Barcelona - Liverpool,
podrobná on-line reportáž

CD Alavés - Kaiserslautern, průběh zápasu

BARCELONA - LIVERPOOL 0:0
ALAVÉS - KAISERSLAUTERN 5:1 (3:0). Branky: 20. a 31. obě z pen. Contra, 43. Cruyff, 56. Alonso z pen., 81. Mocelin - 66. Koch z pen.
90 + 3
90 + 2
Liverpoolský Šmicer přistrčil míč Gerrardovi, který ze šestnáctky netrefil bránu.
90
Pronikajícímu Kluivertovi ukopli hostují obránci míč do zámezí. Barcelona bude zahrávat rohový kop.
88
Hra se přiostřila, žlutou kartu dostává domácí Cocu.
87
První žlutou kartu v zápase dostal hostující Fowler.
86
Po rohovém kopu Barcelony a přiťuknutí hlavou Rivalda, střílel Xavi z osmnácti metrů přímo na gólmana Westervelda.
83
Liverpoolský Patrik Berger opouští hřiště, nahrazuje ho McAllister.
79
Kluivert vystřelil z dvaceti metrů nad bránu Liverpoolu.
77
Barcelonský gólman Reina vyběhl hluboko do pole a odkopl před sprintujícím Fowlerem míč do zámezí.
76
Domácí Kluivert pronikl po levé straně k brance Liverpoolu, jeho střelu z ostrého úhlu gólman Westerveld vyrazil.
75
Po průniku Šmicra střílel Fowler v dobré pozici hlavou nepřesně.
74
Hráče mění i hosté. Za Owena jde na hřiště Fowler.
72
Barcelona střídá. Na místo Overmarse přichází Zenden, Enriqueho nahrazuje Xavi.
68
Barcelonský Cocu vyslal z 35 metrů hezkou ránu, která o půl metru minula břevno brány Liverpoolu.
64
Barcelona zrychlila přechod do útoku, přibývá nebezpečných situací na půli hostí.
62
Guardiola rozehrál trestný kop na Sergiho, který vysoko přestřelil bránu.
61
Po Šmicrově faulu bude Barcelona zahrávat trestný kop.
60
Liverpool střídá. Na hřiště jde český reprezentant Vladimír Šmicer, který nahrazuje Murphyho.
58
Mezi rozcvičujícími se hráči Liverpoolu je i Vladimír Šmicer.
56
Po rohovém kopu pohotově vypálil barcelonský Kluivert, střela těsně minula spojnici břevna a tyče.
55
Sergi zatáhl míč po levé straně, odcentroval na Enriqueho, jehož střelu zblokoval jeden z domácích obránců.
53
Gabri a Luis Enrique chvíli míchali míčem v šestnátce soupeře, ke střele se ale nedostali.