OPAVA - HRADEC KRÁLOVÉ 1:1 (0:0)

25. kolo druhé fotbalové ligy
komentoval Miroslav Najdek

Opava - Hradec Králové 1:1 (0:0)
Rozhodčí končí zápas, ve kterém Opava remizuje po bezbrankovém poločase až v samotném závěru hrací doby s Hradcem Králové 1:1.
90. minuta
Vyrovnáno 1:1. Brüml neuvěřitelně v poslední minutě vyrovnává! Míč se odrazil na šestnáctce právě k Brümlovi a ten bez přípravy zchladil radost Opavy, když míč prolétl do pravého horního růžku bezmocného Schmuckera.
89. minuta
Baránek dostává Opavu do vedení 1:0. Před brankou se ocitli sami Onderka s Baránkem a ten nekompromisně poslal míč za záda brankáře Svobody.
88. minuta
Domácího Hampela těsně před koncem zápasu střídá ještě Krebek.
86. minuta
Domácí Černín střelou z dálky protáhl gólmana Svobodu.
85. minuta
Hosté se odhodlali k útoku, vytvořili několik závarů před opavskou brankou, ale do vyložené šance se nedostali.
82. minuta
Hosté potřetí střídali. Odešel Dvořák a na trávník nastoupil Brüml.
81. minuta
Stav je bezbrankový. Domácí hráči se neustále tlačí do útoku. Hradečtí spoléhají jen na obranu a do útoku se pouští sporadicky.
78. minuta
Opavský Baránek zahrával roh, který Svoboda vyrazil.
75. minuta
Hosté dvakrát střídají. Nejdříve Boušku nahradil Piták. Vzápětí odstoupil Szabo a na hřiště přišel Juračka.
73. minuta
Onderka se uvolnil ve vápňě Hradce, tvrdě vypálil. Jeho střela však těsně minula pravý horní roh hradecké branky.
71. minuta
Hráči se na podmáčeném trávníku trápí, často pokluzují. Nedostávají se do šancí. Stále prší.
67. minuta
Onderka vybojoval pro Opavu rohový kop. Ten rozehrál Rozsypal, našel Kuttyho a jeho hlavičku k levé tyči vykopl až z brankové čáry hostující Dvořák.
61. minuta
Za vytrvalého deště je skóre zápasu stále beze změn - 0:0.
58. minuta
Žlutou kartu viděl domácí Kutty za faul na unikajícího Boušku.
57. minuta
Snad největší šance utkání. Hostující Zoubek vyslal pasem Boušku, ten přehodil vybíhajícího domácího gólmana Schmuckera a jeho míč se odrazil od země do břevna.
55. minuta
Onderka faulován Zemánkem a Baránkovům měkký centr z osmnácti metrů opět zneškodnil hradecký Svoboda.
54. minuta
Liják zesílil. Hráči špatně kontrolují kluzký míč na těžkém terénu.
53. minuta
Hampel pálil snad dva metry od branky a Svoboda efektně střelu vyrazil na roh. Z rohu hlavičkov opavský Kutty, ale Svoboda pokus v pádu zlikvidoval.
51. minuta
Stav zápasu je stále vyrovnaný - O:O. Hráči mají stížené podmínky. Nad hřištěm se totiž spustil prudký liják i s kroupami.
49. minuta
Hradecký Skácel se odvážil ke střele, ale jeho slabý pokus skončil vedle branky.
47. minuta
Gula hlavičkoval z jedenácti metrů přímo do náruče hradeckého brankáře Svobody.
46. minuta
Začal druhý poločas zápasu.
Skončila první půle zápasu. Stav je zatím stále nerozhodný 0:0. Opavští měli v prvním poločase jasnou převahu. Hradecká obrana však pracuje zatím bezchybně a do větší šance opavské hráče nepustila.
45. minuta
Po faulu je ošetřován opavský Harazim, který zůstal v křečích ležet na trávníku. Na poslední minutu poločasu jej vystřídal Černín.
43. minuta
Opavský Antel dostává míč za obránce Hradce a přes zvednutý praporek čárového rozhodčího střílí gól. Rozhodčí proto kvůli zcela jasnému ofsajdu branku neuznal.
41. minuta
Proniká takřka nezadržitelně po křídle opět Baránek. Jeho přihrávka končí na noze hradeckého Rolka.
34. minuta
Baránek vyslal slibně dlouhým pasem Antela, ale u míče byl rychleji hradecký Ovád.
33. minuta
Hradec se po delší době opět dostal před bránu domácích. Szabo a po něm ani Bouška se však k pořádné střele, která by ohrozila svatyni domácích, nedostali.