Kieran Trippier z Atlética Madrid v souboji s Unaiem Nunezem z Bilbaa.

Kieran Trippier z Atlética Madrid v souboji s Unaiem Nunezem z Bilbaa. | foto: Reuters

Atlético si poradilo s Bilbaem a vede španělskou ligu o šest bodů

• 0
Fotbalisté Atlétika Madrid ve španělské lize po obratu porazili 2:1 Bilbao. Výběr trenéra Diega Simeoneho si připsal první domácí vítězství po třech zápasech a na prvním místě tabulky má náskok šesti bodů před druhou Barcelonou. Bilbao je osmé.

Atlético, které v posledních třech domácích zápasech získalo dva body včetně nedělní remízy 1:1 s Realem, prohrávalo po brance Ikera Muniaina. Ještě do přestávky však stihlo vyrovnat, když se v nastavení prvního poločasu prosadil Marcos Llorente. Krátce po pauze přidal druhý gól z penalty Luis Suárez.

Výsledek 18. kola:
Atlético Madrid - Bilbao 2:1
(45.+2 Llorente, 51. Suárez z pen. - 21. Muniain).