Souhrn
Přípravný zápas
20. 1. 2021 12:00
Wisła Kraków
1
:
0
(1:0)
Zagłębie Sosnowiec
Další zápasy kola
Přípravný zápas - 16. 8. 2020
Ml. Boleslav 3:0 Varnsdorf Přípravný zápas - 19. 8. 2020
Zagłębie S. 19. 8. 11:30 Opolí Přípravný zápas - 2. 9. 2020
Kroměříž 0:3 Ostrava Přípravný zápas - 4. 9. 2020
Liberec 3:2 Hr. Králové Příbram 1:2 Vyšehrad Jablonec 3:1 Varnsdorf Chrudim 1:2 Žižkov Opava 0:2 Prostějov Blansko 0:1 Třinec Piast Gliwice 0:0 Karviná Přípravný zápas - 5. 9. 2020
Raków 2:2 Widzew Stal M. 0:2 Wisła Přípravný zápas - 9. 9. 2020
Sparta 1:3 Žižkov Přípravný zápas - 9. 10. 2020
Ostrava 4:1 Blansko Žižkov 0:0 Bohemians 1905 Liberec 3:0 Dukla Praha Přípravný zápas - 13. 11. 2020
Opava 2:1 Karviná Hr. Králové 0:2 Bohemians 1905 Č. Budějovice 2:0 Táborsko Ostrava 0:2 Líšeň Přípravný zápas - 5. 1. 2021
Ml. Boleslav 4:1 Pardubice Přípravný zápas - 6. 1. 2021
Zlín 4:1 Blansko Ostrava 0:1 Prostějov Sparta 6:0 Chrudim Dynamo Drážďany 2:1 Jablonec Sparta 2:0 Chrudim Přípravný zápas - 8. 1. 2021
Teplice 1:0 Žižkov Přípravný zápas - 9. 1. 2021
Pardubice 0:0 Vlašim Dukla Praha 3:1 Jablonec Ml. Boleslav 0:2 Bohemians 1905 Zlín 3:1 Líšeň Mariupol 1:3 Liberec Budafoki 1:1 Slovácko Karviná 0:0 Třinec Zabrze 9. 1. 14:00 Salzburg Plzeň 5:2 Hr. Králové Přípravný zápas - 10. 1. 2021
Sparta 0:1 Č. Budějovice Pardubice 0:0 Jablonec Ostrava 2:0 Líšeň Přípravný zápas - 12. 1. 2021
Raków 2:2 Zorja Luhansk Přípravný zápas - 13. 1. 2021
Podbeskidzie 13. 1. 14:30 Žilina Stal M. 0:0 Sofia Přípravný zápas - 16. 1. 2021
Ostrava B 2:0 Třinec Přípravný zápas - 17. 1. 2021
Lech Poznań 2:0 Dyn. Moskva Jagiellonia 3:0 Niš Přípravný zápas - 18. 1. 2021
Legia 2:0 Dynamo Kyjev Přípravný zápas - 19. 1. 2021
Senica 2:1 Blansko Přípravný zápas - TEST
Udinese 1:0 Atalanta BC Přípravný zápas - 20. 1. 2021
Jagiellonia 20. 1. 9:00 Konyaspor Wisła 1:0 Zagłębie S. Zagłębie 2:2 Raków Cracovia 1:2 Katowice Přípravný zápas - 23. 1. 2021
Líšeň 1:1 Jihlava Ústí n/O 0:0 Chrudim GKS T. 5:1 Třinec Wisła 2:1 Nieciecza Podbeskidzie 0:1 Levski Vyšehrad 2:4 Vlašim Přípravný zápas - 27. 1. 2021
Petržalka 1:3 Líšeň Přípravný zápas - 30. 1. 2021
Slavia B 2:0 Táborsko Žilina B 1:2 Třinec Přípravný zápas - 31. 1. 2021
Plzeň B 0:5 Chrudim Přípravný zápas - 2. 2. 2021
Vyšehrad 2:1 Sparta B Teplice 3:5 Slavia B Přípravný zápas - 3. 2. 2021
Jihlava 2:1 Blansko Přípravný zápas - 6. 2. 2021
Líšeň 2:1 Prostějov Hr. Králové 2:3 Chrudim Vlašim 1:0 Žižkov Vyšehrad 1:2 Dukla Praha Jihlava 0:1 Táborsko Přípravný zápas - 7. 2. 2021
Plzeň B 3:1 Dukla Praha Přípravný zápas - 10. 2. 2021
Plzeň B 4:5 Ústí n. L. Přípravný zápas - 13. 2. 2021
Jihlava 0:1 Žižkov Blansko 0:0 Chrudim Líšeň 3:1 Olomouc Slovácko B 1:3 Prostějov Ústí n. L. 1:0 Vyšehrad Vlašim 1:1 Dukla Praha Přípravný zápas - 17. 2. 2021
Hr. Králové 2:0 Sparta B Přípravný zápas - 19. 2. 2021
Žižkov 4:1 Varnsdorf Třinec 1:5 Prostějov Přípravný zápas - 20. 2. 2021
Hr. Králové 1:0 Vlašim Jihlava 5:3 Chrudim Dukla Praha 5:1 Slavia B Líšeň 2:2 Vyšehrad Dukla Praha 5:1 Jablonec B Přípravný zápas - 26. 2. 2021
Žižkov 1:0 Táborsko Blansko 1:1 Prostějov Hr. Králové 0:1 Varnsdorf Vyšehrad 1:2 Slavia B Jihlava 2:2 Dukla Praha Líšeň 1:0 Třinec Přípravný zápas - 28. 2. 2021
Vlašim 1:0 Chrudim Přípravný zápas - 26. 3. 2021
Zlín 1:2 Olomouc 3:1 Přípravný zápas - 19. 6. 2021
Dukla Praha 2:0 Sparta B Přípravný zápas - 22. 6. 2021
Sparta 8:1 Hostouň Slovácko 6:1 Vyškov Přípravný zápas - 23. 6. 2021
Slavia B 3:3 Chrudim
Sestavy
Broda – Sadlok, Głogowski, Frydrych, Burliga – Plewka – Buksa, Chuca, Boguski, Yeboah – Beqiraj | Stępniowski – Turzyniecki, Duriska, Radkowski, Szwed, Oliveira, Ambrosiewicz, Pawłowski, Seedorf, Sobczak, zaw. testowany |