Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Mazuch se Suchým v obraně, Vydra v útoku přejí si čtenáři na Norsko

HRDINA OKAMŽIKU. Matěj Vydra slaví gól proti Arménii. | foto: AP

5 2014
Mazuch se Suchým v obraně, Hloušek v záloze a na hrotu Vydra. Tyto fotbalisty by většina čtenářů zařadila do základní sestavy národního mužstva pro středeční přípravné utkání proti Norsku. Místo by tak nezbylo na "mazáky" Michala Kadlece či Davida Lafatu.

Sestava, o níž v anketě hlasovali čtenáři, se nebude příliš lišit od té, která dnes od 18.30 v pražském Edenu vyběhne proti Norsku.

Čtenáři vybírali z osmnácti jmen, do elitní jedenáctky zvolili stabilní reprezentanty Čecha, Rosického, Hübschmana, Limberského či Daridu.

Ve středu obrany však dali přednost Marku Suchému s Ondřejem Mazuchem před Michalem Kadlecem, který za národní tým nastupuje už šestým rokem.

Na pravém kraji mám mnohem větší podporu František Rajtoral než Theo Gebre Selassie, ač ještě před rokem to bývalo obráceně.

Souboj o levý kraj zálohy vyhrál Adam Hloušek, který se do národního mužstva vrátil po třech letech. Dostal víc hlasů než Daniel Pudil či další záložníci Josef Hušbauer a Daniel Kolář.

Překvapivě mezi čtenáři skončil i souboj v útoku, Matěj Vydra výrazně předčil Davida Lafatu. Nasbíral téměř dvakrát tolik hlasů.

Sestava podle čtenářů by vypadala následovně

Jak jste hlasovali

Čech

Rajtoral, Mazuch, Suchý, Limberský

Dočkal, Rosický, Hübschman, Darida, Hloušek

Vydra

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze