• 0
Fotbal se naučil ve Spartě, první ligu si zahrál v Blšanech a nyní táhne Suchdol za postupem z přeboru Středočeského kraje. Útočník Štěpán Kacafírek dal o sobě vědět naposledy ve 22. kole soutěže, kdy vstřelil čtyři góly Ostré. Na sestřih jeho branek se podívejte na videu.

Byl to zápas jednoho muže. Útočník Štěpán Kacafírek ze Suchdolu dal v duelu proti Ostré čtyři góly, dva v každém poločase. A výsledek utkání? Suchdol zvítězil 4:0.

Poprvé se sparťanský odchovanec prosadil ve 23. minutě, kdy přesprintoval obráce a překonal vyběhnutého gólmana Ostré. O šest minut později zvyšoval Kacafírek na 2:0, tentokrát přesně mířil hlavou.

Fotbalista, který zaznamenal tři ligové starty za Blšany, zkompletoval hattrick v 54. minutě. Kacafírek totiž po faulu na Janovského proměnil nařízenou penaltu.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Poslední gólovou radost domácí mužstvo zažilo v 88. minutě. Rychlý útok Suchdolu vedl opět Kacafírek, který se dostal za obranu a mohl nahrát volnému spoluhráči před prázdnou bránu. Hlad po dalším gólu byl ale větší, a tak Kacafírek udělal kličku brankáři a zakončil úspěšně sám.

Díky jeho brankám tak Suchdol porazil Ostrou 4:0 a dál drží naději na postup do divize. Kacafírek se také po zásluze stal hráčem 22. kola přeboru Středočeského kraje, kterého vyhlašuje web fotbalunas.cz.

Výsledky 22. kola: Ovčáry - Beroun 1:1 (1:0), Tatran Rakovník - Nymburk 5:3 (3:1), Jíloviště - Klecany 5:2 (3:0), Suchdol - Ostrá 4:0 (2:0), Semice - Houstoň 0:2 (0:1), Vraný - Dobříš 1:4 (0:2), Sedlčany - Rejšice 1:1 (1:1), SK Rakovník - Spartak Příbram 1:0 (0:0).

1. Ovčáry 22 14 3 5 64:24 45
2. Suchdol 22 14 2 6 55:28 44
3. Nymburk 22 13 5 4 49:31 44
4. Hostouň 22 13 4 5 52:32 43
5. Sedlčany 22 11 6 5 46:31 39
6. Tatran Rakovník 22 11 4 7 46:37 37
7. Ostrá 22 11 3 8 38:36 36
8. Rejšice 22 7 8 7 41:43 29