Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Proti Maroku posílají čtenáři dva útočníky: Baroše a Necida

Potvrdí Baroš i v reprezentačním dresu pověst výtečného střelce, která ho provází v Galatasaray Istanbul? | foto: Reuters

11 2009
Se dvěma klasickými útočníky si čtenáři iDNES.cz a fotbaloví fanoušci představují základní jedenáctku českého národního mužstva pro dnešní večerní přátelské utkání s domácím Marokem.

V internetové anketě dávali fotbaloví příznivci hlasy jednotlivým hráčům a podle počtu takto obdržených hlasů vznikla základní jedenáctka.

Při rozestavení 4 - 4 - 2 by podle hlasujících nezbylo místo na záložníka Plašila, protože další středopolaři Sionko, Jarolím, Matějovský a Polák dostali více hlasů než on.

Sestava se dvěma útočníky

Drobný - Grygera, Ujfaluši, Rozehnal, Kadlec - Sionko, Jarolím, Matějovský, Polák - Baroš, Necid

Pokud by se však měl na hřišti objevit pouze jediný český útočník, při základním rozestavení 4 - 5 - 1 by se už na Plašila dostalo. Z dvoučlenného útoku by vypadl Necid, protože hlasující víc věří Barošovi.

sestava s jedním útočníkem

Drobný - Grygera, Ujfaluši, Rozehnal, Kadlec - Sionko, Jarolím, Polák, Matějovský, Plašil - Baroš

Z obou čtenářských sestav je znát, že fanoušci sázejí především na osvědčená jména. Například nováčci v reprezentaci Marek s Huškem zůstali na okraji jejich zájmu, což se týká také Pospěcha, před nímž hlasující dávají na postu pravého obránce jednoznačně přednost v reprezentaci mnohem ostřílenějšímu Grygerovi.

Nejvíce hlasů dostal v anketě právě obránce Grygera z turínského Juventusu, naopak nejméně jich získal sparťanský defenzivní záložník Hušek.

Jak jste hlasovali - ZDE

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze