7 2013
Minely gólmanů - 1:1, Klecany vs. Sedlčany 1:2. Zápas 13. kola přeboru Středočeského kraje ovlivnily chyby brankářů - nejprve ten hostující špatně vyběhl a poté tomu domácímu na poslední chvíli propadl míč mezi rukama. Podívejte se na video.

Minela číslo 1: Hrála se 24. minuta zápasu a domácí Klecany se postupným útokem dostávaly do pokutového území Sedlčan. Jeden z klecanských hráčů centroval na Vyhnala, kterému se ale snažil hostující bek nadvakrát odebrat míč.

Nepovedlo se to ani jemu, ani gólmanovi, jenž proti Vyhnalovi vyběhl a snažil se míč buď ztlumit, anebo alespoň vyboxovat. Vyhnal ale brankáře přehodil a pak už mohl suverénně pálit ke vzdálenější tyči - 1:0.

Minela číslo 2: Slabou chvilku si vybral i domácí gólman hned na začátku druhého poločasu. Sedlčany zahrávaly volný přímý kop a hostující hráč zvolil nákop do malého vápna. Původní záměr mu ale tolik nevyšel, po balónu už sahal brankář, kterému ale míč proklouzl mezi rukama a spadl do sítě - 1:1.

Utkání nakonec vyhrály Sedlčany zásluhou gólu Repetného ze 67. minuty, když jeden z krajních klecanských hráčů přišel o míč, kterého se po následné přihrávce zmocnil Repetný. Ten se prosadil přízemní střelou - 1:2.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Klecany tak po deváté prohře v sezoně zůstávají na posledním místě, Sedlčany se dostaly na dvanáctou příčku a na Klecany mají náskok čtyři body.

Tabulku středočeského přeboru stále vedou Ovčáry, které vyhrály podesáté v sezoně, tentokrát porazily Dobříš 4:1.

Výsledky 13. kola: Jíloviště - Semice 2:2, Čáslav B - Nové Strašecí 1:2, Sp. Příbram - T. Rakovník 0:0, Libiš - Nymburk 1:1, Ovčáry - Dobříš 4:1, Čelákovice - Beroun 1:3, Vraný - Benátky n. J. 0:4, Klecany - Sedlčany 1:2.

1. Sokol Ovčáry 13 10 2 1 40:10 32
2. SK Benátky n. Jiz. 13 9 1 3 43:18 28
3. Sokol Nové Strašecí 13 8 1 4 30:31 25
4. MFK Dobříš 13 7 3 3 34:21 24
5. Tatran Rako Rakovník 13 6 6 1 28:21 24
6. Sokol Vraný 13 6 4 3 24:21 22
7. Sokol Libiš 13 5 6 2 16:10 21
8. SK Polaban Nymburk 13 6 3 4 23:22 21