Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Blíží se předprodej na Nizozemsko, nejlevnější lístky budou za 490 korun

Už brzy startuje kvalifikace mistrovství Evropy 2016. Jak si povede česká reprezentace, kterou jako kapitán vede Tomáš Rosický? | foto:  Michal Šula, MAFRA

29 2014
Start kvalifikace fotbalového mistrovství Evropy 2016 se blíží. Už příští týden začne předprodej na očekávaný první zápas proti Nizozemsku. Ještě předtím - tento týden - si fanoušci můžou kupovat vstupenky na generálku proti USA.

Předprodej na oba zápasy je rozdělený do několika fází. Od úterý 29. července si můžou zvýhodněné lístky na utkání proti USA (3. září v Praze na Letné) kupovat členové FAČR. Ostatní fanoušci si vstupenky můžou rezervovat od čtvrtka 31. července.

Ještě mnohem větší zájem se čeká na zápas proti Nizozemsku (9. září také na Letné), bronzovému týmu nedávného mistrovství světa. Předprodej na toto utkání začne v pondělí 4. srpna pro členy FAČR, respektive ve středu 6. srpna pro všechny ostatní fanoušky.

Ceny

Kolik stojí lístky na oba zápasy

Česko - USA
1. kat.: 500 Kč
2. kat.: 300 Kč (200 Kč)
3. kat.: 200 Kč (100 Kč)

Česko - Nizozemsko
1. kat.: 1 990 Kč
2. kat.: 1 390 Kč (890 Kč)
3. kat.:   890 Kč (490 Kč)
4. kat.:   490 Kč

Pozn.: Ceny pro běžné fanoušky, v závorce ceny pro členy FAČR.

„Zápas s Nizozemskem bude obrovským svátkem pro celý český fotbal a těšíme se, že nás požene dopředu vyprodaný stadion. Ale velkou podporu budeme potřebovat i při poslední přípravě proti USA. Moc si přejeme, aby byl letenský stadion zaplněný i na Američany, my uhráli dobrý výsledek a dobře se tak naladili na nesmírně těžký a důležitý kvalifikační start,“ uvedl reprezentační trenér Pavel Vrba na stránkách fotbalové asociace.

Nejlevnější lístky na zápas proti USA vyjdou na 200 korun, nejdražší na 500. Proti Nizozemsku se ceny pohybují mezi 490 a 1 990 korunami. Členové FAČR mají slevy.

Předprodej bude probíhat na webu vstupenky.fotbal.cz.

Autor:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze