Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Otec Nedvěd: Hospodu rozbiju a pak postavím

23 2003
Skalná - Staročeská restaurace ve Skalné u Chebu se chystá na velkou oslavu. Vždyť jen přes silnici stojí panelák, ve kterém dříve bydlela rodina Pavla Nedvěda, od včerejška nejlepšího fotbalisty Evropy. „I Pavel se tady občas ukáže,“ říká majitel Pavel Kuneš.

Na stěně hospody se čtyřiceti místy visí jejich společná fotografie. Připsáno je datum 12. 7. 2000, to ještě Nedvěd oblékal dres římského Lazia.

V soupravě stejného klubu včera s novináři a kamarády v restauraci rozmlouval fotbalistův otec Václav. „My víme, že fandíš Laziu,“ dobíralo si ho osazenstvo podniku. Jeho syn momentálně válí za Juventus. „To mě mrzí, že se tak ukážu i v televizi,“ litoval Nedvěd.

Právě on chystá pro syna oslavu. „Já tu hospodu klidně rozbiju, ale hned ji pak postavím,“ ujistil Nedvěd majitele, s nímž se už na oslavě domluvil. Jen termín zatím chybí. „Pozvu rodiny, příbuzné a kamarády,“ naplánoval si Nedvěd.

Amajitel se hodlá pořádně ukázat. „Připraví se jídlo a pití, i kdybych ho měl shánět přes noc. Ale nepočítám, že by mě pan Nedvěd chtěl překvapit speciálním přáním. I kdyby chtěl, nenechám se,“ tvrdí Kuneš.

Hospoda ve Skalné u Chebu, kde oslavovali úspěch svého rodáka Pavla Nedvěda. Na snímku je jeho otec Václav.

Autoři:


Kočárky, které přežijí i dva raubíře.
Kočárky, které přežijí i dva raubíře.

Přečtěte si recenze kočárků na eMimino.cz a vyberte ten nejlepší.

Najdete na iDNES.czmobilní verze