Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tenis, bicykly a vítr na pláži

14 2000
K n o k k e - H e i s t - Za zavřenými dveřmi, ukryti před zraky fanoušků, novinářů i případných špionů z jiných mužstev, dnes trénují fotbaloví reprezentanti v belgickém Knokke-Heistu. Na hřiště místního Royal FC nesmí kromě členů realizačního týmu ani noha. Po včerejším volném odpoledni vstupuje příprava na klíčový zápas s Francií do další fáze. Vedoucí výpravy Jaroslav Dudl ve svém pravidelném EUROdeníku píše: "Nálada se už lepší, hodně pomohlo volné odpoledne."

"Zdá se, že nešťastný zápas s Nizozemskem už je definitivně za námi. Hráči se o něm už příliš nebaví, zvolna se rozjíždí příprava na páteční střetnutí s Francií. Všem je jasné, že bude klíčové pro další vývoj.

Hodně pomohlo včerejší volné odpoledne. Ranní pošmourná obloha se vyjasnila, svítilo sluníčko a byť vál u moře poměrně silný vítr, bylo v v Knokke-Heistu velice příjemně. Kluci toho využili, někteří šli hrát tenis, jiní si z půjčovny hned vedle hotelu vzali kola a vyrazili na projížďku. V cyklisty se na chvíli proměnili také asistenti trenéra Ivo Viktor a Karel Brückner. Večer se do hotelu všichni v pořádku vrátili a bylo znát, že dobře relaxovali.

Lepší se také situace kolem našich marodů. Lékaři Petr Krejčí a Jirka Fousek mají stále ruce práce, ale už nemusíme s žádným hráčem jezdit do nemocnice. Na místní klinice v Knokke-Heistu už nás znají; minulý týden jsme tam vezli na vyšetření Karla Poborského, v pondělí po prohře s Holanďany pro změnu hned trojici Srníček, Nedvěd, Lokvenc. Pojištění máme jenom na velké případy a tak jsme museli minulý týden rovnou na místě zaplatit asi 700 belgických franků, ale v pondělí jsme to měli zadarmo.

Dnes odpoledne sice hráči nemají trénink, ale úplné volno jako včera už to podle mého nebude. Trenér Jozef Chovanec jim nejspíše pustí video se zápasy Francie, aby si zvolna udělali obrázek o příštím soupeři. Do pátečního večera už příliš času nezbývá."

Autor:


Nejčtenější

Audi A6 3,0TDi...
Audi A6 3,0TDi...

r.v. 2013, naj. 153 264 km, diesel
555 000 Kč (s DPH)

Najdete na iDNES.czmobilní verze