Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a zase někdy na počtěnou.

Celkem pohledné utkání je u konce a oba celky si odnesou jeden bod. Branky padaly až ve druhém poločase. Nejdříve se za hosty prosadil Theo Walcott, za domácí celek srovnával střídající Pedro Neto. O něco aktivnějším celkem byli domácí, ale ti doplatili na špatné zakončení.

Neves
70. min Neto
Aït-Nouri
37 Traoré
Traoré
Jiménez
10 Podence
Podence
85. min Ferreira

Armstrong
90. min Diallo
6 Romeu
Romeu
Ward-Prowse
12 Djenepo
Djenepo
79. min Long

90+2

Wolves vybojovali míč na útočné polovině, ale do zakončení se nedostali. Pokračuje se hrou spíše ve středu hrací plochy.

90+1

Walcott vybojoval na levé straně rohový kop přesně v momentě, kdy končila základní hrací doba. Ta bude nastavena o další tři minuty.

90

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Stuart Armstrong, přichází Ibrahima Diallo.

89

Začíná předposlední minuta základní hrací doby a zatím je to stále nerozhodně. Dočká se některý z celků vítězné branky anebo se budou body dělit?

87

Traoré to zkoušel u pravé lajny, ale cestička přes bránící hráče nakonec nevedla a pokračovat se bude vhazováním Sotonu.

86

Rayan Aït-Nouri se pokoušel na levé straně obejít bránící hráče, ale nakonec se mu to nepovedlo i díky menšímu faulu. Sudí se jej ovšem rozhodl ignorova.t

85

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Daniel Podence, přichází Vitor Ferreira.

83

Pedro Neto mohl být dvojnásobným hrdinou. Na levé straně vápna se dostal k dalšímu střeleckému pokusu, tentokráte si McCarthy poradil nohami.

82

Útoky na obě strany. Domácím centr z levé strany vápna nevyšel a hosté chtěli do protiakce, kterou ovšem bránící hráči Wolves na polovině hřiště odvrátili.

81

Wolves následně měli k dispozici rohový kop, ale ten nic zajímavého nakonec nepřinesl. Pokračuje se rozehrávkou od branky McCartyho.

79

Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Moussa Djenepo, přichází Shane Long.

78

Raúl Jiménez nyní vybojoval standardní situace a po ní dal hlavičkou povedenou branku. Ta byla nakonec odvolána pro ofsajd!

77

Uvidíme, jak moc tato branka domácí celek nabudí a jak moc se dokážou ještě přemluvit do obratu utkání.

75

Wolves právě vstřelili branku!
A nakonec je tu branka a dočkává se PEDRO NETO! Ten si počkal na odražený míč od tyčky a doklepl jej do odkryté branky. Střelcem byl Jimenez, jenž dělovkou orazítkoval tyč.

74

Po faulu na pravé straně přišla standardní situace, která byla rozehrána směrem do vápna. Kilman zde zakončoval nohou ze vzduchu, ale branku nakonec nezasáhl.

73

Pokusy Wolves jsou, ale stále více a více zoufalé. Traoré nyní zakončoval ve vápně, ale opět jen do bránícího hráče. Dnes to není jeho utkání.

71

Pedro Neto mohl být po minutě na hřišti hrdinou, ale z levé strany vápna, kde měl mnoho času, nakonec střílel jen do připraveného bránícího hráče!

70

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Rúben Neves, přichází Pedro Neto.

69

Leander Dendoncker si pomohl faulem u levé lajny a Southampton má k dispozici celkem solidní standardní situaci. Utkání se navíc dostává do své poslední dvacetiminutovky základní hrací doby.

68

Právě João Moutinho vymyslel nadýchaný míč za obranu, kde byl Jimenez, nejlepší střelec Wolves. Tomu se ale míč nakonec nepovedlo zpracovat.

67

Zatím nevýrazný Raul Jimenéz byl faulován pár metrů před vápnem a Wolves má k dispozici slušnou standardní situaci. U míče je klasicky João Moutinho.

66

Theo Walcott se hnal za druhou brankou v utkání, ale tentokráte neuspěl! Bývalý hráč Gunners šel sám na branku, ale nakonec střílel jen těsně vedle.

65

Poslední minuty je hra o něco pomalejší a dosti se přerušuje. Sotonu tohle ovšem nejspíše dosti vyhovuje.

63

Nadějně vypadala akce domácího celku, ale Traoré nakonec neprocpal míč do lepší pozice a opět u něj akce skončila.

61

Tempo hry se o něco zpomalilo a Soton se snaží i nadále podnikat útočné výlety. Wolves mají před sebou ještě dosti práce.

60

Domácí jsou evidentně otřesení, ale snaží se směrem dopředu něco podnikat. Zatím se jim to ale moc nedaří.

58

Southampton právě vstřelil branku!
Celkem nenápadná akce, která končí první brankou utkání! THEO WALCOTT stál v dobrý čas na správném místě a před odkrytou branku dostal míč, který neměl problém dostat do branky.

57

Wolves nyní aktivně napadali rozehrávku hostujícího celku celkem vysoko, ale nakonec se dopustili jen útočného faulu.

55

Soton zatím ve druhém poločase moc aktivní není a do nějakých šancí se nedostává. Uvidíme, zda se to změní v následujících chvilkách.

52

Další velice dobrá šance domácích zůstává nevyužita! Daniel Podence si naběhl do vápna a levačkou zakončoval. McCarthy si ale připsal další výborný zákrok.

50

Adama Traoré se zmocnil volného míče a pronikal až do vápna soupeře. Nakonec vymyslel centr na druhou stranu, který ale nebyl přesný.

49

Přímý kop byl rozehrán míčem za obranu, ale nikdo v oranžovém nebyl vpuštěn do zakončení. Sudí totiž viděli dvojnásobný ofsajd Wolves.

48

Ryan Bertrand si na pravé straně vyšlápl na Traorého, kterého poslal k zemi. Pokračovat se tak bude standardní situací z nějakých třiceti metrů od branky.

47

Na začátku poločasu je aktivním týmem na míči ten domácí, ale ten se do zakončení prozatím nedostal. Uvidíme, jak tomu bude v následujících minutách.

46

Je za námi první poločas, který nám branku nenabídl, ale o tutové šance nouze nebyla. Velkou postavou byl brankář hostů McCarthy, který minimálně dvě gólovky vychytal. Činil se ale také i Patrício. Na branky si každopádně budeme muset počkat.

Druhý poločas začíná přibližně ve 22:04.

45+3

45+2

Adama Traoré ztratil na polovině hřiště míč a zezadu si pomohl faulem proti Moussovi Djenepovi. Španělský křídelník je tak dalším žlutě potrestaným hráčem.

45

Standardní situace hostů nevyšla a právě domácí šli do rychlé protiakce. Tu přerušil Oriol Romeu, který se dostal na hřiště z postranní čáry a nejspíše jej tam nikdo nečekal.

44

Další menší faul Rúbena Nevese, který tentokráte byl již ohodnocen žlutou kartou. Na obranné polovině přišlápl nárt Romeua.

43

Domácí sice vhazovali v útoku, ale nakonec se nedostali do nějaké kombinace v malém počtu. U míče jsou opět hráči v bílém, kteří nikam nespěchají.

42

Nyní před vápnem kombinovali fotbalisté Wolves, kteří se ale do šestnáctky nakonec nedostali a obrana Sotonu všechnu snahu ukončila.

40

Posledních pět minut základní hrací doby prvního poločasu. U míče jsou hosté, kteří aktuálně kombinují na vlastní polovině a čekají na svou šanci.

39

Míč letěl na první tyčku, kam si nabíhal Theo Walcott. Ten se nedostal do ideálního zakončení a nakonec z toho bude jen odkop od branky Patrícia.

39

Rayan Aït-Nouri si pomohl faulem na pravé straně a Soton bude rozehrávat další standardní situaci. Ani nyní to ovšem není na přímé ohrožení branky.

37

První poločas se dostává do posledních minutek a my stále čekáme na první branku, ačkoliv již několikrát byla velice blízko. Sledujeme slušný zápas, kterému chybí mimo branek i diváci.

36

Velice dobrá šance domácích! Daniel Podence totiž zakončoval hlavičkou k levé tyčce, ale McCarthy chytá opravdu výborně a nyní vytáhl další povedený zákrok!

34

Postupující Traoré po pravé straně byl opět povalen, ale vypadalo to na čistý zákrok o míč. Nakonec ale sudí mávají faul a uvidíme standardní situaci z pravé strany.

33

Moussa Djenepo dostal moc prostoru na středu hřiště, a tak mohl najít ve vápně Adamse, který dostával přihrávku na pravou stranu vápna. Zakončení placírkou z první bylo ovšem zablokované.

31

Stuart Armstrong nyní dostal parádní přihrávku za obranu a vyběhnutého Patrícia již překonal. Míč ale nakonec skončil jen těsně vedle domácí branky!

30

Adama Traoré vybojoval míč lehce za půlkou a měl několik příležitostí. Nakonec se rozhodl pro kličkovanou a střelecký pokus z dálky, který se ovšem nikterak nevydařil, McCarthy nicméně zasahoval.

28

Rayan Aït-Nouri se po hlavičkované ve vápně dostával k míči a překvapit všechny chtěl nůžkami, které se ale moc nevydařily. Pokračuje se hrou domácích.

27

Rúben Neves si na druhé straně pomohl faulem proti Walcottovi a také Southampton má k dispozici standardní situaci, i tentokráte z hloubi pole.

26

Willy Boly se nakonec dostal k hlavičkovému pokusu až na druhý centr, ale v záklonu nedošlo k nějakému výraznému ohrožení branky. Odkopávat se bude od klece McCartyho.

25

Po pravé straně to zkoušel rychlík Traoré, který si u pravého rohového praporku došel pro faul. Domácí celek tak bude zahrávat standardní situaci připomínající roh.

24

Centrovaný míč šel na levou stranu vápna, kde přišla hlavička. Míč se nakonec odrazil od bránících hráčů a hosté reklamovali hru rukou. Sudí ale zůstali ledově chladní.

23

Kyle Walker-Peters si to nyní naštrádoval po pravé lajně do útoku, ale na polovině soupeře byl nakonec povalen k zemi. Southampton má k dispozici standardní situaci.

22

Je za námi více jak dvacet minut hry a viděli jsme již dvě veliké šance, po jedné na každé straně. Ani jeden celek se ale branky dosud nedočkal.

20

Che Adams šel rychle do útoku a celou akci se chystal vzít na vlastní bedra. Před obranou udělal rychlou kličku, ale Max Kilman jej obral o míč parádním čistým skluzem.

19

Sudí Marriner ale zatím nechává hru docela dost slušně plynout, i když menší zákroky a fauly přicházejí. Pro fotbal je to ovšem jedině dobře.

18

Několik hráčů popadalo v osobních soubojích v posledních sekundách. Nakonec byla celá hra ukončena odehráním míče Bednarka, který míč poslal do autu.

17

Hra se nyní o trochu uklidnila a hraje se spíše ve středu hřiště. Oba celky nechtějí zbytečně riskovat a sledujeme opatrnou hru.

15

První dobrá šance také pro Soton! Stuart Armstrong byl s míčem před vápnem a nakonec vymyslel parádní přihrávku do vápna na Walcotta, který mohl skóre otevřít. Z otočky ale zakončoval jen do nohou připraveného Patrícia!

13

Wolverhampton se nyní hnal do útoku, kde dostával míč na střed Jimenéz. Ten jej přenechával za sebou stojícímu Traorému, ale ten to moc nečekal a k balonu se nakonec nedostal.

11

Adama Traoré je na pravém křídle opravdu rychlý, ale tentokráte se mu nepovedlo zachytit nakopnutý míč směrem dopředu. Odkop od branky McCartyho.

10

Theo Walcott dostával míč za obranu, který si ale nedokázal ideálně zpracovat, a tak se k němu dostávají hráči domácího celku.

9

Hra se opět otočila a hraje se na polovině Sotonu, který se ale zatím přes bránící hráče Wolves dostat nemůže.

7

Domácí hráče šance docela dost nabudila a nyní hraje spíše tým v oranžovo-černé. Uvidíme, zda se Wolves dostanou do nějaké další šance.

6

Tak to byla opravdu luxusní šance pro Wolves! Nélson Semedo zakončoval po odraženém přímém kopu, ale McCarthy míč vyrazil. Následně si připsal ještě luxusnější zákrok po dorážce Leandera Dendonckera!

4

Daniel Podence se po levé straně dostával do první šance domácího celku. Nejdříve se zbavil Bednarka a poté postupoval do vápna, ale kousek před ním jej zfauloval Romeu. Bylo to minimálně na kartu, ale španělský středopolař byl nakonec ušetřen.

3

Ten byl rozehrán nakrátko a Soton se dostal do další nebezpečné situace. Che Adams se pokoušel u pravé tyčky zakončovat, ale Rúben Neves tam byl jako první a bude z toho další standardka.

2

Ryan Bertrand unikal po levé straně a poslal před vápnem nadýchaný centr na zadní tyčku, kam si nabíhal Che Adams. Tomu se ale nakonec nepovedlo zakončit, ale vybojoval rohový kop.

1

O úvodní výkop se postarali fotbalisté hostujícího celku, kteří nastupují v bílých dresech. Jejich první útok byl celkem aktivní, ale ke střele nedošlo.

1

Oba celky jsou na travnaté ploše a utkání brzy začne!

Krásný pondělní večer všem fanouškům anglického fotbalu. Za pár minutek nám začíná velice zajímavé utkání mezi Wolverhamptonem a Southamptonem. Určitě nás čeká velice zajímavá podívaná.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Dendoncker, Boly, Kilman – N. Semedo, Moutinho, Neves, Aït-Nouri – Traoré, Jiménez, Podence.
Náhradníci: Ruddy – Hoever, Marçal, Ferreira, Otasowie, Neto, F. Silva.

Southampton FC: A. McCarthy – Walker-Peters, Bednarek, Vestergaard, Bertrand – Armstrong, Romeu, Ward-Prowse, Djenepo – Adams, Walcott.
Náhradníci: Forster – J. Stephens, Diallo, Tella, S. Long, Obafemi, N'Lundulu.

Rozhodčí: Marriner – Long, West.

WOLVERHAMPTON WANDERERS (11.)
8 zápas, 13 bodů, skóre 8:9

Wolves sice ztrácí na svého dnešního soupeře pouze tři body, ale střelecky je to o něco horší. Portugalská kolonie, jak se Wolves jinak přezdívá, vstřelila během osmi utkání pouze osm branek. Hned v polovině případů se síť napružila po střele Raula Jimeneze, kterému se daří i v mexickém dresu. Sedmý tým posledního ročníku naposledy prohrál na hřišti Leicesteru (0:1).

SOUTHAMPTON FC (5.)
8 zápasů, 16 bodů, skóre 16:12

Velice povedený start do nového ročníku Premier League mají za sebou hráči Southamptonu, kteří okupují velice solidní pátý flek. Za prvních osm utkání hned pětkrát zvítězili, jednou bylo utkání nerozhodné a pouhé dvě prohry mají na svém kontě The Saints. Forma před reprezentační přestávkou byla opravdu úchvatná, hned tři výhry v řadě. Naposledy to odnesl Newcastle (2:0). Střelecky září Danny Ings, který by měl ale v utkání chybět.

Krásný den všem fanouškům anglické Premier League. V rámci dalšího kola budeme sledovat zajímavý souboj mezi Wolverhamptonem a Southamptonem. Utkání startuje ve 21:00.