Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Sparta ze Skotska se nejspíš vysílat nebude

6 2006
Praha - Chcete vidět Spartu v souboji s Heart of Midlothian v Edinburgu? Budete muset příští týden do Skotska vyrazit osobně, protože žádná z domácích televizí utkání s největší pravděpodobností vysílat nebude. Týden před startem Poháru UEFA je jasné, že z úvodních utkání čtyř domácích klubů v 1. kole budou v televizi zatím jen zápasy z Česka.

Česká televize určitě přinese ve čtvrtek 14. září přímé přenosy ze souboje Liberec - CZ Bělehrad a Slavia - Tottenham Hotspur.

Naopak z Marseille, kde nastoupí Mladá Boleslav, a z Edinburgu se přenosy zatím nechystají.

"Přesto si přístupu České televize ceníme, protože jediná do jednání o nákupu televizních práv vstoupila. Úzce s ní spolupracujeme co se tyče našeho domácího utkání," řekl Lukáš Přibyl, člen sparťanského představenstva. Odvety jsou na programu 28. září.

Doma vstoupí do 1. kola Poháru UEFA Liberec a Slavia.

Český šampion začne po vyřazení v kvalifikaci o Ligu mistrů svůj boj v Poháru UEFA proti srbskému klubu už od 17.30.

Z pražského Strahova začne přenos v 19.50, výkop je o deset minut později. Oba zápasy přinese program ČT4 sport.

Slavia už prodala 7 tisíc lístků

Na atraktivní souboj Slavie s londýnským klubem bylo prodáno během pár dnů už sedm tisíc lístků a zájem je dál obrovský. Početná návštěva se čeká také z Anglie.

"Snažíme se fanouškům vyjít maximálně vstříc," říká slávistický mluvčí Alexandr Kliment.

Vstupenky si fanoušci mohou koupit v kanceláři předprodeje na Strahově, kde byla prodloužena otevírací doba od 9 do 18.30. Dále pak v prodejnách FANzone.cz a v obchodě Calcio. Cena lístků se pohybuje od 350 do 750 Kč.

Členové fanklubu v kategorii Exclusive mají slevu 15 procent, slevu je možné uplatnit v předprodeji na Strahově, ale nikoliv v den zápasu. Maximální počet vstupenek na jednu osobu je šest, v případě většího zájmu kontaktujte předprodej na Strahově, tel. číslo 257 213 290, e-mail: vstupenky@slavia.cz.

Slavia také nabízí rodinné vstupné. Přijde-li dospělý a dítě do 15 let, mají nárok na slevu na východní tribuně v sektoru B. Tu však nelze uplatnit v případě, že počet dospělých převyšuje počet dětí. Je-li dítěti méně než 6 let, má vstupné v doprovodu dospělého zdarma na celém stadionu, avšak bez nároku na sedačku.

Jak se Spartou do Skotska

Sparta pořádá na zápas s Heart of Midlothian dva druhy zájezdů. Letecký zájezd se uskuteční ve čtvrtek 14. září. Cena je 10000 korun a zahrnuje i vstupenku na utkání.
Fanoušci se ještě mohou hlásit na e-mail: football@sparta.cz

Další možností je autokarový zájezd do Skotska, a to ve dnech 13. - 16. září 2006. Cena 4600 korun zahrnuje i vstupenku. Informace na tel. číslech 608251197 a 602166749.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze