To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Je dobojováno, v celkem nezáživném utkání slaví domácí tři body, o nichž rozhodli již v prvním poločase. V tom druhém to byl hodně nezáživný fotbal, Newcastle se dnes v koncovce hodně trápil a těžko tak mohl pomýšlet na body.

Cresswell
34. min Masuaku
41 Rice
Rice
16 Noble
Noble
79. min Obiang
Snodgrass
10 Lanzini
Lanzini
Anderson
Chicharito
70. min Arnautović

Schär
65. min Dummett
11 Ritchie
Ritchie
17 Pérez
Pérez
14 Hayden
Hayden
79. min Atsu
Longstaff
46. min Diamé

90+3

Poslední nastavená minuta, Łukasz Fabiański (West Ham) vykopává od své branky, domácí dělí jen několik desítek vteřin od tří bodů.

90+2

Manuel Lanzini (West Ham) střelou z nějakých pětadvaceti metrů prověřil pozornost Dúbravky, ten vyráží.

90+1

Nastavují se tři minuty.

90

Łukasz Fabiański (West Ham) předvádí velmi dobrý zákrok při přímém kopu soupeře.

88

Žlutou kartu dostává Issa Diop (West Ham United).

88

Je tu závěr zápasu, v němž se West Ham již pouze soustředí na udržení svého náskoku, který si vypracoval v první půli.

86

Robert Snodgrass (West Ham) přestřeluje z přímého kopu branku soupeře.

85

Žlutou kartu dostává Martin Dúbravka (Newcastle United).

84

Hraje se ve středu hřiště, hosté se snaží přemoci val soupeře, ale to se nedaří.

83

Na druhé straně se José Salomón Rondón (Newcastle) dostal ke střele, ale jeho pokus opět zablokoval bránící hráč West Hamu.

81

Felipe Anderson (West Ham) poslal z levé strany míč do vápna Newcastlu, tam se zkoušel Lanzini dostat ke střele, nepovedlo se mu to.

79

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Mark Noble, přichází Pedro Obiang.

79

Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Isaac Hayden, přichází Christian Atsu.

77

Lavička Newcastlu připravuje střídání, do hry se chystá pravděpodobně Christian Atsu.

76

Newcastle má územní převahu, v posledních minutách, ale ve hře hostů je vidět i poměrně hodně nervozity s blížícím se koncem zápasu.

74

Odkop od branky West Hamu, Łukasz Fabiański posílá míč na polovinu Newcastlu.

73

Z rohového kopu se hosté prosadit nedokázali, Łukasz Fabiański (West Ham) byl totiž útočícím hráčem faulován.

72

José Salomón Rondón (Newcastle) se dostal k hlavičce, ale trefil jen před sebou stojícího Masuakua.

70

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Chicharito, přichází Marko Arnautović.

68

Rohový kop rozehrál Newcastle z levé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.

67

Žlutou kartu dostává Isaac Hayden (Newcastle United).

67

Žlutou kartu dostává Arthur Masuaku (West Ham United).

66

Hosté se něco snaží vymyslet před vápnem West Hamu, nakonec Mohamed Diamé vybojoval roh.

65

Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Fabian Schär, přichází Paul Dummett.

64

Chicharito (West Ham) byl faulován u půlící čáry, míč získávají domácí.

62

Chicharito (West Ham) dokázal zpracovat těžký pas z levé strany, ve vápně ještě vystřelil, ale z pravé strany trefil jen boční síť.

61

Łukasz Fabiański (West Ham) posílá míč až na polovinu Newcastlu, kde ale hrají pouze hosté.

60

Hodina hry za námi, ve druhé půli to zatím není nijak zajímavá fotbalová podívaná.

59

Łukasz Fabiański (West Ham) rozehrává od vlastní branky, akci domácích ale zastavuje odpískaný ofsajd.

58

José Salomón Rondón (Newcastle) z pravé strany prověřil pozornost Łukasze Fabiańského (West Ham).

55

Rychlá útočná akce domácích po pravé strany, zakončená ale špatným pasem z pravé strany.

53

Newcastle vybojoval roh, hosté rozehrají z levé strany.

51

Łukasz Fabiański (West Ham) sbírá ze vzduchu míč, před dotírajícím Rondónem.

50

West Ham jde dopředu po levé straně, tam ale Arthur Masuaku nepochopil úmysl Nobleho.

48

Ayoze Pérez (Newcastle) se dostal za obranu West Hamu, to byla gólová šance, kterou ale útočník hostujícího mužstva pohrdl, když branku trestuhodně minul.

46

Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Sean Longstaff, přichází Mohamed Diamé.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:36.

První půle končí vítězstvím domácích, kteří byli přece jenom o něco lepší. Dlouho se hrál vyrovnaný fotbal, s přibývajícím časem ale přebírali více aktivitu domácí, kteří nakonec z penalty navýšili své vedení a do druhé půle tak půjdou s pohodlným náskokem.

45+6

45+5

Ještě rohový kop pro Newcastle, hosté rozehrají z pravé strany.

45+3

Felipe Anderson (West Ham) rozehrál, ale trefil jen před sebou stojícího bránícího hráče, kterého zasáhl pravděpodobně do hlavy.

45+2

Robert Snodgrass (West Ham) faulován bránícím Almirónem, volný přímý kop pro domácí, z pravé strany, nedaleko od vápna hostů.

45+1

Nastavuje se pět minut.

44

Vzhledem k poměrně velkému množství ošetřování v první půli, se bude nastavovat pravděpodobně hned několik minut.

42

West Ham právě vstřelil branku!
MARK NOBLE střelou pod břevno nedal Dúbravkovi šanci a domácí odskakují již na dvoubrankový rozdíl.

41

A pozor, je tu penalta pro West Ham, kdy je Chicharito (West Ham) naprosto bez pochyby faulován Lejeunem.

40

Další faul hostů, na vlastní polovině... tentokrát již potrestaný žlutou kartou, který za zákrok na Roberta Snodgrasse dostává Sean Longstaff (Newcastle).

38

Manuel Lanzini (West Ham) rozehrál, trefila ale bránícího hráče ve zdi, poté se ještě dostal k odraženému míči, ale branku netrefil.

37

Žlutou kartu dostává Fabian Schär (Newcastle United).

37

Felipe Anderson (West Ham) faulován u pokutového území Newcastlu, tady není o čem diskutovat, hosté staví zeď.

36

Matt Ritchie (Newcastle) sice zasáhl míč ve vápně soupeře, ale poslal ho pouze vedle branky.

35

Newcastle rozehrál roh z pravé strany, míč si ale opět bere zatím velmi spolehlivě chytající Łukasz Fabiański (West Ham).

34

Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Aaron Cresswell, přichází Arthur Masuaku.

33

A vypadá to, že Aaron Cresswell (West Ham) v tomto zápase dohrál, domácí budou muset střídat.

32

Jenže než hosté budou moci rozehrát roh, musí lékaři West Hamu na hřiště k ošetření jednoho z domácích borců.

31

Rohový kop vybojovali hosté, rozehrávat budou moci z pravé strany.

30

První půl hodina hry minulostí, domácí stále vedou 1:0, na další góly nebo alespoň nějaké šance, stále čekáme. Je to vyrovnaná bitva, ale trochu bez patřičného náboje.

28

Ayoze Pérez (Newcastle) v jasném ofsajdu, míč sice doputoval do branky, ale to bylo zbytečné...

27

Newcastle zkouší středem přejít k vápnu soupeře, to se v tuto chvíli hostům daří.

26

Žlutou kartu dostává Mark Noble (West Ham United).

24

Martin Dúbravka (Newcastle) uvede míč zpět do hry, zatím je to stále opatrná bitva, odehrávající se převážně kolem půlící čáry.

23

Miguel Almirón (Newcastle) odcentroval z levé strany, hledal ve vápně Ritchieho, před nímž sebral míč ze vzduchu Łukasz Fabiański (West Ham).

22

A nejinak tomu bude i nyní, kdy hosté po přechodu půlící čáry okamžitě ztrácí míč.

21

Newcastle se zatím příliš nedostává do blízkosti šestnáctky soupeře.

20

Ayoze Pérez (Newcastle) se ocitá na trávníku, po zákroku Snodgrasse, který ho zezadu svalil na trávník.

18

Míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

17

West Ham s míčem u půlící čáry, velmi častý obrázek hry.

16

Aaron Cresswell (West Ham) je na tom lépe a oba borci se právě nyní již zapojují do zápasu, který tak může pokračovat.

15

Javier Manquillo (Newcastle) již sedí na trávníku a lékař mu ovázal hlavu obvazem, v němž zřejmě bude pokračovat dál.

14

Stále se nehraje, stále musí být Aaron Cresswell a Javier Manquillo ošetřováni.

13

Samozřejmě oba hráči jsou nyní v péči lékařů týmů.

12

Aaron Cresswell (West Ham) a Javier Manquillo (Newcastle) se nyní srazili hlavami na polovině Newcastlu a vidíme i krev ve tvářích obou borců.

11

Ayoze Pérez (Newcastle) na pravém křídle centruje, míč si ale sbírá ze vzduchu Łukasz Fabiański (West Ham).

10

Prvních deset minut je za námi, zatím sledujeme poměrně vyrovnaný fotbal, byť se již domácí dokázali gólově prosadit.

9

Hraje se opět u půlící čáry, hosté se dostávají k míči.

7

Robert Snodgrass rozehrál z levé strany, posadil centr přímo na hlavu DECLANA RICEHO, který hlavou poslal míč nechytatelně k tyči. Při bránění Riceho zaváhala defenziva Newcastlu.

7

Jamaal Lascelles (Newcastle) odehrál míč raději do autu, Ryan Fredericks (West Ham) vhazuje z pravé strany... a následně Mark Noble vybojoval roh pro West Ham.

6

Hraje se ve středu hřiště, domácí drží míč na svých kopačkách.

4

Při akci Newcastlu signalizován ofsajd v okamžiku, kdy Matt Ritchie posílal míč z levé strany před branku West Hamu.

3

Matt Ritchie (Newcastle) zablokoval pas soupeře do vlastní šestnáctky, dobrý obranný zákrok.

2

Míč končí v rukavicích Martina Dúbravky (Newcastle), který tak rozehrává.

1

Jamaal Lascelles (Newcastle) fauluje Chicharita na vlastní polovině, první standardku v zápase získávají domácí.

1

West Ham United: Fabiański – Fredericks, Diop, Ogbonna, Cresswell – Rice, Noble (C) – Snodgrass, Lanzini, Anderson – Chicharito.
Náhradníci: Adrián – Masuaku, Obiang, Nasri, Antonio, Arnautović, Lucas Pérez.

Newcastle United: Dúbravka – Manquillo, Lascelles (C), Lejeune, Schär, Ritchie – Ayoze Pérez, Hayden, Longstaff, Almirón – Rondón.
Náhradníci: Darlow – P. Dummett, Yedlin, Ki Song-jung, Diamé, Atsu, Muto.

Rozhodčí: Kavanagh – Cook, Bennett.

NEWCASTLE UNITED
Patnáctý Newcastle si v posledním ligovém kole velmi pomohl domácí výhrou 2:0 nad Burnley. Díky tomu se náskok na první sestupovou příčku zvýšil na šest bodů. Že by se v Newcastlu mohlo blýskat na lepší časy, dokazují i předchozí výsledky, kdy před necelým měsícem dokázal Newcastle doma porazit Manchester City 2:1, ve 26. kole vybojoval bod ve Wolverhamptonu a v předposledním kole doma dokázal porazit Huddersfield 2:0. Po dvou vítězných domácích duelech v řadě se tak Newcastle chystá pro body i na hřiště soupeře.

WEST HAM UNITED
Londýnský West Ham se v loňské sezóně vrátil do Premier League a nováčkovskou sezónu zvládl na výbornou, když se dokázal zachránit. Každý pak očekával, v jakém duchu se ponese další sezóna, až opadne nováčkovský elán. A soudě dle výsledků se West Hamu daří velmi slušně. Aktuálně mu patří desáté místo, je tedy v klidném středu tabulky, s již pohodlným jedenáctibodovým náskokem před sestupovými příčkami. V minisoutěži „těch druhých“ (tedy ostatní týmy mimo silnou šestku – Liverpool, Manchester City, Tottenham, Arsenal, Manchester United a Chelsea) je na čtvrtém místě, lepší je pouze Wolverhampton, Watford a Everton.

Utkáním, které se odehraje na londýnském Olympijském stadionu, provede Chris Kavanagh, kterému budou na čarách asistovat Daniel Cook a Simon Bennett.

Vítejte u online přenosu fotbalového utkání anglické Premier League, v němž se, v rámci 29. kola, utká WEST HAM UNITED doma s NEWCASTLE UNITED.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.