25 2013
Pět výher, dvě remízy a... žádná prohra. Taková je bilance fotbalistů Ovčár v přeboru Středočeského kraje. Naposledy si doma poradili s Čelákovicemi, které přehráli 3:1. Zvláště první gól byl ukázkový. Podívejte se na video.

Mužstvu Čelákovic, které hrálo dlouhá léta divizi, se nedaří. V sedmi odehraných kolech jen jednou vyhrálo a hned čtyřikrát prohrálo, naposledy na hřišti vedoucích Ovčár 1:3.

První branka zápasu padla v 8. minutě, když Hašler poslal domácí do vedení. Byl to výsledek krásné fotbalové akce.

Ze středu pole centroval ovčárský hráč k levé lajně, kde už se rozbíhal jeho spoluhráč. Ten předvedl ukázkově rychlý sprint po citlivém ztlumení míče. Doběhl skoro až na konec hřiště a centroval - jemně a přesně.

Balon poslal ke vzdálenější tyči, míč se snesl k malému vápnu, kam už dobíhal připravený Hašler. Hlavou prudce poslal míč do branky, až spadl na zem. Ihned se ale zvedl a začal se spoluhráči oslavovat. Hostující brankář Bařina byl bez šance.

Osm minut před koncem prvního poločasu zvýšily Ovčáry už na 2:0. Do konce první půle dokázaly Čelákovice snížit zásluhou Kocha, ale v poslední minutě utkání definitivně o další výhře vedoucího celku tabulky rozhodl Voljanskij.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Po sérii neúspěšných výsledků zabrala rezerva třetiligové Čáslavi, na domácím hřišti porazila poslední Sedlčany 3:1. Hosté ze sedmi utkání všechny prohráli.

"Fotbal na oko nějak zvláštní nebyl, góly ale byly pěkné. Chyby děláme a dělat budeme, protože jsme mladé mužstvo, ale dnes musím vyzdvihnout bojovnost a že kluci chtěli vyhrát," byl spokojený s výhrou kouč Čáslavi B Miroslav Paták pro klubový web.

Výsledky 7. kola: Nymburk - Semice 2:1, T. Rakovník - Dobříš 4:3, Nové Strašecí - Beroun 4:1, Jíloviště - Benátky n. J. 0:7, Čáslav B - Sedlčany 3:1, Sp. Příbram - Klecany 3:1, Libiš - Vraný 2:0, Ovčáry - Čelákovice 3:1.

1. Sokol Ovčáry 7 5 2 0 20:6 17
2. MFK Dobříš 7 5 1 1 25:12 16
3. Tatran Rako Rakovník 7 4 3 0 21:15 15
4. SK Benátky n. Jiz. 7 4 1 2 26:11 13
5. SK Polaban Nymburk 7 4 1 2 16:13 13
6. Sokol Vraný 7 3 3 1 15:10 12
7. Sokol Libiš 7 3 3 1 8:5 12
8. TJ Jíloviště 7 3 3 1 9:11 12