Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tipujte konečné výsledky EURO 2000

29 2000
P r a h a - Z celkového počtu 165 tipů na semifinálové výsledky uhodlo jen 24 čtenářů složení finálové dvojice evropského fotbalového šampionátu. Mezi ně se také rozdělí ceny, reprezentační dresy a čepice, které do soutěže věnoval sponzor Paegas. O stejné suvenýry můžete hrát ještě jednou, tentokrát budeme hledat celkového vítěze turnaje EURO 2000.

Nejvíce vás tipovalo finále Francie - Nizozemsko, tento zápas dostal 69 hlasů. Také na druhém místě byli domácí Nizozemci, ve dvojici s Portugalskem je do finále poslalo 44 soutěžících.

Finále Portugalsko - Itálie tipovalo 28 čtenářů, přesný tip poslalo pouhých pětadvacet.

Absolutním vítězem se stal soutěžící s přezdívkou Decado, který uhodl i výsledky obou semifinále po devadesáti minutách. V redakci iDNES je pro něj připraven dres i kšiltovka.

Na druhé místo jsme zařadili čtyři čtenáře, kteří trefili finalisty a jeden přesný semifinálový výsledek. Polik, Franchesco Totti, Tiger a Msintaj u nás mají reprezentační dresy.

Dalších třináct soutěžících, kteří uhodli složení finálové dvojice a poslali nám na sebe kontakt, dostane reprezentační čepici vydanou k příležitosti turnaje EURO 2000. Stejně jako ostatním vítězům, i jim se ozveme, abychom se dohodli na způsobu vyzvednutí ceny.

Soutěž pokračuje
Soutěž o stejné ceny pokračuje, tipujeme konečné výsledky evropského šampionátu.

Otázky:
Kdo se stane mistrem Evropy?

Jaký bude výsledek finále po skončení základní hrací doby?
(můžete uvést i remízu)

Kteří hráči dají ve finále v základní hrací době góly?
(počet střelců by měl korespondovat s vaším tipem na výsledek)

Kdo se stane nejlepším střelcem turnaje?
(můžete uvést i více jmen)

Kterých šestnáct jmen bude zařazeno do All Star týmu šampionátu?
(hráči budou vybíráni z padesátičlenné nominace, kterou najdete ZDE)

Své tipy napište do chatu, který je u tohoto článku. Odpovídejte, prosím, stručně a jednoznačně, nejlépe v pořadí v jakém jsou kladeny otázky. Pokud chcete soutěžit o ceny, připojte ke svému tipu své jméno a spojení, buď telefon, nebo e-mail.

UZÁVĚRKA TIPOVACÍ SOUTĚŽE BYLA V NEDĚLI V 16 HODIN, nové tipy nám už neposílejte.

Autor:


Témata: Zákulisí
Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze