Slovenská liga
Van Kessel se ve Slavii neprosadil a podobně dopadl i na dalších štacích: v polské Lechii, anglickém Oxfordu, belgickém Roeselare i na Slovensku v Trnavě. Až po návratu do Trenčína znovu ožil.
V neděli se trefil i proti Slovanu Bratislava, porážce 2:4 nezabránil.
Výsledky 9. kola: Dunajská Streda - Ružomberok 0:1 (44. Mojžiš), Nitra - Michalovce 0:2 (61. Pino Soler, 89. Sidibé), Sereď - Zlaté Moravce 0:0, Žilina - Žiar nad Hronom 2:1 (4. Kaša, 55. Boženík - 78. Klec), Trenčín - Slovan Bratislava 2:4 (37. Roguljič, 46. Van Kessel - 25. a 75. Šporar, 29. a 56. Strelec).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Žilina | 9 | 7 | 2 | 0 | 23:7 | 23 |
2. | Slovan Bratislava | 9 | 7 | 1 | 1 | 26:9 | 22 |
3. | Dunajská Streda | 9 | 5 | 1 | 3 | 18:12 | 16 |
4. | Zlaté Moravce | 9 | 4 | 3 | 2 | 10:9 | 15 |
5. | Trnava | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:11 | 14 |
6. | Trenčín | 9 | 3 | 2 | 4 | 16:16 | 11 |
7. | Michalovce | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:12 | 11 |
8. | Sereď | 9 | 2 | 4 | 3 | 12:16 | 10 |
9. | Ružomberok | 9 | 2 | 3 | 4 | 10:13 | 9 |
10. | Nitra | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:15 | 7 |
11. | Žiar nad Hronom | 9 | 1 | 3 | 5 | 9:22 | 6 |
12. | Senica | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:20 | 5 |
Druhá anglická liga
Výsledky 8. kola: Leeds - Derby 1:1, Birmingham - Preston 0:1, Brentford - Stoke 0:0, Bristol - Swansea 0:0, Cardiff - Middlesbrough 1:0, Luton - Hull 0:3, Millwall - QPR 1:2, Nottingham - Barnsley 1:0, Reading - Blackburn 1:2, Sheffield Wednesday - Fulham 1:1, Wigan - Charlton 2:0, West Brom - Huddersfield 4:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Leeds | 8 | 5 | 2 | 1 | 13:4 | 17 |
2. | Swansea | 8 | 5 | 2 | 1 | 12:5 | 17 |
3. | Preston | 8 | 5 | 1 | 2 | 14:7 | 16 |
4. | West Bromwich | 8 | 4 | 4 | 0 | 15:10 | 16 |
5. | QPR | 8 | 5 | 1 | 2 | 14:12 | 16 |
6. | Nottingham | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:6 | 15 |
7. | Bristol | 8 | 4 | 3 | 1 | 13:9 | 15 |
8. | Charlton | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:8 | 14 |
9. | Sheffield Wednesday | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:7 | 13 |
10. | Blackburn | 8 | 4 | 1 | 3 | 9:8 | 13 |
11. | Birmingham | 8 | 4 | 1 | 3 | 7:9 | 13 |
12. | Fulham | 8 | 3 | 3 | 2 | 12:7 | 12 |
13. | Cardiff | 8 | 3 | 3 | 2 | 9:10 | 12 |
14. | Hull | 8 | 2 | 3 | 3 | 11:11 | 9 |
15. | Middlesbrough | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:9 | 9 |
16. | Millwall | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:11 | 9 |
17. | Brentford | 8 | 2 | 2 | 4 | 5:6 | 8 |
18. | Derby | 8 | 1 | 5 | 2 | 8:11 | 8 |
19. | Wigan | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:13 | 8 |
20. | Reading | 8 | 2 | 1 | 5 | 9:11 | 7 |
21. | Luton | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:16 | 7 |
22. | Barnsley | 8 | 1 | 2 | 5 | 4:12 | 5 |
23. | Stoke | 8 | 0 | 2 | 6 | 7:17 | 2 |
24. | Huddersfield | 8 | 0 | 1 | 7 | 7:17 | 1 |
Belgická liga
Slovenský reprezentant a bývalý záložník Plzně Patrik Hrošovský byl u vítězství Genku nad Ostende, odehrál 90 minut a dostal žlutou kartu. Exslávista Simon Deli zase pomohl ke skalpu Anderlechtu. Jeho bývalý spoluhráč Michael Ngadeu nastoupil za Gent proti Waregemu (2:2).
Výsledky 8. kola: Charleroi - St. Truiden 0:3, Antverpy - Cercle Bruggy 3:1, Waasland-Beveren - Mouscron 1:1, Genk - Ostende 3:1, Kortrijk - Mechelen 2:3, Standard Lutych - Eupen 3:0, FC Bruggy - Anderlecht 2:1, Waregem - Gent 2:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Standard Lutych | 8 | 6 | 0 | 2 | 20:6 | 18 |
2. | FC Bruggy | 7 | 5 | 2 | 0 | 16:3 | 17 |
3. | Antverpy | 7 | 5 | 0 | 2 | 16:8 | 15 |
4. | Mouscron | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:8 | 15 |
5. | Gent | 7 | 4 | 2 | 1 | 18:8 | 14 |
6. | Mechelen | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:11 | 14 |
7. | Genk | 8 | 4 | 1 | 3 | 13:10 | 13 |
8. | Waregem | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:10 | 12 |
9. | Charleroi | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:10 | 11 |
10. | St. Truiden | 8 | 3 | 2 | 3 | 8:11 | 11 |
11. | Ostende | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:16 | 10 |
12. | Kortrijk | 8 | 2 | 2 | 4 | 14:15 | 8 |
13. | Anderlecht | 8 | 1 | 2 | 5 | 6:11 | 5 |
14. | Cercle Bruggy | 8 | 1 | 0 | 7 | 7:19 | 3 |
15. | Waasland-Beveren | 8 | 0 | 3 | 5 | 5:19 | 3 |
16. | Eupen | 8 | 0 | 3 | 5 | 4:19 | 3 |
Nizozemská liga
Michal Sadílek dostal ve sledovaném souboji s Ajaxem (1:1) žlutou kartu a odehrál 76 minut, Tomáš Necid nastoupil v dresu Haagu proti Alkmaaru (0:1) až během poslední desetiminutovky.
Výsledky 7. kola: Heerenveen - Utrecht 1:1, Emmen - Feyenoord Rotterdam 3:3, Haag - Alkmaar 0:1, PSV Eindhoven - Ajax Amsterodam 1:1, Sparta Rotterdam - Waalwijk 4:0, Groningen - Zwolle 2:0, Tilburg - Venlo 1:0, Arnhem - Sittard 4:2, Twente Enschede - Almelo 2:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Ajax Amsterodam | 6 | 4 | 2 | 0 | 20:6 | 14 |
2. | PSV Eindhoven | 6 | 4 | 2 | 0 | 15:4 | 14 |
3. | Arnhem | 7 | 4 | 2 | 1 | 14:11 | 14 |
4. | Alkmaar | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:3 | 13 |
5. | Twente Enschede | 7 | 3 | 3 | 1 | 15:11 | 12 |
6. | Tilburg | 7 | 4 | 0 | 3 | 10:11 | 12 |
7. | Utrecht | 7 | 3 | 2 | 2 | 14:11 | 11 |
8. | Sparta Rotterdam | 7 | 3 | 2 | 2 | 16:15 | 11 |
9. | Almelo | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:12 | 11 |
10. | Feyenoord Rotterdam | 6 | 2 | 4 | 0 | 11:9 | 10 |
11. | Venlo | 7 | 3 | 0 | 4 | 9:13 | 9 |
12. | Heerenveen | 7 | 1 | 4 | 2 | 8:9 | 7 |
13. | Groningen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:7 | 7 |
14. | Zwolle | 7 | 2 | 1 | 4 | 13:16 | 7 |
15. | Haag | 7 | 2 | 0 | 5 | 10:13 | 6 |
16. | Emmen | 7 | 1 | 1 | 5 | 8:17 | 4 |
17. | Sittard | 6 | 0 | 2 | 4 | 8:16 | 2 |
18. | Waalwijk | 7 | 0 | 1 | 6 | 7:24 | 1 |
Ruská liga
Exslávista Alex Král odehrál za Spartak Moskva proti Ufě poslední půlhodinu, porážce 0:1 nezabránil. V novém angažmá nastoupil podruhé, oba zápasy prohrál.
Výsledky 10. kola: Orenburg - Lokomotiv Moskva 2:3, Dynamo Moskva - Soči 2:3, Tula - Jekatěrinburg 1:1, CSKA Moskva - FK Krasnodar 3:2, Groznyj - Samara 1:1, Petrohrad - Kazaň 2:1, Tambov - FK Rostov 5:0, Ufa - Spartak Moskva 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 10 | 7 | 2 | 1 | 15:5 | 23 |
2. | CSKA Moskva | 10 | 7 | 1 | 2 | 15:8 | 22 |
3. | FK Krasnodar | 10 | 6 | 2 | 2 | 21:12 | 20 |
4. | Lokomotiv Moskva | 10 | 6 | 2 | 2 | 17:10 | 20 |
5. | FK Rostov | 10 | 6 | 2 | 2 | 16:17 | 20 |
6. | Ufa | 10 | 4 | 2 | 4 | 11:10 | 14 |
7. | Spartak Moskva | 10 | 4 | 2 | 4 | 11:11 | 14 |
8. | Tula | 10 | 4 | 2 | 4 | 13:14 | 14 |
9. | Jekatěrinburg | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:20 | 14 |
10. | Dynamo Moskva | 10 | 2 | 4 | 4 | 8:9 | 10 |
11. | Kazaň | 10 | 3 | 1 | 6 | 7:12 | 10 |
12. | Soči | 10 | 2 | 3 | 5 | 8:13 | 9 |
13. | Groznyj | 10 | 2 | 3 | 5 | 7:15 | 9 |
14. | Tambov | 10 | 2 | 2 | 6 | 12:14 | 8 |
15. | Samara | 10 | 2 | 2 | 6 | 13:16 | 8 |
16. | Orenburg | 10 | 2 | 2 | 6 | 13:18 | 8 |