To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek nedělního dne a u dalšího fotbalového přenosu zase někdy na počtenou.

Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 8:6. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 11:4.

Je dobojováno! Tottenham splnil roli favorita v tomto utkání a připsal si tři body za vítězství v poměru 3:0. Nejprve to byl Lucas Moura, který otevřel brankový účet tohoto zápasu. Další dvě branky si domácí tým nechal do druhého poločasu. Tam se nejprve trefil Davinson Sánchez a poté i Son Hung-min, který to má dneska 1+1, jelikož přihrával na úvodní branku utkání. Tottenham tedy poskočil na páté místo tabulky a už čtyři zápasy neprohrál. Hosté naopak prohráli po čtyřech zápasech a jsou poslední.

Tanganga
62. min Doherty
29 Skipp
Skipp
Höjbjerg
Reguilón
22. min Sessegnon
27 Moura
Moura
80. min Bergwijn

Gilmour
81. min Sörensen
Lees-Melou
72. min Dowell
23 McLean
McLean
35 Idah
Idah
69. min Sargent

90+4

Série rohových kopů nepřinesla pro Tottenham v zásadě nic. Obrana Norwich City se dokázala ubránit a čtvrtý gól už v podstatě nedopustila. Zápas za malý moment skončí.

90+3

Vůbec nezávidím Stevenu Bergwijnovi, který byl na hranici pokutového území dohrán Brandonem Williamsem. Tottenham bude mít k dispozic rohový kop.

90+2

Dlužím vám informaci o nastaveném čase. Rozhodčí nastavil ve druhém poločase čtyři minuty navíc. Jsme tedy už v polovině nastaveného času.

90+1

Jenže hostující tým získal z další akce rohový kop, který nebyl rozehrán podle jejich představ. Harry Kane si splnil povinnosti a míč odkopnul do bezpečné vzdálenosti od branky.

90

Brandon Williams si skvěle obhodil domácího obránce, ale to bylo všechno co tento šikovný bek dokázal. Tottenham se dokázal ubránit zásluhou Erica Diera, který míč odkopnul do bezpečí.

89

Utkání je ve svém závěru, v Londýně se už zřejmě bude jenom dohrávat. Domácí tým vyhraje a poskočí na páté místo tabulky. Antonio Conte může být s výkonem svých svěřenců spokojen.

88

Po krátké intervenci se dánský záložník postavil na nohy, ale musí odejít za postranní čáru, kde vyčká na signál od rozhodčího, že se může vrátit na hrací plochu.

87

Pierre-Emile Höjbjerg má nějaké zdravotní komplikace. Rozhodčí musel tento zápas přerušit, na hrací ploše je lékařský tým Spurs.

86

Už se zdálo, že by se Josh Sargent mohl dostat do zajímavé střelecké příležitosti. Bohužel pro něj byl na poslední chvíli zablokován, a tak z jeho šance nic nebude.

85

Nedorozumění v domácí obraně musel řešit až samotný brankář, který vyběhnul ze svého pásma a míč odprásknul do zámezí. Hosté budou na útočné polovině vhazovat.

84

Matt Doherty se tomu diví, ale faul na pronikajícího Willaimse na pravé straně to byl. Hostující tým dostává další zajímavou standardní situaci na polovině soupeře.

83

Po další nepřesné akci Norwich City bude následovat další odkop od domácího brankáře, který nikde nespěchá a po krátké chvilce přihrává svému obránci na hranici vápna.

82

Teď to jsou hráči hostujícího týmu, kteří obléhají pokutové území svého dnešního hostitele. Tottenham se nebezpečně zatahuje před vlastní branku.

81

Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Billy Gilmour, přichází Jacob Sörensen.

80

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Lucas Moura, přichází Steven Bergwijn.

79

Parta Deana Smitha ale neskládá zbraně a pokouší se aspoň o čestný gól. Jenže proti tomu byl Matt Doherty, který míč odkopnul daleko do bezpečí. Norwich City bude na polovině hřiště vhazovat aut.

77

Tottenham právě vstřelil branku!
Tady už asi není co řešit. Oliver Skipp přihrál Benu Daviesovi, který se s míčem dostal do pokutového území. Domácí obránce nedokázal vystřelit, a tak raději přihrál SON HUNG-MINOVI, který si udělal prostor a zvýšil vedení svého týmu na rozdíl tři branek – 3:0. Asistence: Ben Davies.

76

Hostující tým sice vysunul své napadání až na domácí polovinu, ale Tottenham se z toho dokázal dostat a ještě k tomu založil další zajímavou útočnou akci. Tim Krul musí být připraven na všechno.

75

Domácí brankář bude odkopávat od své branky, ale sám už nikde nespěchá a pomalu začíná šetřit nějaké ty cenné vteřinky do závěru zápasu.

74

Dalekonosný pozdrav od Pierra-Emile Höjbjerga, který Tima Krula v brance Norwich City nevystrašil. Hostující brankář byl připraven ve správném prostoru a míč chytil.

73

Kieran Dowell se prezentoval parádním zákrokem ve vlastním vápnu proti pronikajícímu Oliveru Skippovi. Fanoušci by rádi viděli pokutový kop, ale hostující obránce trefil nejdřív míč.

72

Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Pierre Lees-Melou, přichází Kieran Dowell.

71

Hosté jsou na tom kombinačně poměrně dobře, práce nového trenéra jde vidět. Jenže v zakončení jim zatím chybí potřebné štěstí, proto možná dnes i prohrávají.

70

Máme před sebou posledních dvacet minut základní hrací doby tohoto zápasu. Tottenham před malou chvíli přidal pojistku a to jim stále nestačí. Pierre-Emile Höjbjerg ale nevyzrál na Krula v brance soupeře.

69

Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Adam Idah, přichází Josh Sargent.

68

Domácí fanoušci začínají zpívat oslavné chorály, protože jejich tým je čím dál blíž k zisku dalších třech bodů do tabulky. Ovšem nepředbíhejme, do konce zápase chybí ještě dost minut.

67

Rohový kop byl rozehrán na přední tyč, kde došlo k zablokované hlavičce. Jenže nedůslednosti při odkopu z pokutového území využil DAVINSON SÁNCHEZ, který se skvěle opřel do míče a zvýšil vedení svého týmu na rozdíl dvou branek – 2:0. Bez asistence.

66

První rohový kop nevyšel podle představ, tak co ten druhý z druhé strany hrací plochy. Tottenham zůstává nastěhován před hostující brankou, kde se pokusí odskočit ve vedení v zápase.

65

Dean Smith chystá své první střídání a podle televizních záběru to vypadá na Joshe Sargenta, který by měl nahradit Adama Idaha. Střídání by mělo přijít hned po první přerušené hře.

64

Son Hung-min získal čistým způsobem míč a mohl zaútočit do otevřené obrany soupeře. Bohužel pro něj se toho faulu dopustil jeho spoluhráč, celá akce tedy končí.

63

Hostující tým to teď zkoušel nákopy, ale každý jeden z nich byl skvěle odvracen pozornou obranou domácího týmu, který i nadále drží čisté konto v čele s brankářem Llorisem.

62

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Japhet Tanganga, přichází Matt Doherty.

62

Domácí fanoušci by rádi odpískali nepřímý kop po hostující malé domů, kterou Tim Krul chytil do rukavic. Rozhodčí je jiného názoru a hru nechává pokračovat.

61

Poslední minuty patři levým bekům. Nejdřív to byl Brandon Williams, teď zase Ryan Sessegnon, který na poslední chvíli udržet míč na hrací ploše a ještě dokázal přihrát na Harryho Kanea.

60

Obrovská šance na vyrovnání pro hostující tým. Brandon Williams vlétnul do pokutového území, kde našel volného Adama Idaha, který svou střelu opřel to spoluhráče. Lloris nemusel zasahovat.

59

Pierre-Emile Höjbjerg se dostal k odraženému míči, který z první poslal na hostující branku. Jeho střela neohrozila hostujícího brankáře, nýbrž fanoušky sedící za jeho brankou.

58

Dnešní zápas začíná mít spád. Tottenham vystrkuje růžky a obrana soupeře pomalu nestíhá. Po další domácí akci slaví Spurs zisk dalšího rohové kopu v zápase.

57

Ryan Sessegnon vysunul Harryho Kanea do zajímavé situaci, která ale pro domácího útočníka byla velmi těžká. Kane se posléze dopustil dalšího útočného faulu.

56

Rohový kop byl sice zakončený hostujícím hráčem, ale jeho hlavička byla dost nepřesná a skončila na horní síti domácí branky. Hugo Lloris se protáhne odkopem od branky.

55

Souboje mezi Tangangou a Williamsem rozhodně nenudí. Hostující bek si před malou chvílí obhodil soupeře a vybojoval pro svůj tým výhodu rohového kopu.

54

Tenhle nákop na Adama Idaha měl oči, ale celou situaci skvěle přečetl domácí brankář, který vyběhnul a byl u míče dřív než hostující útočník.

53

Kenny McLean sice ubránil soupeře, ale s míčem se protancoval až do zámezí. Tottenham bude mít k dispozici autové vhazování na vlastní polovině.

52

Zřejmě to nebude nic vážného, jelikož se levý bek hostujícího týmu hned vzápětí vrací na hrací plochu. Právě jeho tým je tentokrát u míče a snaží se postupnou kombinaci.

51

Japhet Tanganga se postavil pronikajícímu Brandonu Williamsovi, který bude potřebovat ošetření. Zápas musel být přerušen, jelikož na hrací plochu míří lékařský tým hostujícího týmu.

50

Další skvělá spolupráce mezi Son Hung-minem a Lucasem Mourou. Na konci jejich kombinace byl Harry Kane, který si připsal zbytečný útočný faul.

49

Harry Kane si skvěle naskočil na centr z tohoto rohového kopu. Domácí hlavička ale nebyla přesná a skončila mimo branku. Tim Krul bude rozehrávat od své branky.

48

Hosté vysunuli své napadání až na polovinu soupeře, které ovšem zisk míče nepřineslo. Navíc se domácí tým dokázal z ničeho dostat k rohového kopu po zákroku Maxe Aaronse.

47

Domácí tým se snaží navázat tam, kde ve druhém poločase skončil. Jenže obrana soupeře odvrací jeden možný náznak útoku za druhým. Tottenham začíná obléhat vápno.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:03.

První poločas nám nabídnul velmi zajímavý fotbal z obou stran. Jenže je to domácí tým, který míří do šaten rozhodně spokojenější, jelikož po prvním poločase vede nad svým soupeřem 1:0. Zatím je to jenom Lucas Moura, který se po deseti minutách prosadil po náramné kombinaci a ještě lepší střele, kterou Krul nedokázal vytěsnit mimo brankový prostor.

45+4

45+3

Sledujeme opatrný fotbal z obou stran. V prvním poločase se zřejmě už nic zásadního pro jednu nebo druhou branku nestane. Rozhodčí za malý moment ukončí toto dějství.

45+2

Ryan Sessegnon nebude moci pokračovat své akci, jelikož si nepohlídal své postavení na útočné polovině a vběhnul do ofsajdové pasti. Akce Tottenhamu tedy opět předčasně končí.

45+1

Rozhodčí tohoto utkání nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby prvního poločasu.

45

Jenže rohový kop v podání Spurs nepřinesl žádné nebezpečí pro branku Krula. Ovšem domácí tým je stále na míči a kombinuje poblíž pokutového území soupeře.

44

Ben Davies našel svým centrem Son Hung-mina. Tento šikovný hráč se dostal do zakončení, které bylo následně zablokována do zámezí. Tottenham bude mít první roh v zápase.

43

Adam Idah byl proti přesile, a tak musel přihrát zpátky ke svým obráncům. Hosté se snaží udržet míč pod svou kontrolou, ale mají to dost těžké. Tottenham opět skvěle napadá.

42

Davinson Sánchez končí snahu svého týmu ohrozit branku soupeře. Domácí stoper vyběhnul s míčem na útočnou polovinu, kde adresoval nepřesnou přihrávku svému spoluhráči.

41

Po aktivní pasáži je hra opět klidné. Na míči jsou domácí hráči, kteří se postupnou kombinací dostávají na dostřel hostující branky. Tim Krul musí být v závěru poločasu připraven na všechno.

40

Parádní a hlavně jednoduchá akce z díly domácího týmu. Tottenham zaútočil do otevřené obrany soupeře. Lucas Moura vysunul Harryho Kanea, ten si všimnul, že Krul vyběhnul. Bohužel pro něj byl jeho lob nepřesný.

39

Hosté měli k dispozici další standardní situaci, která byla rozehrána naprosto přesně na zadní tyč. Brandon Williams vracel míč zpátky před branku, ale obrana Tottenhamu pohotově zareagovala a míč odkopla.

38

Čím víc se blíží konec prvního poločasu, tím víc oba týmy se snaží hrát rychlý, kombinační fotbal. Závěr prvního dějství bude ještě dozajista zajímavý, rozhodně nikde neodcházejte.

37

Ryan Sessegnon se konečně dostává do zápasu. Jeho centr před malou chvíli nadělal v pokutovém území zmatky, které musel řešit až hostující kapitán, který odkopnul míč do bezpečí

36

K exekuci přímého kopu se postavil Son Hung-min, který poslal míč do pokutového území soupeře. Ten propadnul až na zadní tyč, kde byl připraven Ben Davies. Ovšem ten byl tak zaskočen, že míč nedokázal trefit.

35

Do konce základní hrací doby prvního poločasu chybí něco málo okolo desíti minut. Tottenham je na míči a bude rozehrávat standardní situaci na útočné polovině.

34

Žlutou kartu dostává Billy Gilmour (Norwich City).

33

Vzápětí přišel další rohový kop, ale ani ten nebyl pro domácí branku nějak zásadního. Tottenham je zatím v obranné činnosti perfektní a svého soupeře k ničemu nepouští.

32

Hosté měli k dispozici vůbec první rohový kop v zápase, který byl sice rozehrán poměrně dobře, ale domácí obrana si s ním dokázala poradit. Následná střela Pierra Lees-Meloua byla nepřesná a skončila mimo branku.

31

Další předčasně ukončena akce hostujícího týmu. Praporek asistenta rozhodčí je na pravé straně opět nahoře. Jeden z hostujících hráčů byl nachytán v ofsajdové pasti.

30

Ten přišel hned posléze, ale střela z kopačky Son Hung-mina trefila pouze rozběhnutého Harryho Kane. Míč se po odrazu od jeho těla dostal do zámezí. Tim Krul bude odkopávat od své branky.

29

Na míči jsou opět hostující hráči, kteří se nikde výrazně netlačí. Ovšem na druhé straně Tottenham se k fotbalu taky příliš nemá a spíše vyčkává na rychlé protiútoky.

28

Harry Kane se snažil si udělat prostor před vápnem, ale nakonec z toho nic nebude. Domácí útočník si připsal na své konto nedovolený zákrok, který rozhodčí jasně odsoudil.

27

Před pokutovým územím soupeře je dost hráčů, a tak se Son Hung-min vrací s míčem blíž polovině hřiště, kde domácí akce bude pokračovat. Míč si vyměnili mezi sebou stopeři a dokonce si zahrál i brankář.

26

Ryan Sessegnon zatím nenavázal na práci svého předchůdce a na levé straně se po svém příchodu zatím trápí. Max Aarons s ním nemá příliš práce a při jeho výpadech ho vždy dokáže ubránit.

25

Toto utkání zatím postrádá nějaký výraznější tempo. Oba týmy hrají to potřebné, které chtějí. Ani jeden tým nechce udělat chybu, která by vedla ke zbytečně obdržené brance.

24

Hosté drží míč na svých kopačkách a snaží se svého soupeře vylákat. To se jim ale nedaří a Tottenham své pozice drží. Navíc po chvilce domácí tým získává míč pod svou kontrolu.

23

Tak nakonec to zřejmě nepůjde a my jsme se už po 23 minutách dočkali prvního střídání. Na levého beka se tedy místo Reguilóna postaví Ryan Sessegnon.

22

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Sergio Reguilón, přichází Ryan Sessegnon.

22

Utkání bylo přerušené kvůli Sergiu Reguilónovi, který má nějaké zdravotní komplikace. Uvidíme, jak je to s ním vážně, domácí obránce zatím míří za postranní čáru, kde ošetření bude pokračovat.

22

Jenže tato akce neměla dlouhého trvání, jelikož se hostující obrana dokázala vrátit v plném počtu a hrozící nebezpečí z domácí strany dokázala odvrátit.

21

Max Aarons se málem dostal k míči jako slepý k houslím, ale Son Hung-min dokonale přečetl úmysl svého soupeře a k míči se dostal jako první a snažil se založit rychlou akci po pravé straně.

20

Eric Dier si skvěle počkal na centr z levé strany, který dokázal odvrátit ze svého pokutového území do bezpečí. Akce Norwiche ovšem nekončí, hosté to zkusí tentokrát z pravé strany.

19

Po delší době jsme mohli vidět další souboj mezi Brandonem Williamsem a Japhetem Tangangou. Druhý jmenovaný byl u míče později a dopustil se nedovoleného zákroku.

18

Hosté skvěle vysunuli své napadání a dokonce i získali míč pro sebe. Soupeř jim ale oplácí stejnou mincí a napadá jejich rozehrávku už na jejich polovině.

16

Žlutou kartu dostává Sergio Reguilón (Tottenham Hotspur).

16

Další domácí akce je ukončena hvizdem rozhodčího, který reaguje na zdvižený praporek svého asistenta. Někdo se z domácích hráčů dostal do ofsajdového postavní, které neuniklo pozornosti dnešních arbitrů.

15

Máme za sebou úvodních patnáct minut tohoto zápasu za sebou. Tottenham plní roli favorita a vede na svém hřišti zásluhou Lucase Moury.

14

Žlutou kartu dostává Teemu Pukki (Norwich City).

14

Hugo Lloris zariskoval a dokonce špatně přihrál. Hned z toho mohla být zajímavá šance pro hostující tým. Obrana Tottenhamu se ale dokázala ubránit a chybu svého kapitána napravila.

13

Hostující tým se rozhodnul, že na to půjde postupnou kombinací. Jenomže jejich přihrávky se týkají pouze obránců, pokud chtějí přejít polovinu hřiště, tak musí volit nákopy a ty jsou dost nepřesné.

12

Jako by ten první gól vlil domácím hráčům novou krev do žil a teď jsou na hrací ploše právě oni, kteří tomuto zápasu vládnou. Hráči Norwich City se sice snaží hrát, ale napadání soupeře jim jejich snahu kazí.

10

Tohle byla fotbalová nádhera v podání LUCASE MOURY, který si nejprve obhodil jednoho obránce, poté si vyměnil míč se Son Hung-minem a poté nechytatelně zakončil před horní tyčku hostující branky – 1:0. Asistence: Son Hung-min.

9

Kenny McLean měl sice dobrý nápad na náběh za domácí obranu, ale ta ho vzápětí vystavila ofsajdu. Rychlostí světla vystřelil praporek nad hlavu asistenta rozhodčího a tedy akce Norwiche je opět ukončena.

8

Už se zdálo, že by se hostující tým mohl opět dostat do nějaké slibnější šance, ale nakonec z toho nic nebude. Teemu Pukki se při snaze dostat k míči fauloval a rozhodčí si toho všimnul.

7

Oliver Skipp si vzal míč na polovině hrací plochu do své správy, proběhnul s ním útočnou polovinu a z hranici pokutového území se odhodlal ke střele. Tim Krul byl ale připraven a míč chytil do svých rukavic.

6

Harry Kane sice překonal pár metrů s míčem na kopačce, jenže když se rozhodnul přihrát volnému spoluhráči, tak jeho přihrávka nebyla z kategorie těch přesných. Hosté se dokázali ubránit a můžou opět zaútočit.

5

Teemu Pukki si skvěle v pokutovém územím udělal prostor, aby nakonec donutil domácího brankáře k fantastickému zákroku na brankové čáře. Hugo Lloris má na svém kontě první úspěšný zákrok.

4

Úvod utkání je zatím takový nepřehledný. Ani jeden tým nemá převahu na hrací ploše. Tottenham spíše vyčkává a nechává Norwich City hrát, jenže ten je zatím v útoku bezzubý.

3

Brandon Williams si to běžecky rozdal s Japhetem Tangangou, který mu nakonec míč odkopnul do zámezí. Norwich bude mít k dispozici autové vhazování.

2

Pierre Lees-Melou nakopnul míč na domácí polovinu. Jeho nákop našel jenom pouze kopačky domácího hráče. Tottenham tedy získává a míč a postupnou kombinací se pokusí dostat na dostřel hostující branky.

1

O úvodní výkop se postarali hostující hráči, kteří dnešní utkání odehrají v oranžové kombinaci dresů. Domácí Tottenham bude hrát ve svých klasickýcb domácích dresech.

1

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – D. Sánchez, Dier, B. Davies – Tanganga, Skipp, P.-E. Höjbjerg, Reguilón – Lucas Moura, Son Hung-min – Kane.
Náhradníci: Gollini – Doherty, Rodon, Winks, R. Sessegnon, Alli, Ndombèlé, Bergwijn, Scarlett.
Trenér: Antonio Conte

Norwich City: Krul – M. Aarons, B. Gibson, Omobamidele, G. Hanley (C), B. Williams – Gilmour, Lees-Melou, McLean – Idah, Pukki.
Náhradníci: Gunn – Kabak, D. Giannoulis, Rupp, Dowell, Cantwell, Sörensen, Tzolis, Sargent.

26. prosince 2015 | Tottenham – Norwich 3:0

Tento tým má taky nové trenéra, jehož práce se v posledních zápasech docela projevila a stejně to vlastně zatím nestačí. Norwich je zatím úplně poslední se ziskem deseti bodů. Hráče tohoto klubu a jejich fanoušky může těšit fakt, že jejich klub neprohrál už čtyři zápasy po sobě a pořád se relativně snadno může dostat ze sestupových míst.

Tottenham Hotspur
Domácí tým má už skoro měsíc nového trenéra a ty výsledky jdou už pomalu vidět. Musíme ale přehlednout kolaps na hřišti Mury v zápase Evropské konferenční ligy, kdy Tottenham prohrál 1:2. Kohouti z Londýna jsou momentálně na šestém místě se ziskem 22 bodů. Tottenham bude v neděli těžit z domácího prostředí, kde letos ze sedmi pokusů vyhrál rovných pět zápasů.

2. prosince 2021 | Tottenham – Brentford 2:0
25. listopadu 2021 (EKL) | Mura – Tottenham 2:1
21. listopadu 2021 | Tottenham – Leeds 2:1
7. listopadu 2021 | Everton – Tottenham 0:0
4. listopadu 2021 (EKL) | Tottenham – Vitesse 3:2

Hezké nedělní odpoledne, anglická Premier League má na programu své další zápasy a my u toho nemůžeme chybět. V tomto on-line textovém přenosu se podíváme na duel mezi Tottenhamem a Norwich City. Tímto utkáním vás provede Radim Polák, který přeje příjemnou zábavu u jeho sledování.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.