Švýcarská liga
Výsledky - 24. kolo: Lugano - Young Boys Bern 2:4, Sion - Lucern 1:1, Thun - St. Gallen 1:2, Grasshopper Curych - Lausanne 0:0.
Zápas Basilej - FC Curych byl odložen kvůli výpadku elektřiny.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Young Boys Bern | 24 | 17 | 4 | 3 | 57:24 | 55 |
2. | Basilej | 22 | 12 | 5 | 5 | 41:19 | 41 |
3. | St. Gallen | 24 | 11 | 3 | 10 | 34:42 | 36 |
4. | FC Curych | 23 | 8 | 8 | 7 | 29:28 | 32 |
5. | Grasshopper Curych | 24 | 8 | 7 | 9 | 31:31 | 31 |
6. | Lucern | 24 | 8 | 7 | 9 | 33:39 | 31 |
7. | Lugano | 24 | 9 | 4 | 11 | 25:35 | 31 |
8. | Lausanne | 23 | 7 | 5 | 11 | 36:45 | 26 |
9. | Thun | 24 | 7 | 3 | 14 | 37:46 | 24 |
10. | Sion | 24 | 5 | 6 | 13 | 28:42 | 21 |
Dánská liga
Výsledky - 24. kolo: Lyngby - Hobro 0:3, Helsingör - Sönderjyske 1:2, Randers - Nordsjaelland 0:3, Aarhus - FC Kodaň 0:1, Bröndby Kodaň - Odense 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Bröndby Kodaň | 24 | 17 | 5 | 2 | 55:22 | 56 |
2. | Midtjylland | 23 | 17 | 2 | 4 | 55:26 | 53 |
3. | Nordsjaelland | 24 | 15 | 4 | 5 | 61:39 | 49 |
4. | FC Kodaň | 24 | 11 | 5 | 8 | 43:29 | 38 |
5. | Horsens | 23 | 7 | 11 | 5 | 29:31 | 32 |
6. | Odense | 24 | 8 | 7 | 9 | 31:26 | 31 |
7. | Hobro | 24 | 8 | 7 | 9 | 31:30 | 31 |
8. | Aalborg | 23 | 7 | 10 | 6 | 23:26 | 31 |
9. | Sönderjyske | 24 | 7 | 7 | 10 | 34:32 | 28 |
10. | Silkeborg | 23 | 8 | 3 | 12 | 29:43 | 27 |
11. | Aarhus | 24 | 6 | 7 | 11 | 22:36 | 25 |
12. | Lyngby | 24 | 4 | 8 | 12 | 30:51 | 20 |
13. | Randers | 24 | 3 | 8 | 13 | 19:41 | 17 |
14. | Helsingör | 24 | 5 | 2 | 17 | 18:48 | 17 |
Polská liga
Výsledky - 26. kolo: Nieciecza - Plock 1:2, Zaglebie Lubin - Gdaňsk 0:0, Vratislav - Nový Sadec 0:0, Kielce - Štětín 0:0, Cracovia Krakov - Gdyně 2:1, Legia Varšava - Poznaň 2:1.
Zápas Gliwice - Zabrze byl za stavu 1:0 v 80. minutě přerušen a následně odložen kvůli diváckým nepokojům.
Poznámka: Gdaňsku byl odečten 1 bod za porušení licenčních podmínek.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Bialystok | 25 | 14 | 6 | 5 | 38:25 | 48 |
2. | Legia Varšava | 26 | 15 | 3 | 8 | 37:27 | 48 |
3. | Poznaň | 26 | 11 | 10 | 5 | 35:20 | 43 |
4. | Zabrze | 25 | 11 | 8 | 6 | 46:37 | 41 |
5. | Kielce | 26 | 10 | 10 | 6 | 40:32 | 40 |
6. | Plock | 26 | 12 | 3 | 11 | 35:33 | 39 |
7. | Wisla Krakov | 25 | 10 | 7 | 8 | 35:30 | 37 |
8. | Zaglebie Lubin | 26 | 9 | 10 | 7 | 34:29 | 37 |
9. | Gdyně | 26 | 8 | 10 | 8 | 29:25 | 34 |
10. | Cracovia Krakov | 26 | 8 | 8 | 10 | 33:35 | 32 |
11. | Vratislav | 26 | 7 | 8 | 11 | 30:40 | 29 |
12. | Gdaňsk | 26 | 6 | 10 | 10 | 34:42 | 27 |
13. | Gliwice | 25 | 5 | 10 | 10 | 24:33 | 25 |
14. | Štětín | 26 | 6 | 7 | 13 | 27:38 | 25 |
15. | Nieciecza | 26 | 6 | 7 | 13 | 27:43 | 25 |
16. | Nový Sadec | 26 | 4 | 11 | 11 | 24:39 | 23 |
Ruská liga
Výsledky - 21. kolo: Machačkala - Kazaň 1:1, CSKA Moskva - Jekatěrinburg 1:0, Petrohrad - Perm 0:0, FK Krasnodar - Rostov na Donu 3:1, Chabarovsk - Tosno 0:1, Ufa - Dynamo Moskva 1:1, Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 0:0, Tula - Groznyj 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Lokomotiv Moskva | 21 | 14 | 4 | 3 | 32:15 | 46 |
2. | FK Krasnodar | 21 | 12 | 3 | 6 | 35:24 | 39 |
3. | Petrohrad | 21 | 10 | 8 | 3 | 31:13 | 38 |
4. | Spartak Moskva | 21 | 10 | 8 | 3 | 36:23 | 38 |
5. | CSKA Moskva | 21 | 11 | 5 | 5 | 29:17 | 38 |
6. | Ufa | 21 | 7 | 7 | 7 | 21:23 | 28 |
7. | Tula | 21 | 8 | 4 | 9 | 21:23 | 28 |
8. | Groznyj | 21 | 7 | 5 | 9 | 22:27 | 26 |
9. | Jekatěrinburg | 21 | 5 | 10 | 6 | 22:23 | 25 |
10. | Rostov na Donu | 21 | 6 | 7 | 8 | 18:20 | 25 |
11. | Kazaň | 21 | 6 | 6 | 9 | 21:18 | 24 |
12. | Dynamo Moskva | 21 | 5 | 8 | 8 | 20:21 | 23 |
13. | Tosno | 21 | 6 | 5 | 10 | 19:35 | 23 |
14. | Perm | 21 | 5 | 7 | 9 | 12:19 | 22 |
15. | Machačkala | 21 | 5 | 5 | 11 | 23:39 | 20 |
16. | Chabarovsk | 21 | 2 | 6 | 13 | 16:38 | 12 |
Turecká liga
Výsledky - 24. kolo: Bursaspor - Kayserispor 1:0, Kasimpasa - Osmanlispor 1:1, Basaksehir - Göztepe 2:0, Karabükspor - Galatasaray 0:7, Antalyaspor - Sivasspor 1:4, Genclerbirligi - Alanyaspor 0:1, Konyaspor - Malatyaspor 0:1, Fenerbahce - Akhisar 2:3.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Galatasaray | 24 | 16 | 2 | 6 | 59:27 | 50 |
2. | Basaksehir | 24 | 15 | 5 | 4 | 44:22 | 50 |
3. | Besiktas | 23 | 12 | 8 | 3 | 44:22 | 44 |
4. | Fenerbahce | 24 | 12 | 8 | 4 | 47:30 | 44 |
5. | Kayserispor | 24 | 10 | 8 | 6 | 33:28 | 38 |
6. | Sivasspor | 24 | 11 | 4 | 9 | 34:35 | 37 |
7. | Trabzonspor | 23 | 9 | 9 | 5 | 38:33 | 36 |
8. | Göztepe | 24 | 10 | 6 | 8 | 36:37 | 36 |
9. | Malatyaspor | 24 | 9 | 7 | 8 | 28:29 | 34 |
10. | Akhisar | 24 | 9 | 6 | 9 | 34:36 | 33 |
11. | Bursaspor | 24 | 8 | 6 | 10 | 32:33 | 30 |
12. | Kasimpasa | 24 | 8 | 6 | 10 | 37:41 | 30 |
13. | Genclerbirligi | 24 | 6 | 8 | 10 | 30:37 | 26 |
14. | Antalyaspor | 24 | 6 | 7 | 11 | 27:43 | 25 |
15. | Alanyaspor | 24 | 7 | 3 | 14 | 36:45 | 24 |
16. | Konyaspor | 24 | 5 | 6 | 13 | 23:34 | 21 |
17. | Osmanlispor | 24 | 5 | 6 | 13 | 32:44 | 21 |
18. | Karabükspor | 24 | 3 | 3 | 18 | 16:54 | 12 |
Nizozemská liga
Výsledky - 26. kolo: Roda Kerkrade - Almelo 0:3, Excelsior Rotterdam - Alkmaar 1:2, PSV Eindhoven - Utrecht 3:0, Heerenveen - Tilburg 2:0, Breda - Feyenoord Rotterdam 2:1, Zwolle - Venlo 1:1, Arnhem - Ajax Amsterdam 3:2, Sparta Rotterdam - Haag 2:1, Twente Enschede - Groningen 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | PSV Eindhoven | 26 | 22 | 2 | 2 | 68:26 | 68 |
2. | Ajax Amsterdam | 26 | 18 | 4 | 4 | 68:24 | 58 |
3. | Alkmaar | 26 | 17 | 5 | 4 | 50:25 | 56 |
4. | Utrecht | 26 | 12 | 8 | 6 | 41:38 | 44 |
5. | Feyenoord Rotterdam | 26 | 12 | 6 | 8 | 48:29 | 42 |
6. | Arnhem | 26 | 11 | 8 | 7 | 45:32 | 41 |
7. | Zwolle | 26 | 11 | 7 | 8 | 34:35 | 40 |
8. | Haag | 26 | 10 | 6 | 10 | 32:36 | 36 |
9. | Heerenveen | 26 | 9 | 8 | 9 | 36:39 | 35 |
10. | Venlo | 26 | 7 | 12 | 7 | 29:34 | 33 |
11. | Almelo | 26 | 9 | 6 | 11 | 38:51 | 33 |
12. | Excelsior Rotterdam | 26 | 9 | 5 | 12 | 31:37 | 32 |
13. | Groningen | 26 | 5 | 11 | 10 | 37:42 | 26 |
14. | Breda | 26 | 6 | 6 | 14 | 31:46 | 24 |
15. | Tilburg | 26 | 6 | 5 | 15 | 33:49 | 23 |
16. | Twente Enschede | 26 | 4 | 6 | 16 | 29:48 | 18 |
17. | Sparta Rotterdam | 26 | 4 | 6 | 16 | 22:50 | 18 |
18. | Roda Kerkrade | 26 | 4 | 5 | 17 | 26:57 | 17 |
Rakouská liga
Výsledky - 25. kolo: Linec - Sturm Štýrský Hradec 0:2, Austria Vídeň - Wolfsberg 2:0, Mattersburg - Mödling 3:2, St. Pölten - Altach 1:2, Salcburk - Rapid Vídeň 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 25 | 17 | 7 | 1 | 52:17 | 58 |
2. | Sturm Štýrský Hradec | 25 | 15 | 3 | 7 | 44:31 | 48 |
3. | Mödling | 25 | 12 | 4 | 9 | 45:42 | 40 |
4. | Rapid Vídeň | 25 | 10 | 9 | 6 | 40:29 | 39 |
5. | Linec | 25 | 10 | 6 | 9 | 32:29 | 36 |
6. | Mattersburg | 25 | 9 | 7 | 9 | 36:37 | 34 |
7. | Austria Vídeň | 25 | 8 | 6 | 11 | 36:37 | 30 |
8. | Altach | 25 | 8 | 6 | 11 | 27:33 | 30 |
9. | Wolfsberg | 25 | 4 | 8 | 13 | 19:36 | 20 |
10. | St. Pölten | 25 | 2 | 4 | 19 | 16:56 | 10 |
Druhá anglická liga
Výsledky - 35. kolo: Middlesbrough - Leeds 3:0, Bolton - Preston 1:3, Bristol - Sheffield Wednesday 4:0, Derby - Fulham 1:2, Millwall - Sunderland 1:1, Nottingham - Birmingham 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Wolverhampton | 34 | 22 | 7 | 5 | 59:28 | 73 |
2. | Cardiff | 34 | 20 | 7 | 7 | 50:27 | 67 |
3. | Aston Villa | 34 | 18 | 9 | 7 | 53:32 | 63 |
4. | Fulham | 35 | 17 | 11 | 7 | 59:38 | 62 |
5. | Derby | 35 | 16 | 12 | 7 | 54:33 | 60 |
6. | Bristol | 35 | 15 | 12 | 8 | 52:40 | 57 |
7. | Middlesbrough | 35 | 16 | 7 | 12 | 49:34 | 55 |
8. | Sheffield United | 34 | 17 | 4 | 13 | 49:40 | 55 |
9. | Preston | 35 | 13 | 15 | 7 | 43:34 | 54 |
10. | Brentford | 34 | 13 | 11 | 10 | 50:41 | 50 |
11. | Millwall | 35 | 12 | 13 | 10 | 41:36 | 49 |
12. | Leeds | 35 | 14 | 7 | 14 | 47:46 | 49 |
13. | Ipswich | 34 | 14 | 6 | 14 | 45:43 | 48 |
14. | Norwich | 34 | 12 | 11 | 11 | 34:37 | 47 |
15. | Nottingham | 35 | 13 | 4 | 18 | 43:54 | 43 |
16. | QPR | 34 | 10 | 9 | 15 | 38:51 | 39 |
17. | Sheffield Wednesday | 35 | 8 | 13 | 14 | 37:48 | 37 |
18. | Reading | 34 | 8 | 10 | 16 | 39:48 | 34 |
19. | Bolton | 35 | 8 | 10 | 17 | 30:54 | 34 |
20. | Hull | 34 | 7 | 12 | 15 | 45:51 | 33 |
21. | Barnsley | 34 | 7 | 11 | 16 | 34:48 | 32 |
22. | Birmingham | 35 | 8 | 6 | 21 | 23:53 | 30 |
23. | Burton | 34 | 7 | 8 | 19 | 26:60 | 29 |
24. | Sunderland | 35 | 5 | 13 | 17 | 38:62 | 28 |