To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 2:2. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 20:13.

Zápas mezi Wolves a Tottenhamem skončil remízou 1:1. Po prvním poločase měl navrch favorit, když už v 1. minutě skóroval skrytou střelou Tanguy Ndombèlé, avšak domácí ve druhém dějství zabrali a odměnou jim bylo kýžené vyrovnání, které zařídil v 86. minutě stoper Romain Saïss, za jehož hlavičkou na zadní tyč se Lloris pouze ohlédl. Vlci v tabulce zůstávají na 11. pozici, Tottenham dotáhl Manchester City a díky lepšímu skóre je pátý.

Marçal
75. min Aït-Nouri
Moutinho
83. min Otasowie
8 Neves
Neves
10 Podence
Podence
90+1. min Vitinha

Reguilón
63. min Bergwijn
Ndombèlé
70. min Sissoko
10 Kane
Kane
Son Heung-min
84. min Lamela

90+6

V poslední nastavené minutě mohl dokonat obrat Fábio Silva. Od Nevese dostal centr ideálně na hlavu, avšak zakončení o zem bylo slabé, navíc jej namířil přímo do rukavic gólmana.

90+5

Pierre-Emile Höjbjerg musel do skluzu a ještě dokázal míč přiťuknout na pravou stranu Lamelovi. Následoval střílený centr, jemuž se obětavě postavil do cesty Rayan Aït-Nouri. Hra pokračuje autovým vhazováním.

90+4

Tottenham potřebuje útočit, avšak obrana Vlků pracuje skvěle. A ofenziva nezaostává, presující Fábio Silva donutil Winkse k malé domů.

90+3

Parádní obranný skluz předvedl v blízkosti vlastního vápna Nélson Semedo. Překvapený Bergwijn musel otočit a zabrat do obrany.

90+2

Nedovolený zákrok Pedra Neta vrací balón do držení Spurs. Matt Doherty rozehrál okamžitě na krátko, žádné dlouhé čekání.

90+1

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Daniel Podence, přichází Vitinha.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby šest minut.

89

Štěstí zkusil Pierre-Emile Höjbjerg. Z pozice středního záložníka natáhl k dalekonosné střele, jež nenalezla cíl.

88

Hosté okamžitě otočili o 180 stupňů a snad poprvé v rámci druhého poločasu zaútočili. Harry Kane chtěl po kontaktu s Coadym penaltu. Neuspěl.

86

Wolves právě vstřelili branku!
Vlci se dočkali, je vyrovnáno! Pedro Neto od rohového praporku odcentroval na hlavu ROMAINA SAISSE, jenž utekl osobnímu strážci a hlavičkou na zadní tyč rozvlnil síť. Lloris zůstal stát jako přikovaný.

85

Na levé straně si Daniel Podence narazil s Nevesem, načež centroval. Balón jemně tečoval Harry Winks a to přímo do rukavic brankáře Llorise.

84

Úmysl dobrý, realizace pokulhávala. Rayan Aït-Nouri chtěl přenést hru na Semeda, nízký balón ovšem sebral ze vzduchu do své moci Dier.

84

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son Heung-min, přichází Érik Lamela.

83

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází João Moutinho, přichází Owen Otasowie.

83

João Moutinho přetáhl centr na zadní tyč. Zde zkoušel Conor Coady vracet balón do ohně, jenže našel pouze Kanea, který zažehnal nebezpečí.

82

Další příležitost mají domácí fotbalisté v podobě volného přímého kopu. Daniela Podenceho zastavil Pierre-Emile Höjbjerg jen s přispěním faulu.

81

Rozběhla se závěrečná desetiminutovka základní hrací doby. Vlci bojují o cenný bod, defenziva Spurs odolává zuby nehty.

80

Středopolař Rúben Neves umí vystřelit z dálky a Hugo Lloris o tom moc dobře ví. Na pokus z dvaceti metrů dobře viděl a míč letící k levé tyči bezpečně lapil.

79

Neves obral Bergwijna a rozjel rychlou akci na druhou stranu. Traoré posunul po lajně míč na Semeda, toho dokázal zabrzdit rozběhnutý Davies.

78

Eric Dier dostal těžkou zpětnou nahrávku. Pod tlakem volil sázku na jistotu, dlouhým odkopem poslal kulatý nesmysl do zámezí.

77

Tlak Wolves se stupňuje. Adama Traoré pláchl Bergwijnovi, načež centroval do šestnáctky. Před Silvou na poslední chvíli odvracel Winks.

76

Nélson Semedo si dokázal obhodit Bena Daviese, před něhož se dostal, jenže rozhodčí v počínání portugalského beka viděl faul.

75

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Fernando Marçal, přichází Rayan Aït-Nouri.

74

Svěřencům kouče Espirita se čas na vyrovnání povážlivě krátí. Snaha hráčům ve žlutých dresech upřít nelze, avšak Lloris doposud nemusel řešit žádnou složitější situaci.

73

Nepřiliš výrazný je v dnešním střetnutí Harry Kane. Stopeři jej hlídají velmi pečlivě, což platí i po posledním útoku Spurs, kdy forwarda udržel na uzdě Coady.

72

Levý obránce ještě zkusí přidat nějakou tu minutáž. Za postranní čárou se už do dresu převlékl Rayan Aït-Nouri, ale jeho povolání možná vůbec nebude nutné.

71

Zápas přerušen, na zemi zůstává ležet Fernando Marçal. K obránci Vlků jsou povoláni lékaři a podle prvních záběrů to vypadá na střídání.

70

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Tanguy Ndombèlé, přichází Moussa Sissoko.

70

Druhá žlutá karta do domácí hřad v rozmezí dvou minut. Hříšníkem další z portugalských hráčů, a sice Nélson Semedo. Trestán je za tvrdý skluz proti Sonovi.

68

Fernando Marçal na polovině hřiště zastavil Ndombélého, jenž i vpádu dokázal rozvinout akci přihrávkou na Kanea. Sudí Tierney se po přerušení hry k zákroku vrátil a ukázal portugalskému bekovi žlutou kartu.

68

Centr ze standardky dokázal zblokovat dobře postavený Pierre-Emile Höjbjerg. Odražený balón napálil Neves i s přispěním teče těsně nad.

67

Pedro Neto vyzval v minisouboji Harryho Winkse. Za jeho záda se nedostal, protože anglický stoper si pomohl zatažením protihráče za dres.

66

Adama Traoré zvládl hlavičkový střet s Benem Davisem, jehož při výskoku povalil na trávník. Vysoko nad zemí ideálně sklepl balón pro Neta.

65

Tanguy Ndombèlé naplno využil svých předností. Tělem odstavil Nevese a chystal se pokračovat ve hře, v čemž mu soupeř zabránil jen za pomoci faulu.

64

Portugalský stratég mohl udělat původně plánovanou změnu, Dier bolest v pravé noze rozchodil a po krátkém pobytu za postranní čárou je zpátky ve hře.

63

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Sergio Reguilón, přichází Steven Bergwijn.

63

Na trávníku zůstává sedět Eric Dier, stoper Spurs se drží za pravý kotník. José Mourinho čeká na vývoj situace, už byl nachystaný střídat Bergwijna.

62

Pěknou individuální akci předvedl Pedro Neto. Poté, co ustál těžký souboj s Winksem centroval na Silvu, před nímž zakročil Dier, ale při snaze o odkop nakopl jenom Sáncheze. U balónu byl vzápětí první Lloris, kterého bolestivě dohrál původní adresát centru Silva.

61

Hodina zápasu je pryč, do konce základní hrací doby zbývá posledních třicet minut. Tottenham nadále drží těsné vedení, Vlci jsou však ve druhé půli lepším týmem.

60

Rozhodčí se zatím rozhodně nenudí. Opět musel přerušit hru po nedovoleném zákroku na Sona Heung-mina, jehož se dopustil Fernando Marçal.

59

Eric Dier zkusil vystřelit. Balón zakroutil šikovně přes zeď, ale dal míči příliš velkou faleš, kulatý nesmysl se vykroutil ven z brány.

58

Stoper Conor Coady vyrobil obrovskou chybu, obhodit Ndombélého se mu nepodařilo. Angličan posléze zatáhl za záchrannou brzdu, odměnou je žlutý kartónek.

57

Bývalý fotbalista Barcelony se tentokráte zapojil do útoku. Nélson Semedo ve výskoku odcentroval mimo dosah spoluhráčů.

56

Sergio Reguilón si šikovně naběhl za záda Semeda. Vzápětí naslepo poslal střílený balón do pokutového území soupeře, v tomto prostoru ovšem žádného spoluhráče neměl.

55

Polovysoký pas až k Podencemu nedoputoval. Pasivně stojícího Portugalce předběhl Winks, dlouhým nákopem pak dostal Tottenham z pod tlaku.

54

Son Heung-min dostal přihrávku do těžké pozice, avšak poradil si na jedničku. Tělem udržel na zádech Coadyho, který soka ve finále fauloval.

53

Ani tento rohový kop neznamenal nebezpečí pro obranu Spurs. Romain Saïss chtěl prodlužovat na zadní tyč, jenže míč podskočil.

52

Velezkušený João Moutinho si vyzkoušel náběh na pozici hrotového útočníka. Na centr od Neta čekal marně, ve skluzu skvěle zasáhl Ndombélé.

51

Dlouho netrval a Wolves opět útočí. Moutinho odcentroval pro Silvu příliš vysoko, avšak Daniel Podence ještě dokázal zachytit míč na hrací ploše.

50

Aktivitu Vlků zastavuje alespoň na moment píšťalka hlavního rozhodčího, který odpískal faul příliš agilnímu Traorému.

49

Od praporku centroval João Moutinho. Hledal na penaltě Fernanda Marçala, ještě výše ovšem vyšplhal Harry Winks.

48

Ne, v platnosti zůstává původní verdikt, a sice že Vlci budou zahrávat rohový kop. Domácí forward ani neprotestuje.

47

Do akce jde videorozhodčí. Po kontaktu Erica Diera s Fabiem Silvou šel mladý Portugalec k zemi. Bude se kopat penalta?

46

Daniel Podence si zblízka prohlédl žlutou kartu pár vteřin po zahájení druhého poločase. Kousek za polovinou hřiště křídelník nestačil zastavit a zezadu tvrdě sestřelil Sáncheze.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:18.

Po prvním poločase je k vítězství blíže hostující Tottenham, který dokázal vstřelit dosud jedinou branku utkání už v 1. minutě, kdy Tanguy Ndombèlé dokonale skryl svou střelu za protihráče a Rui Patrício reagoval až v momentě, kdy balón přešel brankovou čáru. Vlci se postupem času osmělili a byli hráčům Spurs vyrovnaným soupeřem, více branek ale úvodní dějství nenabídlo.

45+3

45+2

Taktický faul předvedl Kane, jenž zastavil poslední útok Vlků v rámci prvního poločasu. Arbitr Tierney každou chvilkou ukončí úvodní dějství.

45+1

V nastavení první půle přichází první žlutá karta utkání. Tu obdržel Harry Winks, který stažením Neta za dres zabránil možnosti rychlého protiútoku.

45

Hlavní rozhodčí nastavuje nad rámec prvního poločasu dvě minuty.

44

Do kombinace Wolves se zapojil rovněž Rui Patrício jemuž adresoval nahrávku Coady. Strážce domácí svatyně poslal míč dlouhým nákopem na soupeřovu polovinu.

43

Po střetu s Kanem zůstal sedět na trávníku s roztaženýma rukama Fernando Marçal. A dočkal se odpískání nedovoleného zákroku.

42

Matt Doherty dlouho otálel s vhozením autu. Hlavní rozhodčí irského beka popostrčil, příště by Ir klidně mohl obdržet kartu žluté barvy.

41

Centr Traorého přeletěl marně skákajícího Silvu, avšak odražený balón po hlavičce Winkse si našel Podence. Pohotovou přízemní ránu kryl gólman.

40

Do konce prvního poločasu zbývá pět minut. Dočkáme se ještě nějakého gólu nebo půjdou hosté do kabin s jednobrankovým vedením v zádech?

39

Harry Winks hledal, komu by nahrál, ale žádný z jeho spoluhráčů v blízkosti vápna Vlků nebyl volný. Proto musel hru přenést na beka Dohertyho. Hráči Spurs hrají velmi trpělivě.

38

Tottenham nikam nepospíchá. Sergio Reguilón mohl zkusit založit rychlý brejk, místo toho zapojil do hry nohama Llorise.

37

Winksův pas do šířky zachránil Matt Doherty, který zabral a dokázal přesprintovat svého bývalého spoluhráče Nevese. Akce pokračuje přes Ndombélého.

36

Centr zprava na Neta dokázal Dier odhlavičkovat jen k nohám Silvy. Forward si netroufl na zakončení, raději přihrál do lajny Podencemu.

35

Vlkům nedělá problémy kombinovat na vlastní polovině. S vysunutým presinkem nemají žádné větší problémy, Coady pod tlakem přenesl hru na Moutinha.

34

Ofenzivní faul i na druhé straně. Harry Kane chtěl potrestat váhajícího Romaina Saïsse, jemuž přišlápl pravou nohu.

33

S útočnou agresivitou to přehnal Pedro Neto. Křídelník úplně zbytečně dohrál Sáncheze, který se zbavil balónu dostatečně včas.

32

Adama Traoré svou rychlostí dělá Tottenhamu velké problémy. Jako blesk prolétl pravou stranou, jemný oblouček do vápna dokázal odhlavičkovat pryč z vápna Dier.

31

Mladičký forward Fábio Silva rozjel nadějný protiútok Vlků, který nakonec sám zazdil. Pas na Neta byl příliš dlouhý, to potrestal ziskem balónu Doherty.

30

Llorisovi vůbec nevyšel odkop, našel jen vlastní stopery. Měl štěstí, že Dier zůstal v pohotovosti a hlavou prodloužil kulatý nesmysl na útočnou polovinu.

29

Pravé křídlo Wolves Adama Traoré si hravě poradil s Benem Daviesem, jenže při centru selhal. Podklouzl a balón kopl do zámezí.

28

Domácí mužstvo dělilo pár decimetrů od vyrovnání! Nélson Semedo našel stříleným centrem z pravé strany kopačky Fábia Silvy, nejmladší střelec Vlků v historii rozvlnil pouze boční síť.

27

Harry Kane rozvinul akci pasem na Sona Heung-mina, kterému selhal první dotek s balónem. Na zaváhání zareagoval Patrício, jenž balón před Jihokorejcem zalehl.

26

I navzdory tvrdému ataku od Traorého dokázal Tanguy Ndombèlé ještě přihrát Kaneovi. Rozhodčí ponechává výhodu.

25

Pedro Neto si proti dvěma soupeřům počínal statečně, ale balón na kopačkách neudržel. S Daviesem si ještě poradil, ale Sánchez byl nad jeho síly.

24

Coady je zpět na nohou a podle prvních záběrů to vypadá, že bude schopen pokračovat ve hře. Espirito si může oddechnout.

23

Na trávníku zůstává sedět Conor Coady. Bylo by pochopitelně velkou ztrátou, pokud by stoper nemohl pokračovat ve hře. K obránci již přiběhli lékaři.

22

Ofenzivní složku týmu podpořil Sergio Reguilón. Levý bek obdržel přihrávku od Winkse, z dálky zakončil přímo do rukavic Llorise.

21

Romain Saïss mohl hrát do lajny, nakonec zvolil pas na střed, kde byl Neto. Portugalec vzápětí nahrál Podencemu, jemuž míč podjel pod kopačkou mimo hrací plochu.

20

Hosté uklidňují hru. V posledních okamžicích měli více ze hry, proto svěřenci kouče Mourinha s balónem na kopačkách dopředu příliš nepospíchají.

19

Rúben Neves vyzkoušel podle očekávání přímou střelu na bránu. Lloris nemusel dělat vůbec nic, výborně si totiž postavil čtyřčlennou zeď.

18

Domácí mají možnost zahrozit ze standardní situaci. Dvacet metrů od brány Davinson Sánchez skluzoval, místo míče zasáhl pouze nohy Fábia Silvy.

17

Rychlonohý Traoré opět ukázal technické dovednosti. Výborně obelstil Diera, jenže i v tomto případě narazil na druhou překážku, tou byl skluzující Davies.

16

V permanenci musel být rovněž Hugo Lloris. Hlavička Neta z velkého záklonu však postrádala razanci, reprezentační gólman měl snadnou práci.

15

Rui Patrício si teď pořádně oddechl. Portugalský gólman po centru Son Heung-mina pouze sledoval, jak hlavička Kanea míří těsně vedle.

14

Daniel Podence chtěl penaltu po kontaktu s Mattem Dohertym. Arbitr Tierney situaci viděl a okamžitě rozpažil.

13

Adama Traoré klamavým pohybem zmátl Daviese, načež přihrál na střed Podencemu. Křídelník si zpracoval míč moc pod nohy, pomalé zakončení Lloris kryl s přehledem.

12

Svěřenci kouče Espirita ovšem nedají svou kůži lacino. Nyní jsou to oni, kdo kombinují v blízkosti šestnáctky Tottenhamu a hledají cestičku k vyrovnání.

11

Spurs hrají v laufu. Vlky drží na jejich vlastní polovině a snaží se o vstřelení druhého gólu, které by je ještě více přiblížil vítězství.

10

Adama Traoré si tělem sice odstavil Dohertyho, avšak následně narazil do zdi jménem Harry Winks. Angličan výborně zastoupil spoluhráče.

9

Standardní situaci rozehrál Son Heung-min. Davinson Sánchez se dostal k hlavičce, avšak opřel se přitom o záda Neta, což rozhodčí zpozoroval a přerušil hru.

8

Pierre-Emile Höjbjerg našel uličku na Matta Dohertyho. Ten dokázal předběhnout Marçala, ten nakonec soupeře zfauloval.

7

Střelec prvního gólu střetnutí Tanguy Ndombèlé chtěl přidat i druhý zásah. Avšak od Kanea dostal špatnou nahrávku, kterou dostihl až za postranní čárou.

6

Pravý obránce domácích Nélson Semedo si výborně poradil v souboji proti Sergiovi Reguilónovi. Dobře si před soka dal tělo a přihrál dozadu stoperům.

5

Son Heung-min si naběhl za obranu na dlouhý nákop Dohertyho. Rui Patrício střelci dobře zmenšil úhel a zakročil levým ramenem.

4

Na stadiónu je přítomný i zraněný forward Wolves Raúl Jiménez. Mexickému útočníkovi po souboji s Davidem Luizem praskla lebka.

3

To je krutý start pro domácí Vlky. Ti se nestihli ani pořádně rozkoukat a už s favoritem utkání prohrávají.

1

Tottenham právě vstřelil branku!
Fantastický úvod v podání Spurs, kteří jdou do vedení v první minutě! Odražený balón z rohového kopu Davies přiťukl za šestnáctku TANGUYI NDOMBÉLÉMU, na jehož skrytou střelu Patrício vůbec neviděl, reagoval příliš pozdě.

1

Wolverhampton Wanderers: Patrício – N. Semedo, Coady (C), Saïss, Marçal – Moutinho, Neves, Podence – Traoré, F. Silva, Neto.
Náhradníci: Ruddy – Aït-Nouri, Corbeanu, Hoever, Kilman, Otasowie, Perry, Vitinha, Cundle.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Dier, D. Sánchez, B. Davies – Doherty, Winks, P.-E. Höjbjerg, Reguilón – Ndombèlé – Kane, Son Heung-min.
Náhradníci: Hart – Alderweireld, Alli, Aurier, Bergwijn, Lamela, Rodon, Moussa Sissoko, Tanganga.

Rozhodčí: Tierney – Cook, Lennard.

Tottenham Hotspur

Tottenham. Tým, který ještě dvě kola zpátky vládl anglické Premier League. Jenže pak přišla konfrontace s těžkými soupeři, kterou fotbalisté Spurs nezvládli. Na Anfield Road sehráli velkou bitvu s Liverpoolem, ale nakonec prohráli 1:2. Vzápětí doma hostili ve formě hrající Lišky, kterým nedokázali vstřelit jediný gól, na druhou stranu dva inkasovali. Mourinhova družina ale není bez šance, na čelo ztrácí šest bodů a kol do konce sezóny je ještě požehnaně. Ofenzivu Tottenhamu táhne dvojice Son Heung-min s 11 góly a Harry Kane s 9 ligovými zásahy.

Wolverhampton Wanderers

Vlci mají pověst týmu, který chudým dává a bohatým bere. Přeloženo do fotbalové hantýrky jde o skutečnost, že Wolverhampton dokáže zahrát skvělé utkání proti týmu z TOP 6 a častokrát jej obere o body, ale naopak s tabulkově horšími celky prohrává a přichází o velmi cenné body. Z posledních čtyř utkání zvládli svěřenci kouče Espirita jediný, na domácí půdě porazili 2:1 londýnskou Chelsea, nestačili na Liverpool (0:4), Aston Villu (0:1) a Burnley (1:2). Čtyři góly dokázali v kádru Vlků vstřelit Pedro Neto a Raúl Jiménez. Druhý jmenovaný ale nebude k dispozici, protože mu při srážce s Davidem Luizem v zápase proti Arsenalu praskla lebka.

Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásný nedělní večer! Vítám vás při sledování 15. kola anglické Premier League, u zápasu mezi Wolverhamptonem a Tottenhamem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.