Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Trápí nás zranění, hlásí dva soupeři

8 2000
K n o k k e - H e i s t - Národní tým už může na vlastní oči sledovat všechny tři soupeře ve skupině. Do rezidencí, které budou obývat během šampionátu, už dřív dorazili Nizozemci a Dánové. Včera odpoledne přiletěli i Francouzi.
Jaké jsou poslední zprávy z nepřátelských táborů?
FRANCIE, městečko Genval u Bruselu: Mužstvo přijelo jako čerstvý vítěz turnaje v Casablance. Ve finále rozprášilo domácí Maroko 5:1. "Cítím, že na Euru zažijeme velký turnaj," sebevědomě prohlásil trenér Roger Lemerre. "Mám jediný problém - koho z pěti výborných útočníků nechám na lavičce." Obránce Blanc už nemá potíže se žaludkem, záložníka Pétita už nebolí záda. Hráči bydlí v hotelu, jehož název znamená v češtině Hrad na jezeře.
DÁNSKO, městečko Brunssum u Maastrichtu: Mužstvo stíhá jedna rána za druhou. Sedm dánských fotbalistů má zdravotní trable. Jsou mezi nimi i esa týmu Jörgensen s Tomassonem. "Jsem z toho zděšen," neskrýval trenér Bo Johansson na odpolední tiskovce. Obránce Jes Högh z Chelsea možná se zraněnou achillovkou zítra odletí domů. Dánové místo něho chtějí dodatečně povolat náhradníka.
NIZOZEMSKO, městečko Hoenderloo u Amsterdamu: Rychlonohé levé křídlo Marc Overmars trénuje se zraněným stehenním pouze individuálně. "Proti Česku v neděli asi nenastoupí. Byl by to velký risk," řekl trenér Frank Rijkaard při krátkém rozhovoru s novináři. Ranní trénink kouč věnoval taktice, proto byl za zavřenými dveřmi. Na tom odpoledním chyběli lehce nakopnutí útočník Kluivert a obránce Numan.
Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze