Pohár České pošty 2013/2014
Finále - 17. května 2014 v Edenu | |||
---|---|---|---|
132 | Plzeň | Sparta | 1:1, 7:8 pen. |
Čtvrtfinále - 26. března 2014 a 3. dubna 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
126 | Plzeň | Jihlava | 1:0 | 2:3 |
127 | Slavia | Brno | 0:1 | 1:0, 4:5 pen. |
128. | Jablonec | Mladá Boleslav | 2:0 | 0:1 |
129. | Dukla | Sparta | 2:1 | 0:2 |
Osmifinále - 5. října 2013 a 30. října 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
118. | Domažlice | Viktoria Plzeň | 0:3 | 0:4 |
119. | Sigma Olomouc | Jihlava | 0:4 | 0:0 |
120. | Varnsdorf | Slavia | 0:0 | 0:1 |
121. | Viktoria Žižkov | Zbrojovka Brno | 1:0 | 0:4 |
122. | Jablonec | Ústí n. L. | 1:0 | 2:0 |
123. | Mladá Boleslav | 1. FC Slovácko | 1:0 | 2:0 |
124. | Dukla Praha | Příbram | 4:0 | 2:1 |
125. | Znojmo | Sparta | 2:3 | 1:2 |
3. kolo - 25. září 2013 | |||
---|---|---|---|
102. | SK Kladno | Viktoria Plzeň | 1:3 |
103. | Domažlice | MFK OKD Karviná | 3:1 |
104. | MFK Chrudim | Sigma Olomouc | 0:2 |
105. | 1. FC Karlovy Vary | Vysočina Jihlava | 0:1 |
106. | FC Graffin Vlašim | Varnsdorf | 2:2, pen. 3:5 |
107. | HFK Olomouc | Slavia | 1:2 |
108. | Roudnice n. L. | Zbrojovka Brno | 0:4 |
109. | Viktoria Žižkov | Slovan Liberec | 2:2, pen. 5:4. |
110. | Hradec Králové | Baumit Jablonec | 0:1 |
111. | Ústí n. L. | Baník Ostrava | 2:0 |
112. | Hlučín | Mladá Boleslav | 1:5 |
113. | Pardubice | 1. FC Slovácko | 1:2 |
114. | Třinec | Dukla Praha | 1:1, pen. 6:7 |
115. | Dynamo Č. Budějovice | Příbram | 0:0, 2:4 pen. |
116. | SK Převýšov | Znojmo | 1:4 |
117. | Zlín | Sparta | 0:1 |
2. kolo - 21. srpna 2013 | |||
---|---|---|---|
74. | Kladno | Rokycany | 2:1 |
75. | Domažlice | Bohemians 1905 | 2:1 |
76. | Brumov | Karviná | 0:1 |
77. | Mikulovice | Sigma Olomouc | 1:2 |
78. | Chrudim | Kolín | 2:1 |
79. | Rosice | Jihlava | 1:6 |
80. | Karlovy Vary | Sokolov | 3:3, pen. 4:3 |
81. | Varnsdorf | Teplice | 2:0 |
82. | Vlašim | Loko Vltavín | 6:1 |
83. | Chomutov | Slavia Praha | 0:7 |
84. | Bystrc | 1. HFK Olomouc | 0:3 |
85. | Uničov | Zbrojovka Brno | 0:1 |
86. | Admira Praha | Roudnice nad Labem | 1:1, 2:4 pen. |
87. | Vyšehrad | Viktoria Žižkov | 2:4 |
88. | Dvůr Králové | FC Hradec Králové | 0:7 |
89. | Hořovicko | Ústí nad Labem | 0:2 |
90. | Kroměříž | Baník Ostrava | 1:3 |
91. | Hlučín | Opava | 2:0 |
92. | Úvaly | Mladá Boleslav | 0:4 |
93. | Jablonec nad Jizerou | Pardubice | 0:1 |
94. | Břeclav | Slovácko | 0:3 |
95. | Frýdek-Místek | Třinec | 1:2 |
96. | Štěchovice | Dukla Praha | 1:4 |
97. | Písek | Dynamo České Budějovice | 0:1 |
98. | Táborsko | Příbram | 0:1 |
99. | Svitavy | Převýšov | 0:2 |
100. | Třebíč | Znojmo | 0:5 |
101. | Prostějov | Zlín | 2:2, pen. 0:3 |
1. kolo - 20. července 2013 | |||
---|---|---|---|
30. | Tempo Praha | Štěchovice | 2:2, pen 3:4 |
31. | Dražice | Písek | 0:2 |
32. | Svitavy | FK Čáslav | 1:1, pen 5:4 |
33. | Dvůr Králové n. L. | Živanice | 1:1, pen 13:12 |
34. | Žatec | Karlovy Vary | 2:3 |
35. | Litoměřice | FK Ústí n.Labem | 2:6 |
36. | Nový Bor | FK Varnsdorf | 0:3 |
37. | Jablonec n. Jiz. | Letohrad | 2:1 |
38. | Hořovicko | FK Bohemians | 0:0, pen 5:3 |
39. | Doubravka | Domažlice | 2:6 |
40. | ZČE Plzeň | Rokycany | 0:3 |
41. | Štětí | Chomutov | 1:4 |
42. | Nová Paka | Hradec Králové | 1:3 |
43. | Lovosice | Admira Praha | 2:4 |
44. | Milevsko | FC MAS Táborsko | 0:3 |
45. | Strakonice | České Budějovice | SK Strakonice 1908 odhlásil svoje mužstvo ze soutěže, Dynamo České Budějovice má tak volný los a postupuje do 2. kola. |
46. | Hvězda Cheb | FK Baník Sokolov | 1:3 |
47. | Kutná Hora | Chrudim | 0:2 |
48. | Trutnov | Převýšov | 1:2 |
49. | Benešov | FC Graffin Vlašim | 0:2 |
50. | Český Brod | Loko Vltavín | 2:2, pen 3:4 |
51. | Horní Měcholupy | FK Viktoria Žižkov | 2:7 |
52. | Vyšehrad | Kunice | 4:3 |
53. | Kladno | Králův Dvůr | 3:0 |
54. | Úvaly | Zápy | 0:0, pen 4:3 |
55. | Kolín | Meteor Praha VIII | 3:0 |
56. | Roudnice | FK Baník Most 1909 | 2:1 |
57. | Náchod | FK Pardubice | 0:1 |
58. | Vřesina | MFK OKD Karviná | 1:8 |
59. | Hodonín | Břeclav | 1:5 |
60. | Šumperk | Uničov | 0:5 |
61. | Štítná nad Vláří | Brumov | 0:1 |
62. | Bystrc | Otrokovice | 3:2 |
63. | Dolní Benešov | SFC Opava | 0:4 |
64. | Hranice | 1.HFK Olomouc | 1:1, pen 4:5 |
65. | Stará Říše | Třebíč | 1:2 |
66. | Nový Jičín | FK Fotbal Třinec | 1:6 |
67. | Mohelnice | Zlín | 0:5 |
68. | Tasovice | Prostějov | 1:4 |
69. | Pelhřimov | Rosice | 1:3 |
70. | Přerov | Kroměříž | 0:3 |
71. | Zábřeh | Mikulovice | 1:3 |
72. | FC Hlučín | Orlová | 3:0 |
73. | Líšeň | MFK Frýdek-Místek | 0:1 |
Předkolo - 14. července 2013 | |||
---|---|---|---|
1. | Jílové | Tempo Praha | 1:1, pen 4:5 |
2. | Dražice | Český Krumlov | 3:1 |
3. | Vysoké Mýto | Svitavy | 0:3 |
4. | OLYMPIA H. Králové | Dvůr Králové n. L. | 1:1, pen 5:6 |
5. | FK Ostrov | Žatec | 1:5 |
6. | Litoměřice | Souš | 2:0 |
7. | Rapid Liberec | Nový Bor | 1:3 |
8. | Jablonec n. J. | Pěčín-Turnov | 2:2, pen 8:7 |
9. | Živanice | Ústí n. Orl. | 3:1 |
10. | Zličín | Hořovicko | 1:1, pen 5:6 |
11. | Sušice | Doubravka | 1:1, pen 4:5 |
12. | ZČE Plzeň | Tachov | 2:0 |
13. | Štětí | Neratovice-Byškovice | 4:4, pen 4:2 |
14. | Dobrovice | Nová Paka | 1:5 |
15. | Litol | Lovosice | 1:2 |
16. | Vřesina | Petrovice | 2:1 |
17. | Veselí n. M. | Hodonín | 0:4 |
18. | Jeseník | Šumperk | 1:3 |
19. | Štítná n. Vlt. | Slavičín | 1:1, pen 5:3 |
20. | Blansko | Bystrc | 0:1 |
21. | Dolní Benešov | Havířov | 4:3 |
22. | Uh. Brod | Brumov | 2:3 |
23. | Stará Říše | Velké Meziříčí | 4:0 |
24. | Nový Jičín | Lískovec | 1:0 |
25. | Vyškov | Mohelnice | 1:2 |
26. | Tasovice | Brno Bohunice | 2:1 |
27. | Vrchovina | Pelhřimov | 1:3 |
28. | Valašské Meziříčí | Hranice | 1:2 |
29. | Žďár n. S. | Rosice | 1:3 |