7 2013
Prvním impulsem pro devátou prohru Uhříněvsi v Pražská teplárenská přeboru byla nádherná fotbalová akce z 36. minuty, po níž padl první gól Radotína. Útočník Mašlej převzal ve středu pole míč a předvedl sólo, které skončilo brankou. Na přiloženém videu najdete nejen tento moment, ale i sestřihy ostatních zápasů.

Mašlej se přímo ve středu hřiště zbavil uhříněvského protihráče a vyrazil na zteč. Dlouho běžel sám, až asi dvacet dva metrů před brankou se mu snažil zkřížit cestu další protihráč - marně.

Útočník Radotína se dostal až na hranici šestnáctky a poté vypálil přesně vedle vybíhajícího gólmana Kudrnáče - 1:0.

"Měli jsme i trochu smůly, druhý gól jsme dostali po chybě brankáře. Po druhé brance jsme to otevřeli, dostali jsme třetí branku a bylo po zápase," říkal zklamaně kouč Uhříněvsi Václav Hladík pro fotbalpraha.cz.

Druhý gól vstřelil Radotín v 54. minutě, když měl výhodu rohového kopu a brankář Kudrnáč podběhl míč. Útočník Zeman pak balón doklepával do prázdné sítě.

Potřetí Uhříněves inkasovala v 84. minutě, domácí díky přihrávce za obranu vyšachovali hostující tým a střídající Čermák už mohl střílet do prázdné branky.

Protože předposlední Zbraslav zdolala rezervu druholigové Viktorie Žižkov 2:0, ztráta Uhříněvsi na patnácté místo narostla na čtyři body.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Na předchozí výhru z minulého kola nenavázali fotbalisté Třeboradic. O víkendu opět remizovali - už po osmé v této sezoně, tentokrát na hřišti rezervy Meteoru VIII 1:1. Hosté od 73. minuty prohrávali, nakonec ale zvládli zásluhou Červenky o sedm minut později vyrovnat.

"Líbí se mi, že už máme ten charakter, že když prohráváme, tak za tím jdeme. Gól jsme dali, mohli jsme vyhrát, ale i prohrát, takže bod je zasloužený," zůstal nad věcí trenér Třeboradic Stanislav Nekolný pro fotbalpraha.cz.

Výsledky 11. kola (12. hraného): Zbraslav - Viktoria Žižkov B 2:0, Union Vršovice - Háje 2:0, Př. Kopanina - ČAFC Praha 3:3, Radotín - Uhříněves 3:0, Motorlet B - Admira B 2:0, Meteor VIII B - Třeboradice 1:1, Bohemians B - Uhelné sklady Praha 2:1, Královice - Libuš 0:0.

1. Vršovice 12 8 1 3 22:13 25
2. Královice 12 6 4 2 32:24 22
3. Uhelné sklady 12 6 3 3 22:15 21
4. Admira B 12 6 3 3 25:21 21
5. Viktoria Žižkov B 12 5 4 3 16:13 19
6. ČAFC 12 5 3 4 28:21 18
7. Bohemians Praha B 12 5 3 4 23:23 18
8. Libuš 12 5 2 5 24:21 17