12 2015
Prvním dvěma týmům fotbalového přeboru Plzeňského kraje se první jarní kolo nepovedlo. Exdivizní ZČE Plzeň prohrála v Horažďovicích 1:2, druhá Koloveč nestačila doma na Rozvadov stejným poměrem. Nepomohla ani trefa bývalého ligového kanonýra Tomáše Doška. Podívejte se na video.

Koloveč ztrácela v utkání s Rozvadovem hned zkraje zápasu, když se prosadil Žemlička, druhou trefu přidal Machač v první minutě druhé půle.

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Domácí pak už jen snížili zásluhou Tomáše Doška.

Hrála se 72. minuta a Koloveč měla výhodu rohového kopu. Nejlépe si v pokutovém území vyskočil právě šestatřicetiletý útočník, autor 78 ligových gólů, a hlavou poslal míč ke vzdálenější tyči.

Na vítězství to ale nestačilo, Koloveč má nyní na třetí Vejprnice pětibodový náskok.

NA MĚ SI NEPŘIJDEŠ. Gólman Vejprnic Zdeněk Slováček (v oranžovém) tlumí míč...

Tomáš Došek v desu Kolovče (ve žlutém vpravo)

Na podzim nastřílel celek ZČE Plzeň Horažďovicím sedm branek. V jarním měření sil ovšem opět uspěli domácí, pro plzeňský tým, který hrál ještě v loňské sezoně divizi, to byla první porážka v sezoně.

Výsledky 16. kola: Horní Bříza - Rokycany B 1:0 (1:0), Domažlice B - Rapid Plzeň 3:0 (1:0), Zruč - Bolevec 2:1 (1:1), Černice - Vejpnice 1:5 (0:2), Koloveč - Rozvadov 1:2 (0:1), Holýšov - Přeštice 4:0 (3:0), Horažďovice - ZČE Plzeň 2:1 (1:0), Horšovský Týn - Chotíkov 1:2 (1:0).