90

88

Slavia právě vstřelila branku!
5:0! Premiérovou trefu ve Slavii si připisuje stoper ONDŘEJ KARAFIÁT, který se prosadil ve skrumáži po rohovém kopu.

84

Ondřej Karafiát vyslal na pravé straně vpřed Jana Kuchtu, který svou přihrávkou našel před brankou TOMÁŠ MALINSKÝ, který uklidil míč do sítě!

Sestava SK Slavia Praha
1. poločas: Kovář – Zima, Frydrych, Bořil – Holeš, Ševčík, Coufal, Stanciu, Provod – Tecl, Musa. 2. poločas: Vágner – Masopust, Karafiát, Takács, Oscar – Traoré – Malinský, Beran, Hellebrand (77. Hovorka), Olayinka (81. van Buren) – Kuchta.

Sestava SKN St. Pölten

81

Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Peter Olayinka, přichází Mick van Buren.

77

Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Patrik Hellebrand, přichází David Hovorka.

46

45

32

Petr Ševčík rozehrál rohový kop na vápno na Nica Stanciua, který parádní ranou z voleje protáhl brankáře, ten míč vyrazil před sebe, do branky ho následně uklidil DAVID ZIMA.

5

Rychlý protiútok sešívaných přinesl druhý gól! Vladimír Coufal vyvezl míč, posunul ho doleva na Lukáše Provoda, jehož prudký přízemní centr usměrnil do sítě TOMÁŠ HOLEŠ.

1

Sešívaní jdou hned v první minutě do vedení! Petr Ševčík vystihl rozehrávku soupeře, následně udělal kličku brankáři a přihrál před odkrytou branku na PETARA MUSU, který otevřel skóre zápasu!

1

SK Slavia Praha: Kovář – Zima, Frydrych, Bořil – Holeš, Ševčík, Coufal, Stanciu, Provod – Tecl, Musa.

SKN St. Pölten: Riegler – Maranda, Meister, Davies, Blauensteiner, Muhamedbegovic, Schulz, Djakovic, Messerer, Ljubicic, Alan.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.