Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Šampionát na mobilu: SMS zprávy i WAP

30 2002
Praha - Vedle rozsáhlé přílohy na internetových stránkách nabízí redakce iDNES sledování fotbalového mistrovství světa také prostřednictvím mobilních telefonů. Na mobilech, které podporují WAP, jsou k dispozici nejen zpravodajské články, ale také on-line reportáže a vybrané statistiky. Každému uživateli mobilních telefonů jsou pak dostupné SMS zprávy, které si mohou snadno objednat klienti síti Eurotel a Paegas.Podrobnosti o zasílání SMS zpráv na adrese www.idnes.cz/sms

Prostřednictvím placené služby infotext si můžete objednat doručování žhavých zpráv z Japonska a Koreje. Jedna doručená zpráva na váš mobilní telefon vás bude stát 1,- Kč bez DPH, kterou zaplatíte v běžném účtu, nebo se vám odečte z kreditu předplacené karty.

Obsluha je velmi jednoduchá, službu si lze objednat i zrušit odesláním jedné SMS zprávy. Není nic složitého si objednat zasílání výsledků třeba jen na jeden den, nebo na dobu světového šampionátu.

Zprávy z mistrovství světa budou součástí běžného sportovního SMS servisu, který nabízíme ve dvou prioritách.

Priorita 1
Nejdůležitější sportovní události a výsledky. Ze světového šampionátu výsledky všech zápasů se střelci branek a informací a vývoji ve skupinách.

Priorita 2
Doplňující informace: přestupy, zajímavosti, další výsledky. Při MS významné zprávy z dějiště turnaje.

MISTROVSTVÍ SVĚTA VE WAPu
Obsáhlý výběr z internetové přílohy k mistrovství světa můžete sledovat také na svém mobilním telefonu podporujícím službu WAP. Na adrese wap.idnes.cz/msfotbal najdete hlavní stránku, ze které vedou odkazy na textové zpravodajství, do statistické databáze i na on-line reportáže z jednotlivých zápasů.

Na mobilu tak můžete číst stejné články, které jsou na internetových stránkách iDNES, v sekci on-line sledovat v reálném čase všechny zápasy, a také listovat rozsáhlou databankou. Snadno dohledáte program všech zápasů, soupisky mužstev i aktuální turnajové statistiky.

Autor:


Témata: přestup, SMS, soupiska
Najdete na iDNES.czmobilní verze