RUSKO
Výsledky 24. kola: Tomsk - FK Krasnodar 0:4, Nižnij Novgorod - Nalčik 1:0, Rostov na Donu - CSKA Moskva 1:1, Dynamo Moskva - Perm 3:0, Kazaň - Petrohrad 2:3, Spartak Moskva - Samara 3:0, Groznyj - Lokomotiv Moskva 0:4, Kubaň Krasnodar - Machačkala 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 24 | 14 | 7 | 3 | 46:21 | 49 |
2. | Dynamo Moskva | 24 | 14 | 5 | 5 | 46:25 | 47 |
3. | CSKA Moskva | 24 | 13 | 8 | 3 | 43:22 | 47 |
4. | Lokomotiv Moskva | 24 | 12 | 6 | 6 | 41:24 | 42 |
5. | Spartak Moskva | 24 | 12 | 6 | 6 | 34:25 | 42 |
6. | Kubaň Krasnodar | 24 | 12 | 4 | 8 | 32:22 | 40 |
7. | Machačkala | 24 | 11 | 7 | 6 | 27:21 | 40 |
8. | Kazaň | 24 | 10 | 8 | 6 | 31:24 | 38 |
9. | FK Krasnodar | 24 | 8 | 8 | 8 | 31:33 | 32 |
10. | Nižnij Novgorod | 24 | 7 | 2 | 15 | 22:32 | 23 |
11. | Groznyj | 24 | 6 | 5 | 13 | 21:38 | 23 |
12. | Perm | 24 | 5 | 8 | 11 | 15:32 | 23 |
13. | Rostov na Donu | 24 | 5 | 7 | 12 | 25:38 | 22 |
14. | Tomsk | 24 | 4 | 8 | 12 | 18:41 | 20 |
15. | Samara | 24 | 4 | 7 | 13 | 16:37 | 19 |
16. | Nalčik | 24 | 3 | 8 | 13 | 18:31 | 17 |
SLOVENSKO
Výsledky 9. kola: Košice - Prešov 1:0 (54. Pačinda z pen), Nitra - Senica 0:0, Ružomberok - Žilina 1:2 (58. Masaryk - 15. Piaček, 26. Střihavka), Zlaté Moravce - Trnava 0:1 (84. Vyskočil), Banská Bystrica - Trenčín 2:0 (17. Hlinka, 33. Jakubko), Dunajská Streda - Slovan Bratislava 1:0 (82. Čorič).
Všechno o slovenské lizePodrobnosti o Corgoň lize si můžete přečíst na serveru SME.sk |
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Trnava | 9 | 5 | 3 | 1 | 11:6 | 18 |
2. | Žilina | 9 | 4 | 4 | 1 | 12:8 | 16 |
3. | Nitra | 9 | 3 | 5 | 1 | 8:4 | 14 |
4. | Slovan Bratislava | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 14 |
5. | Senica | 9 | 3 | 4 | 2 | 13:7 | 13 |
6. | Banská Bystrica | 9 | 4 | 1 | 4 | 14:11 | 13 |
7. | Zlaté Moravce | 9 | 3 | 4 | 2 | 8:7 | 13 |
8. | Ružomberok | 9 | 2 | 4 | 3 | 8:8 | 10 |
9. | Košice | 9 | 2 | 4 | 3 | 7:14 | 10 |
10. | Trenčín | 9 | 2 | 3 | 4 | 7:12 | 9 |
11. | Prešov | 9 | 1 | 4 | 4 | 5:11 | 7 |
12. | Dunajská Streda | 9 | 2 | 0 | 7 | 6:13 | 6 |
TURECKO
Český útočník Milan Baroš byl v dresu Galatasaraye Istanbul u výhry 3:1 nad Samsunsporem. Na hřišti vydržel 66 minut, ale gól nedal.
Výsledky 2. kola: Gaziantepspor - Fenerbahce 1:3, Kayserispor - Antalyaspor 0:1, Genclerbirligi - Karabükspor 2:1, Orduspor - Manisaspor 1:0, Trabzonspor - Büyüksehir 0:1, Mersin - Bursaspor 1:3, Sivasspor - Eskisehirspor 0:4, Galatasaray - Samsunspor 3:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Bursaspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
1. | Eskisehirspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
3. | Fenerbahce | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4. | Büyüksehir | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:0 | 6 |
5. | Antalyaspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
6. | Genclerbirligi | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
7. | Galatasaray | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7. | Karabükspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
9. | Orduspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 3 |
10. | Samsunspor | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
11. | Mersin | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
12. | Manisaspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
12. | Trabzonspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
14. | Ankaragücü | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14. | Besiktas | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
16. | Gaziantepspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
17. | Kayserispor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
18. | Sivasspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
NIZOZEMSKO
Výsledky 6. kola: Nijmegen - Breda 1:2, Groningen - Excelsior Rotterdam 2:0, Arnhem - Roda Kerkrade 5:0, Venlo - Heerenveen 0:3, Feyenoord Rotterdam - Graafschap 4:0, PSV Eindhoven - Ajax Amstrdam 2:2, Twente Enschede - Haag 5:2, Waalwijk - Alkmaar 1:2, Utrecht - Almelo 2:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Twente Enschede | 6 | 5 | 0 | 1 | 18:6 | 15 |
2. | Alkmaar | 6 | 5 | 0 | 1 | 16:4 | 15 |
3. | Ajax Amsterdam | 6 | 4 | 2 | 0 | 20:9 | 14 |
4. | Feyenoord Rotterdam | 6 | 4 | 2 | 0 | 15:4 | 14 |
5. | PSV Eindhoven | 6 | 3 | 2 | 1 | 16:9 | 11 |
6. | Arnhem | 6 | 3 | 1 | 2 | 12:9 | 10 |
7. | Waalwijk | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:6 | 10 |
8. | Utrecht | 6 | 2 | 3 | 1 | 11:9 | 9 |
9. | Heerenveen | 6 | 2 | 2 | 2 | 12:14 | 8 |
10. | Groningen | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:12 | 7 |
11. | Nijmegen | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:10 | 7 |
12. | Almelo | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:11 | 6 |
13. | Roda Kerkrade | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:15 | 6 |
14. | Graafschap | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:14 | 5 |
15. | Breda | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
16. | Haag | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:13 | 4 |
17. | Venlo | 6 | 0 | 3 | 3 | 6:16 | 3 |
18. | Excelsior Rotterdam | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:16 | 1 |
BELGIE
Výsledky 7. kola: Beerschot - Waregem 2:0, Cercle Bruggy - Lierse 0:0, Kortrijk - Lovaň 2:0, Mons - Mechelen 5:1, Westerlo - St. Truiden 2:0, Gent - Anderlecht 0:1, Genk - Standard Lutych 3:0, Lokeren - FC Bruggy 1:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 7 | 4 | 3 | 0 | 15:7 | 15 |
2. | Anderlecht | 7 | 4 | 2 | 1 | 11:6 | 14 |
3. | Cercle Bruggy | 7 | 4 | 2 | 1 | 10:7 | 14 |
4. | Mons | 7 | 3 | 4 | 0 | 17:9 | 13 |
5. | Gent | 7 | 4 | 1 | 2 | 12:8 | 13 |
6. | Genk | 7 | 3 | 3 | 1 | 14:9 | 12 |
7. | Kortrijk | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:6 | 11 |
8. | Standard Lutych | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:10 | 11 |
9. | Mechelen | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:13 | 10 |
10. | Beerschot | 7 | 2 | 3 | 2 | 11:10 | 9 |
11. | Lierse | 7 | 1 | 4 | 2 | 6:6 | 7 |
12. | Lovaň | 7 | 2 | 1 | 4 | 6:9 | 7 |
13. | Waregem | 7 | 1 | 3 | 3 | 7:12 | 6 |
14. | Lokeren | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:10 | 4 |
15. | Westerlo | 7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | 4 |
16. | St. Truiden | 7 | 0 | 1 | 6 | 9:21 | 1 |
RAKOUSKO
Český záložník Tomáš Abrahám vstřelil jedinou branku Wackeru Innsbruck v utkání ve Štýrském Hradci. Kapitán hostů proti úřadujícím rakouským mistrům otevřel skóre, Sturm díky zásahu Imreho Szabicse na 1:1 získal alespoň bod.
Bývalý hráč Brna a Slovácka se prosadil razantní hlavičkou po rohovém kopu spoluhráče Alexandra Hausera. Abrahám už v osmém kole vyrovnal svůj střelecký účet z poslední sezony a týmu přispěl k páté remíze z osmi ligových zápasů.
Výsledky 8. kola: Ried - Admira Trenkwalder 1:1, Rapid Vídeň - Kapfenberg 5:1, Salcburk - Wiener Neustadt 3:0, Sturm Štýrský Hradec - Wacker Innsbruck 1:1 (gól hostů Abrahám), Mattersburg - Austria Vídeň 2:4.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 8 | 5 | 3 | 0 | 13:3 | 18 |
2. | Admira Trenkwalder | 8 | 4 | 3 | 1 | 17:11 | 15 |
3. | Austria Vídeň | 8 | 4 | 2 | 2 | 17:10 | 14 |
4. | Ried | 8 | 3 | 3 | 2 | 13:9 | 12 |
5. | Rapid Vídeň | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:6 | 12 |
6. | Sturm Štýrský Hradec | 8 | 2 | 4 | 2 | 13:12 | 10 |
7. | Wacker Innsbruck | 8 | 1 | 5 | 2 | 7:12 | 8 |
8. | Wiener Neustadt | 8 | 2 | 2 | 4 | 5:15 | 8 |
9. | Mattersburg | 8 | 0 | 4 | 4 | 10:15 | 4 |
10. | Kapfenberg | 8 | 1 | 1 | 6 | 8:20 | 4 |
SKOTSKO
Padesát tisíc fanoušků v hledišti sledovalo atraktivní boj nejslavnějších skotských týmů. Zápas, kterému se přezdívá "Old Firm Derby", ovládli Rangers 4:2.
Po třefě Naismitha sice Celtic ještě dokázal zareagovat a skóre otočil, ale Rangers ve druhém poločase nastřílel tři góly a ukořistil tři body. Definitivní tečku za výsledkem přidal v nastaveném čase druhou brankou Naismith.
Rangers mají v čele tabulky čtyřbodový náskok právě před Celtikem.
Výsledky 8. kola: Dunfermline - Hibernian 2:2, Aberdeen - Kilmarnock 2:2, Dundee United - Inverness 3:1, Heart of Midlothian - St. Mirren 2:0, Motherwell - St. Johnstone 0:3, Glasgow Rangers - Celtic Glasgow 4:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Glasgow Rangers | 7 | 6 | 1 | 0 | 15:3 | 19 |
2. | Celtic Glasgow | 7 | 5 | 0 | 2 | 16:6 | 15 |
3. | Motherwell | 8 | 4 | 1 | 3 | 9:12 | 13 |
4. | Heart of Midlothian | 8 | 3 | 3 | 2 | 9:4 | 12 |
5. | Kilmarnock | 7 | 2 | 4 | 1 | 11:8 | 10 |
6. | St. Johnstone | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:6 | 9 |
7. | Dunfermline | 7 | 2 | 3 | 2 | 11:12 | 9 |
8. | Dundee United | 8 | 2 | 3 | 3 | 10:13 | 9 |
9. | St. Mirren | 8 | 2 | 3 | 3 | 4:7 | 9 |
10. | Aberdeen | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:10 | 6 |
11. | Hibernian | 7 | 1 | 2 | 4 | 5:12 | 5 |
12. | Inverness | 8 | 1 | 2 | 5 | 8:16 | 5 |
PORTUGALSKO
Výsledky 5. kola: Nacional Funchal - Pacos Ferreira 1:0, Leiria - Marítimo 1:3, Setúbal - Beira Mar 1:0, Feirense - FC Porto 0:0, Benfica Lisabon - Coimbra 4:1, Rio Ave - Sporting Lisabon 2:3, Guimaraes - Braga 1:1.3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Porto | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:3 | 13 |
2. | Benfica Lisabon | 5 | 4 | 1 | 0 | 13:5 | 13 |
3. | Braga | 5 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | 11 |
4. | Marítimo | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | 10 |
5. | Coimbra | 5 | 3 | 0 | 2 | 8:7 | 9 |
6. | Sporting Lisabon | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:8 | 8 |
7. | Setúbal | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | 7 |
8. | Olhanense | 5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 6 |
9. | Feirense | 5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | 6 |
10. | Beira Mar | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:2 | 5 |
11. | Gil Vicente | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | 5 |
12. | Guimaraes | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:8 | 4 |
13. | Pacos Ferreira | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | 4 |
14. | Nacional Funchal | 5 | 1 | 1 | 3 | 2:10 | 4 |
15. | Leiria | 5 | 1 | 0 | 4 | 6:12 | 3 |
16. | Rio Ave | 5 | 0 | 1 | 4 | 3:7 | 1 |
Bělorusko
Hráči BATE Borisov po remíze 1:1 v Lize mistrů s Plzní v běloruské lize naplno bodovali. Naftan Novopolock na domácím stadionu porazili 2:0 a tabulku soutěže vedou o jedenáct bodů.
O vítězství se postaral dvěma góly brazilský záložník Bressan, který byl i autorem vyrovnávací branky v pražském Edenu.
Trenér Viktor Gončarenko nasadil sestavu: Gutor - Baga, Filipenko, Simič, Bordačev - Olechnovič (81. Lichtarovič), Rudik (63. Gordejčuk), A. Voloďko, Bressan - Kežman (56. Alex), Koncevoj.
Běloruský tým přivítá českého mistra v předposledním kole skupiny H 23. listopadu v Minsku.