Polsko
Legia po prvním poločase prohrávala 0:2 a pod obě branky se podepsali čeští hráči ve službách hostů. První gól pro Puljiče připravil Tomáš Přikryl a před druhým zásahem vyslal Imaze do úniku dlouhou přihrávkou Martin Pospíšil. Pekhart, který před týdnem zajistil dvěma góly Legii výhru 2:1 v Čenstochové, po přestávce už jen snížil.
Jednatřicetiletý Pekhart přišel do Legie v zimě ze španělského druholigového klubu Las Palmas. Na jaře v lize nastřílel pět gólů a pomohl týmu z polské metropole ke čtrnáctému mistrovskému titulu.
V nedělním utkání mezi Bielsko-Bialou a Cracovií Krakov skóroval také David Jablonský, bývalý hráč Teplice. Duel skončil nerozhodně 2:2.
Výsledky 2. kolo: Gdaňsk - Čenstochová 1:3, Wisla Krakov - Vratislav 1:3, Legia Varšava - Bialystok 1:2 (gól domácích Pekhart), Gliwice - Štětín 0:1, Bielsko-Biala - Cracovia Krakov 2:2 (jeden gól hostů Jablonský), Lech Poznaň - Plock 2:2.
Poznámka: Cracovii Krakov bylo odečteno 5 bodů za korupci v sezoně 2003/2004.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Zabrze | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 |
2. | Vratislav | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 |
3. | Zaglebie Lubin | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
4. | Bialystok | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
5. | Čenstochová | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
6. | Legia Varšava | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7. | Štětín | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
8. | Gdaňsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
9. | Plock | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
10. | Lech Poznaň | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
11. | Bielsko-Biala | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | 1 |
12. | Wisla Krakov | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
13. | Mielec | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
14. | Warta Poznaň | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 |
15. | Gliwice | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | 0 |
16. | Cracovia Krakov | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | -1 |
Francie
Výsledky 2. kola: Rennes - Montpellier 2:1 (22. vlastní Le Tallec, 77. Camavinga - 90.+1 Laborde), Štrasburk - Nice 0:2 (37. z pen. a 59. Dolberg), Remeš - Lille 0:1 (32. Bamba), Angers - Bordeaux 0:2 (25. Maja, 27. Bašič), Mety - Monako 0:1 (22. Badiashile), Nantes - Nimes 2:1 (11. Girotto, 27. Louza z pen. - 57. Ferhat), St. Etienne - Lorient 2:0 (19. a 51. Hamouma), Brest - Marseille 2:3 (45.+1 Faivre, 89. Charbonnier - 27. a 80. Čaleta-Car, 19. Thauvin).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Nice | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2. | Bordeaux | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 4 |
3. | Monako | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
4. | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
5. | Lille | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
6. | Nantes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
7. | Nimes | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:2 | 3 |
8. | Lyon | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
9. | St. Etienne | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
10. | Marseille | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
11. | Lorient | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
12. | Angers | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
13. | Remeš | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
14. | Paris St. Germain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15. | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
16. | Montpellier | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
17. | Mety | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
18. | Dijon | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
19. | Štrasburk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
20. | Brest | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | 0 |
Slovensko
Výsledky 5. kola: Senica - Nitra 0:0, Trnava - Sereď 0:2 (30. Bušnja, 76. Ivan), Ružomberok - Žiar nad Hronom 0:0, Zlaté Moravce - Dunajská Streda 1:2 (24. Hrnčár - 36. Kalmár z pen., 84. Divkovič), Žilina - Michalovce 6:2 (17. z pen. a 74. Kurminowski, 42. Ďuriš, 49. Myslovič, 61. Kiwior, 68. Bičachčjan - 55. Žofčák, 66. Begala).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Dunajská Streda | 5 | 5 | 0 | 0 | 18:3 | 15 |
2. | Žilina | 5 | 3 | 0 | 2 | 16:8 | 9 |
3. | Trnava | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 7 |
4. | Sereď | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 7 |
5. | Slovan Bratislava | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:2 | 6 |
6. | Žiar nad Hronom | 5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 6 |
7. | Zlaté Moravce | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
8. | Nitra | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:13 | 5 |
9. | Ružomberok | 5 | 0 | 4 | 1 | 4:6 | 4 |
10. | Senica | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:8 | 4 |
11. | Michalovce | 5 | 1 | 0 | 4 | 3:16 | 3 |
12. | Trenčín | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:7 | 2 |
Rusko
Výsledky 6. kola: Spartak Moskva - Tula 2:1, Chimki Moskva - Volgograd 1:1, Ufa - Dynamo Moskva 1:1, Lokomotiv Moskva - Petrohrad 0:0, Kazaň - Tambov 2:2, Groznyj - CSKA Moskva 0:3, FK Krasnodar - FK Rostov 1:1, Soči - Jekatěrinburg 0:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Spartak Moskva | 6 | 4 | 2 | 0 | 10:5 | 14 |
2. | Petrohrad | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:3 | 13 |
3. | Soči | 6 | 3 | 3 | 0 | 9:6 | 12 |
4. | Dynamo Moskva | 6 | 3 | 2 | 1 | 6:3 | 11 |
5. | CSKA Moskva | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | 10 |
6. | Groznyj | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:9 | 10 |
7. | FK Rostov | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:5 | 10 |
8. | FK Krasnodar | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:4 | 8 |
9. | Kazaň | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:9 | 8 |
10. | Lokomotiv Moskva | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | 8 |
11. | Jekatěrinburg | 6 | 1 | 3 | 2 | 3:5 | 6 |
12. | Tula | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
13. | Ufa | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:11 | 5 |
14. | Tambov | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:10 | 4 |
15. | Chimki Moskva | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:8 | 3 |
16. | Volgograd | 6 | 0 | 2 | 4 | 3:9 | 2 |
Belgie
Výsledky 4. kola: Eupen - St. Truiden 1:1, Cercle Bruggy - Kortrijk 0:1, Waasland-Beveren - Lovaň 1:3, Mouscron - Waregem 0:1, Genk - FC Bruggy 1:2, Beerschot - Standard Lutych 0:3, Charleroi - Antverpy 2:0, Gent - Mechelen 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 7:1 | 12 |
2. | Standard Lutych | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 10 |
3. | Beerschot | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:5 | 9 |
4. | Kortrijk | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:4 | 7 |
5. | FC Bruggy | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:3 | 6 |
6. | Anderlecht | 4 | 1 | 3 | 0 | 8:6 | 6 |
7. | Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | 6 |
8. | Cercle Bruggy | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 6 |
9. | Lovaň | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 5 |
10. | Genk | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 5 |
11. | St. Truiden | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
12. | Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | 4 |
13. | Antverpy | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
14. | Gent | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:5 | 3 |
15. | Waasland-Beveren | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:10 | 3 |
16. | Eupen | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:6 | 3 |
17. | Ostende | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:5 | 2 |
18. | Mouscron | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:4 | 2 |
Skotsko
Výsledky 6. kola: Kilmarnock - Dundee United 4:0, Livingston - Ross County 1:0, St. Johnstone - St. Mirren 1:0, Hamilton - Glasgow Rangers 0:2, Celtic Glasgow - Motherwell 3:0, Hibernian - Aberdeen 0:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Glasgow Rangers | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:0 | 16 |
2. | Hibernian | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:3 | 13 |
3. | Celtic Glasgow | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 10 |
4. | Aberdeen | 4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 9 |
5. | Ross County | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:6 | 8 |
6. | St. Mirren | 5 | 2 | 1 | 2 | 3:5 | 7 |
7. | St. Johnstone | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:7 | 7 |
8. | Dundee United | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:8 | 7 |
9. | Kilmarnock | 6 | 1 | 2 | 3 | 9:9 | 5 |
10. | Livingston | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:9 | 5 |
11. | Hamilton | 5 | 1 | 0 | 4 | 2:9 | 3 |
12. | Motherwell | 6 | 0 | 2 | 4 | 2:8 | 2 |