Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. Albion vstoupil do druhého poločasu hodně aktivně, jenomže se mu nedařilo najít recept na brankáře Patrícia. Ten přeci jenom jednou inkasoval, po necelé hodině hry se totiž dokázal prosadit Diagne, který tak srovnal krok. Po zbytek zápasu byl lehce aktivnější Wolverhampton Wanderers, který si vypracoval několik slibných střeleckých pokusů, jenomže žádné další branky jsme se již nedočkali.

Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 4:10. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:11.

90+3

West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion(3-5-1-1)

Johnstone
6 Ajayi
Ajayi
27 O'Shea
O'Shea
33. min Phillips
Bartley
Furlong
Gallagher
Yokuşlu
Maitland-Niles
78. min Robinson

Otasowie
71. min Podence
22 Semedo
Semedo
Dendoncker
8 Neves
Neves
Aït-Nouri
83. min Kilman
20 Vitinha
Vitinha
80. min Gibbs-White

90+2

Wolves pokračovalo v akci po pravém křídle, kde měl hodně prostoru na centrovanou nabídku Neves, kterému se v náběhu nepovedlo najít Silvu.

90+1

Hosté se nyní s míčem dostali na opačnou polovinu, kam se podíval také obránce Coady, kterému se povedlo přenést hru do strany.

90

Nastavují se tři minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Výsledek je i nadále nerozhodný, ještě budeme muset počítat s nastaveným časem.

87

Pozdní zákrok od domácího Furlonga, který uviděl kartu.

87

V posledních minutách to jsou hodně nefotbalové podmínky. Na zeleném pažitu se začínají tvořit velké louže a míč sotva putuje z nohy na nohu.

85

Jenomže žádné nebezpečí nakonec nepřišlo a od své branky tak mohl odkopávat Patrício. Jeho odkop zamířil na druhou stranu, kde zasahoval Ajayi.

84

Nedovolený zákrok přišel také ze strany hostujícího Coadyho. Soupeř tak má k dispozici zajímavou standardní situaci, zcela určitě to bude na přímý střelecký pokus.

83

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Rayan Aït-Nouri, přichází Max Kilman.

82

Do konce zápasu zbývá zhruba poslední desetiminutovka. Poslední minuty nemají s fotbalem zrovna moc společného, velkou roli hraje také hustý déšť.

81

O provedení autového vhazování se posléze postaral domácí Townsend. Jeho nabídka měla na druhé straně najít Pereiru, ale nenašla.

80

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Vitinha, přichází Morgan Gibbs-White.

79

Ze druhé vlny se do míče opřel domácí Yokuslu, jehož sražená rána ovšem doputovala pouze do rukavic brankáře Patrício, jenž rozehrál po zemi na Saïsse.

78

Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Ainsley Maitland-Niles, přichází Callum Robinson.

77

V posledních minutách se nám znovu hodně rozpršelo, takové tradiční ostrovní počasí.

76

Pokračovalo se tedy odkopem od domácí branky. Johnstone to zkoušel vysokým pasem na opačnou polovinu, ve vzduchu ovšem kraloval Dendoncker.

75

Ait-Nouri si dokázal narazit míč s Podencem, jenomže se mu nepovedlo udržet balón na hrací ploše. Dle pomezního se i tak jednalo o ofsajdové postavení.

73

Do konce tohoto zápasu nám zbývá poslední dvacetiminutovka. Nyní jsou aktivnější hráči Wolverhamptonu Wanderers, k šancím to ale moc nevede.

72

Poměrně dost prostoru měl poté Silva, který místo zakončení zvolil nahrávku na vedle stojícího Vitinhu, jenž se ovšem nedostal přes protihráče.

71

Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Owen Otasowie, přichází Daniel Podence.

70

Furlong se následně dostal k centru pravou nohou, jenomže se mu povedlo najít pouze připraveného Coadyho, který odehrál míč na jistotu do bezpečí.

69

Žlutou kartu dostává Ainsley Maitland-Niles (West Bromwich Albion).

68

Znovu se k rozehrávce postavil Vitinha, kterému to zrovna moc nevyšlo. Jeho nabídku si totiž dokázal najít obránce Furlong, který odehrál balón z vápna.

67

Hlavní sudí si všiml dalšího nedovoleného zákroku. Tím se prezentoval domácí Maitland-Niles, který v souboji o míč nakonec poslal na zem Traorého.

66

Od své branky tak mohl odkopávat domácí brankář Johnstone, kterému se povedlo odehrát míč na druhou stranu, kde měl k němu dost daleko Diagne.

65

Otasowie si v pokutovém území hledal prostor ke střele, jenomže tu mu nakonec srazila hostující obrana. K odraženému míči se dostal Silva, který neprostřelil brankáře.

64

Najednou tu máme pořádnou zápletku. Domácím se totiž povedlo srovnat krok a oba celky tak začínají opět od začátku, což je jedině dobře.

62

West Brom právě vstřelil branku!
Po necelé hodině hry tu máme vyrovnání! Albion pokračoval v aktivitě, při které měl na levém křídle hodně prostoru na ideální centr Townsend. Jeho nabídku si navíc dokázal najít MBAYE DIAGNE, který důraznou hlavičkou nedal brankáři sebemenší šanci.

62

Wolverhampton Wanderers si posléze vyzkoušel rohový kop, který nepřinesl nic nebezpečného. Navíc se po další nahrávce nacházel v ofsajdu Vitinha.

61

Máme za sebou necelou hodinu hry, která nám zatím přinesla jedinou branku. O tu se ve druhé minutě nastaveného poločasu postaral hostující Fábio Silva.

60

Kombinaci domácích navíc podpořil také brankář Johnstone, který to zkoušel vysokým pasem na pravou stranu, kde pro změnu zasahoval Traoré.

59

Domácí jsou v úvodu druhého poločasu aktivnější. Nyní se s míčem na druhou stranu dostal obránce Bartley, který zvolil nahrávku do tandemu na Townsenda.

57

Další tutovka pro domácí! Ze druhé vlny si do vyložené šance seběhl Gallagher, který si mohl vybrat kam míč umístí, jenomže Patrício ho vychytal.

56

Nadějnou pozici k vyrovnání měl domácí Townsend, který to měl na levou nohu. Střelu ovšem poslal doprostřed branky, kde se nacházel také Patrício.

55

Ten nakonec nabídl centr k přední tyči, což hrálo do karet hostujícímu Semedovi. Ten odvracel do bezpečí, jenomže u postranní lajny se nacházel Furlong.

54

Patrício si posléze poradil s centrovanou nabídkou, při které mu ještě pomohl obránce Coady. Albion si navíc vybojoval rohový kop z pravé strany.

53

Kousek od středového kruhu šel hodně důrazně do souboje o míč hostující Saïss, který si nakonec pomohl nedovoleně, neboť zavadil o nohu Gallaghera.

52

Do protiútoku se na opačné straně dostával hostující Silva, který daleko nedošel. On sám si ovšem pomohl nedovoleně a rozehrávat může Bartley.

51

Po levém křídle to posléze na sebe vzal domácí Townsend, který si dokázal potáhnout míč k centrované nabídce, která se ovšem snesla na nohu Saïsse.

50

Poprvé ve druhém dějství se k míči dostal hostující brankář Patrício, který na jistotu odkopával na opačnou stranu hrací plochy, kde se nacházel Yokuslu.

49

Standardní situace ovšem nepřinesla nic nebezpečného. Naopak se nejvýše do vzduchu dostal domácí Pereira, kterému se povedlo odvrátit balón pryč.

48

Hned v úvodu druhého poločasu se s míčem na polovinu dostal hostující Otasowie, který nakonec skončil na zemi a jeho celek bude zahrávat standardku.

47

Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.

46

Máme za sebou první poločas, který nám nabídl branku v samotném závěru, o kterou se postaral hostující Silva. Nesledovali jsme zrovna atraktivní podívanou, za celou dobu jsme se dočkali minima šancí. Směrem dopředu byl přesto aktivnější Wolverhampton Wanderers, který se nakonec dočkal kýžené branky, a sice až ve druhé minutě nastaveného času.

45+2

45+2

Wolves právě vstřelili branku!
Hosté jdou ve druhé minutě nastaveného času do kýženého vedení! Kombinace u pokutového území nabídla fantastickou patičku na Semeda, kterému se povedlo přeposlat míč na vedle postaveného FÁBIA SILVU. Jeho sražený pokus přeci jenom skončil za zády Johnstona.

45+1

V krátkém časovém sledu jsme sledovali další nedovolený zákrok, po kterém se o rozehrávku volného kopu postaral Dendoncker.

45

Nastavují se dvě minuty.

44

Traoré se s míčem dostal do pokutového území, přízemní ránu poslal do moci brankáře.

43

Na zadní tyči se ve vyložené šanci zjevil domácí Ajayi, který mířil mimo dosah brankáře Patrícia, jenomže na brankové čáře mu pomohl jeden ze spoluhráčů.

42

Směrem dozadu to nyní zvládl domácí Yokuslu, který za sebe nepustil Vitinhu. Následoval taktický nedovolený zákrok, kterým se prezentoval Dendoncker.

40

První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem dvou minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.

39

Townsend se postaral o dalekonosné autové vhazování, které poslal přímo na hlavu Coadyho. Následný centr pro změnu přistál přímo do rukavic brankáře.

37

Ošetřovalo se zhruba minutu, nyní už se může opět pokračovat ve hře. Mělo by to být také s Nevesem, který se přesto musel vydal ven z hrací plochy.

36

Nyní ovšem zůstal na zemi ležet hostující Neves a starost tak má hostující lékařský personál.

35

Hodně práce nyní měl domácí Ajayi, kterému se před napadající smečkou protihráčů povedlo dopravit míč do rukou Johnstona, který vyhazoval na Yokuslua.

34

Následoval rohový kop z pravé strany, který se znovu snesl na hlavu hostující Saïsse. Ten nyní nemířil vůbec přesně a jeho zakončení putovalo nad branku.

33

Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Dara O'Shea, přichází Matt Phillips.

32

Vitinha to nyní vzal na sebe a za pokutovým územím si nakonec našel palebnou pozici. Johnstone musel znovu zasahovat a míč vyrazil nad branku.

31

Až nyní jsme se dočkali první vyložené šance! Do ní se dostal hostující Semedo, který to zkoušel zakončením pod břevno, jenomže Johnstone zakročil.

31

Je za námi třetina utkání, která nám zatím nepřinesla ani jednu vyloženou šanci. Více ze hry má Wolverhampton Wanderers, který i nadále drží hrací předmět.

30

Za pokutovým územím si přehodil míč na levou nohu hostující Ait-Nouri, který to nakonec zkoušel přímo na branku, jenomže trefil pouze prostředek branky.

29

Semedo to zkoušel nabídkou za domácí obranu, kam si nabíhal Otasowie. Před ním ovšem zasahoval pozorný Maitland-Niles, který odehrál míč do bezpečí.

27

Posléze do pokutového území přiletěl centr z pravé strany, o který se postaral hostující Vitinha, kterému se ve vzduchu povedlo najít pouze Bartleyho.

26

Wolverhampton Wanderers se znovu s míčem usadil na polovině soupeře, kde jsme sledovali poměrně dlouhou kombinaci, při které Neves našel Semeda.

25

Traoré to vzal přes levé křídlo, kde se mu zpětnou nahrávkou do pokutového území povedlo najít Vitinhu, který ovšem pálil pouze do protihráče.

24

Posléze se do kombinace zapojil také domácí brankář Johnstone, kterému se povedlo rozehrát na pravou stranu, kde ovšem balón vybojoval hostující Traoré.

23

Do pokutového území přeci jenom přiletěl centr, na který si na zadní tyči dokázal naskočit Ajayi. Ten hlavičkoval vysoko nad branku, Patrício nezasahoval.

22

Diagne reklamoval ruku soupeře, kterou uviděl také hlavní sudí zápasu. To znamená zisk standardní situace, která určitě přinese centr směrem do šestnáctky.

21

Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku tohoto zápasu, která nám zatím nepřinesla ani jednu branku. Oba celky hrají směrem dopředu hodně opatrně.

20

Pokračovalo se vhazováním z levé strany, po které se domácím povedlo přenést hru na pravou stranu, kde ovšem hodně nepřesně nahrával Furlong.

19

Pokračovalo se v kombinaci, do které se na levém křídle zapojil také Traoré. Ten ovšem nedokázal přejít přes Gallaghera, který si počínal podle pravidel.

18

Hostující celek posléze pokračoval v kombinaci na vlastní obranné polovině. Hodně místa měl kolem sebe Dendoncker, který nyní hodně váhá.

17

Wolverhampton Wanderers se přesto daleko s míčem nedostal, čehož dokázal využít obránce Bartley, který vyprodukoval zpětnou nahrávku na Johnstona.

16

Zpětná nahrávka poté putovala na kopačku obránce Saïsse, kterému se povedlo u středového kruhu najít Nevese, kterému se povedlo přenést hru.

15

Posléze jsme sledovali střelecký pokus v podání Furlonga. Ten si našel prostor za pokutovým územím, jenomže ránu nakonec poslal vedle hostující branky.

14

Townsend to před malým momentem zkoušel vzít na sebe, jenomže se daleko nedostal a následovat tak bude další odkop od branky Wolverhamptonu.

13

K oné rozehrávce rohového kopu se nakonec postavil Vitinha. Jeho nabídka nakonec přesně našla hlavu Saïsse, který mířil pouze doprostřed branky.

12

Furlong nyní dokázal zapracovat směrem dozadu, povedlo se mu zablokovat centrovanou nabídku a také Wolverhampton Wanderers bude kopat rohový kop.

11

Centrovaná nabídka Gallaghera se nakonec snášela směrem do hostující branky, kde měl pohotovou práci brankáře Patrício, který rychle vyhazoval do strany.

10

Domácí celek bude zahrávat první rohový kop zápasu.

9

Po pravém křídle si to posléze namířil domácí obránce Furlong, který si přehodil míč na pravou nohu, jenomže se mu nepovedlo odcentrovat do vápna.

8

Hodně práce měl s protihráčem hostující Otasowie, který si nakonec dle pomezního počínal dovoleně a domácí celek tak bude moci pouze vhazovat.

7

Johnstone tak mohl znovu rozehrávat od své branky, načež to obránce Bartley zkoušel vysokým odkopem na Diagneho, před kterého se dokázal dostat Coady.

6

Wolverhampton Wanderers se posléze pouštěl do protiútoku, při kterém si střeleckou pozici dokázal najít Neves, jehož rána nebyla vůbec přesná.

5

Domácí se posléze kombinačně dostali na druhou stranu, odkud to přenesením hry do strany zkoušel Ajayi, který ovšem trefil pouze protihráče.

4

Vitinha si posléze vyzkoušel rozehrávku první standardní situace. Tu dokázal poslat vysoko nad branku, domácí brankář Johnstone nemusel zasahovat.

3

Wolverhampton Wanderers si poradil s první akcí soupeře a posléze se k míči dostal křídelník Traoré, kterého ovšem dokázal zastavit Gallagher.

2

Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí, kteří budou hrát zleva doprava.

1

West Bromwich Albion: Johnstone – Ajayi, O'Shea, Bartley – Furlong, Gallagher, Yokuşlu, Maitland-Niles, C. Townsend – Matheus Pereira – Diagne.
Náhradníci: Button – Robinson, Robson-Kanu, Diangana, Grant, Peltier, M. Phillips, Sawyers, Livermore.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – Saïss, Coady, Otasowie – N. Semedo, Dendoncker, Neves, Aït-Nouri – Vitinha – Traoré, F. Silva.
Náhradníci: Ruddy – Corbeanu, José, Hoever, Gibbs-White, Kilman, Cundle, Marques, Podence.

Rozhodčí: Tierney – Betts, Hatzidakis.

Na opačné straně stojí West Bromwich Albion, který to bude mít se záchranou nesmírně složité. West Bromwich Albion totiž okupuje devatenáctou pozici tabulky a pět kol před koncem soutěže ztrácí na nesestupové místa již jedenáct bodů. West Bromwich Albion ovšem z posledních pěti duelů dokázal bodovat hned ve třech případech, naposledy tomu tak bylo v minulém kole, kdy se mu povedlo uhrát remízu 2:2 na půdě desáté Aston Villy. West Bromwich Albion však už nemá prostor na případné zaváhání, dneska potřebuje za každou cenu zvítězit a ani to nemusí stačit.

Wolverhampton Wanderers

Fotbalisté Wolverhamptonu se momentálně nacházejí na dvanácté pozici tabulky, přičemž na svém kontě mají jednačtyřicet bodů. Pakliže by se hostujícímu celku povedlo dnes vyhrát, tak se tabulkou neposune, neboť manko na jedenáctou pozici je nyní již šestibodové. Wolverhampton z posledních pěti ligových duelů dokázal vyhrát dvakrát, navíc se jednalo o dvě výhry v řadě. V minulém kole ovšem tato série skončila, a to velice překvapivě. Wolverhampton totiž na domácím stadionu nestačil na šestnácté Burnley, které si odvezlo výhru poměrem 4:0.

Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Anglická Premier League má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi West Bromwich Albion a Wolverhampton Wanderers.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.