25 2013
Tomu se říká brankostroj! Bývalý ligový klub Blšany sice v předchozím kole přeboru Ústeckého kraje poprvé v této sezoně prohrál, ale po týdnu opět, zdá se, najel na vítěznou vlnu. Fotbalisty Junior Děčína smetl na jeho hřišti 6:2, jednou se prosadil i syn kanonýra Horsta Siegla, útočník Prückner vstřelil hattrick. Na přiloženém videu můžete zhlédnout sestřihy i ostatních zápasů.

"Domácí Junior tentokrát nestačil na zkušený celek Blšan a vysoko prohrál 2:6. Ještě v prvním poločase drželi domácí přijatelný výsledek 0:1," zhodnotil utkání klubový web Děčína.

Jediná branka první půle padla ve 32. minutě, když střední záložník Blšan Macek napřáhl z velké vzdálenosti. Míč se obloučkem snesl do domácí branky a brankář Smutný se jen ohlédl a poklesl v kolenou.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Pak ale přišla třiadvacetiminutovka v druhém poločase, v níž hostující celek dokázal pětkrát skórovat a rozhodl o své, již šesté výhře v této sezoně.

Moment číslo 1 - 64. minuta, 2:0. Jeden z blšanských hráčů centroval ke vzdálenější tyči, po první střele se míč odrazil od břevna, ale krajní záložník Nový dokázal balon doklepnout do prázdné branky.

Moment číslo 2 - 66. minuta, 3:0. Blšanští hráči předvedli krásnou narážečku na jeden dotyk, jako poslední střílel útočník Prückner, jenž po zemi propálil gólmana Smutného.

Moment číslo 3 - 76. minuta, 4:1 (o pět minut dříve snižoval po rohovém kopu Doksanský). Přišla chvíle Horsta Siegla mladšího, který tak vstřelil třetí branku v třetím zápase za sebou (více čtěte ZDE a ZDE). Tentokrát se prosadil přesnou střelou z úhlu ke vzdálenější tyči.

Moment číslo 4 - 85. minuta, 5:2 (o minutu dříve proměnil tvrdou střelou Folprecht pokutový kop). Útočník Prückner dostává přihrávku ze strany, ačkoliv je tísněn jedním z děčínských beků, dokáže jeho spoluhráč propasírovat míč do ideální pozice, kde už Prücknerovi zbývalo jediné - trefit prázdnou branku.

A moment číslo 5 - 87. minuta, 6:2. Zase Prückner, v tomto zápase potřetí! Útočník hostů sprintoval po levé straně hřiště a mířil z úhlu na brankáře Smutného, jehož neměl problém obstřelit.

"Utkání se hrálo na velmi špatném a rozbitém hřišti a tomu jsme podřídili taktiku a složení týmu. (...) Hráli jsme zodpovědně, se zajištěnou obranou a spoléhali na brejky, což se nám povedlo," radoval se po zápase trenér Blšan Josef Němec pro klubový web.

Příští utkání sehrají vedoucí Blšany doma s dvanáctým Litvínovem. Zvítězí posedmé v této sezoně?

Výsledky 7. kola: Milešov - Neštěmice 0:4, Modrá - Kadaň 3:0, Louny - Modlany 3:0, Hor. Jiřetín - Vilémov 3:2, Proboštov - Krupka 0:0, na pen. 2:0, Děčín - Blšany 2:6, Litvínov - Březno 3:0, Bílina - Litoměřice 0:0, na pen. 2:1.

1. FK Chmel Blšany 7 6 0 1 24:9 18
2. TJ Krupka 7 5 2 0 19:8 17
3. TJ Proboštov 7 4 2 1 20:8 16
4. FK Bílina 7 4 2 1 15:5 16
5. FK Litoměřice 7 4 3 0 15:7 16
6. Jiskra Modrá 7 3 3 1 14:8 14
7. SK Stap-Tratec Vilémov 7 4 1 2 18:12 13
8. FK Louny 7 3 0 4 14:10 9