Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Pozor, kolem lístků je zase změna

3 2006
Praha - Pokud jste majitelem vstupenky na fotbalový šampionát v Německu, ale nemáte ji dosud evidovanou na své jméno, zbystřete. V poměrně zmatečném systému přichází další obrat. Podle původního oznámení bylo možno provádět změnu údajů o držiteli vstupenky přímo v servisních centrech v blízkosti stadionů.

Včera však bylo upřesněno, že se tato pohodlná výměna týká pouze lístků sehnaných přímo přes světovou federaci FIFA. Kdo má vstupenky od domácího fotbalového svazu, musí provést změny jinak. A to výhradně osobně v kancelářích na pražském Strahově.

Jinými slovy: pokud máte lístek od svazu a není na vaše jméno, nestačí si vše doplnit v dějišti mistrovství. Ještě než se tam vydáte, musíte navštívit Prahu, byť jste třeba z Ostravy.

Jet na šampionát bez vstupenky na jméno je velké riziko: hrozí nevpuštění na stadion. Změna údajů bude prováděna 6. až 9. června, 13. a 14. června a 19. června. Na vstupenky na každý zápas Česka ve skupině i případně ve vyřazovací části jsou vypsány určité časové termíny, přesný rozvrh je na serveru www.fotbal.cz.

Na stejné elektronické adrese lze najít i podklady, které jsou pro provedení změny bezpodmínečně nutné.

Za každou změnu bude účtován přímo na místě třísetkorunový poplatek.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze