Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Plzeň spustí prodej vstupenek na Šachtar 23. ledna

Fotbalisté Plzně. | foto:  Michal Šula, MAFRA

9 2014
Prodej vstupenek na utkání Evropské ligy mezi fotbalisty Viktorie Plzeň a Šachtaru Doněck bude spuštěn 23. ledna. Právo přednostního nákupu budou mít majitelé permanentek. Volný prodej začne o tři dny později. Cena vstupenek se pohybuje od 400 do 1100 korun. Duel se v Plzni bude hrát 20. února od 21:05.

"Pro držitele permanentek, jejichž počet se díky prodeji půlročních variant přiblížil již pěti tisícům, budou vyčleněny první tři dny prodeje. Na jednu permanentku bude možné zakoupit jednu vstupenku za zvýhodněnou cenu, stran rezervací stálých míst bude platit stejný systém jako při předprodeji balíčků na základní skupinu Ligy mistrů," řekl tiskový mluvčí plzeňské Viktorie Pavel Pillár.

Permanentkáři budou mít výhodu také v ceně vstupenek, které pro ně činí 800, 600 a 400 korun. Normální cena bude 1100, 800 a 600 korun. Plzeň tak snížila cenu oproti loňskému souboji s Neapolí ve stejné fázi soutěže. Tehdy stály vstupenky 600, 900 a 1200 korun.

"Zvolili jsme nižší cenovou hladinu a navíc jsme ještě zvýraznili slevu pro držitele permanentních vstupenek. Pevně věříme, že fanoušci Viktorie zaplní Doosan Arenu opět do posledního místa a společně si zopakujeme fantastickou atmosféru z Ligy mistrů," dodal Pillár.

Volný prodej, který začne v neděli 26. ledna, bude z bezpečnostních důvodů pouze pro občany ČR a pro osoby s trvalým pobytem na území republiky. "Tento postup byl odsouhlasen na základě komunikace s bezpečnostními složkami i odpovědným oddělením UEFA a jeho cílem je především snaha eliminovat možná bezpečnostní rizika s utkáním spojená, jelikož tým soupeře má mnoho fanoušků v Čechách i v okolních zemích," dodal Pillár.

O tři dny dříve než Plzeň spustí prodej vstupenek Liberec, který v Evropské lize bude rovněž 20. února od 19:00 hostit Alkmaar. Nejdražší lístky budou stát 500 korun, za 300 korun nabízí Slovan vstup na východní a západní tribunu. Na tyto tribuny mohou příznivci v předprodeji pořídit zlevněné lístky za 150 korun, které platí pro fanoušky nad 65 let, vozíčkáře, děti do 140 centimetrů a jako rodinné vstupné.Najdete na iDNES.czmobilní verze