru Ústeckého kraje. Naopak Blšany podruhé za sebou prohrály a klesly na páté místo. Sestřihy jednotlivých duelů najdete na přiloženém videu.

"Tým potvrdil v Litvínově vnitřní sílu," radoval se po zisku tří bodů klubový web Krupky.

Po prvním poločase to ale vypadalo, že všechny tři body získá domácí mužstvo Litvínova, které v minulém kole překvapivě zvítězilo na půdě kdysi ligového klubu z Blšan (více čtěte ZDE).

Už v 7. minutě vedli domácí 1:0, když si Macháček nejprve efektivně poradil s dvěma obránci Krupky, a pak se dokonce prosmýkl kolem třetího.

Za pět minut pálil tvrdou střelou z asi osmnácti metrů Biro a za dalších pět minut dostal ideální přihrávku do běhu Koudelka. Po první dvacetiminutovce tak Litvínov vedl už 3:0.

Krupka poprvé snížila ve 40. minutě, když Kříž nekompromisně proměnil pokutový kop. Jenže za tři minuty vedli domácí opět o tři branky, a to díky Dragounovi, který měl stejně jako Kříž výhodu penalty.

V druhé půli duelu míče končily jen v domácí brance. "Po menší bouři v kabině nastoupilo jakoby jiné mužstvo. Tým se semknul a nesmírně zabojoval," radoval se sekretář Krupky Jiří Penc pro klubový web.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Ve 47. minutě dorážel do prázdné branky odražený míč od tyče Caitaml, za osm minut skóroval po rohovém kopu Hricák a v 76. minutě vyrovnával na 4:4 Řezníček poté, co jeden z jeho spoluhráčů zahrával volný přímý kop a domácí brankář Valeš neudržel míč.

Obrat Krupka dokonala díky vlastnímu gólu Litvínova po zahrávané standardní situaci.

Výsledky 9. kola: Modrá - Neštěmice 2:0, Louny - Milešov 0:2, Hor. Jiřetín - Kadaň 1:1, na pen. 4:3, Proboštov - Modlany 2:2, na pen. 3:2, Děčín - Vilémov 3:8, Litvínov - Krupka 4:5, Bílina - Blšany 4:0, Litoměřice - Březno 2:0.

1. TJ Krupka 9 7 2 0 31:10 23
2. FK Litoměřice 9 6 3 0 20:6 22
3. FK Bílina 9 5 3 1 17:5 21
4. SK Stap-Tratec Vilémov 9 6 1 2 31:15 19
5. FK Chmel Blšany 9 6 0 3 25:16 18
6. TJ Proboštov 9 4 3 2 21:15 18
7. Jiskra Modrá 9 4 3 2 14:9 17
8. FK Louny 9 4 0 5 15:12 12