Góly: 73. M. Valenta, 82. F. Bassey, 85. F. Bassey

Červené karty:
68. J. Hora

Střely na branku: 4:7; Střely mimo: 2:3; Rohové kopy: 3:10
Počet diváků: 822 (12 % z kapacity 6 681)

Rozjeté Slovácko útočí na nejvyšší příčky v tabulce. Osm zápasů v řadě neprohrálo a naposledy smetlo doma 4:0 Spartu.

České Budějovice v minulém kole podlehly Bohemians 1:3 a propadly se na desátou příčku.

Týmy už nastupují na hřiště, za chvíli začínáme.

1

Začal první poločas utkání Č. Budějovice - Slovácko

SK Dynamo České BudějoviceČ. Budějovice(4-5-1)

30 Vorel
Vorel
12 Čolič
Čolič
90. min Škoda o hráči
Mihálik
65. min Vais o hráči
11 Čavoš
Čavoš
64. min Valenta o hráči
27 Mršič
Mršič
46. min Tolno o hráči
14 Bassey
Bassey
90. min Javorek o hráči

1. FC SlováckoSlovácko(4-5-1)

1 Nguyen
Nguyen
Reinberk
88. min Vecheta o hráči
Hofmann
3 Kadlec
Kadlec
Kalabiška
7 Holzer
Holzer
75. min Tomič o hráči
13 Kohút
Kohút
67. min Daníček o hráči
20 Havlík
Havlík
Sadílek
88. min Šašinka o hráči
Petržela
76. min Navrátil o hráči

3

Přihrávka na Basseyho letěla do ofsajdu. S míčem vyrážejí kupředu fotbalisté Slovácka.

4

Kohút si pěkně poradil s Čoličem a poslal přihrávku na hranici velkého vápna, kde se ale žádný jeho spoluhráč nenacházel.

6

Slovácko kontroluje hru na vlastní polovině.

7

Domácí zkusili rychlý přechod do útoku, ale jejich akci přerušila nepřesná přihrávka.

9

Vysoký balon na Van Burena zneškodnil obránce Kadlec.

10

Nedovoleně se provinil Reinberk, rozehrávat budou domácí.

12

Jakub Hora ostře sestřelil k zemi Petrželu, u míče zůstanou hráči Slovácka.

13

Hosté vedli po levé straně rychlý protiútok, který byl zastaven nepřesnou přihrávkou.

14

První střelu na bránu si připsal Bassey, ale jeho pokus byl příliš slabý. Nguyen si bez problémů poradil a bude rozehrávat od branky.

16

Kohút se sice dostal k balonu, ale píská se ofsajd.

17

Reinberk vypálil z velkého úhlu vysoko nad branku.

19

Jan Kalabiška (Slovácko) vstřelil gól. Č. Budějovice - Slovácko 0:1
Sadílek dostal přesnou přihrávku do běhu a hned z první vyslal do pokutového území centr, který si našel Jan Kalabiška, jehož tvrdá rána zaplula do sítě.

21

Petržela tvrdě zajel do brankáře Vorla, hra je přerušena.

23

Gólman Dynama je v pořádku, opět se hraje.

24

Hosté chtěli přidat druhý gól, ale hodně vysoký centr našel jen brankáře Vorla.

25

Daniel Holzer byl seslán k zemi v pokutovém území, penalta pro Slovácko.

26

Pokutový kop zahrál Jurečka hodně špatně. Jeho střela zamířila do pravé časti branky, kam skočil i Vorel, který vyrazil balon nad branku.

28

Slovácko ale nadále pokračuje v tlaku, novou akci zakládá Kalabiška.

30

Nepřesný pas zaletěl až do autu. Míč mají Budějovice.

31

Mihálik se dostal přes obránce a mohl vyrovnat, ale svůj střelecký pokus poslal jen na tribunu.

32

Kohút přihrával do vápna, kde hledal Holzera, ale míč poslal příliš pomalu. Obrana Dynama vyváží balon do útoku.

34

Sadílek vyslal nadýchaný pas do pokutového území, na který si naskočil Hofmann, ale ani on netrefil prostor mezi třemi tyčemi.

36

Hosté potvrzují roli favorita. Domácí Budějovice jsou většinu času pod tlakem a mají to proti druhému celku tabulky velmi těžké.

37

Rohový kop pro Slovácko.

39

Přihrávka na Mihálika letěla do ofsajdu, rozehrávat budou hosté.

40

Dynamo drží míč na své polovině a snaží se něco vymyslet.

42

Roh pro domácí.

43

Do vápna centroval Van Buren, jehož centr na Basseyho zneškodnila obrana.

44

Další roh pro Budějovice.

45

Milan Petržela si pohrál s obráncem a vyslal velmi prudkou střelu, kterou domácí brankář Vorel vyrazil do tyče. Rohový kop pro hosty.

46

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Matej Mršič, nahradil ho Emmanuel Tolno

47

48

Hosté si to zopakují. Havlík pošle do vápna další centr.

48

Hlavička Hofmanna skončila nad brankou.

49

Tolno obešel dva protihráče, ale na třetího už nevyzrál, a proto ho fauloval.

50

Horova přihrávka do vápna byla sražena do rukavic Nguyena.

51

Jakub Hora chtěl rychle vyslat do akce Basseyho, ale míč zvedl až příliš vysoko. Balon má u nohou Nguyen.

53

Lukáš Sadílek (Slovácko) vstřelil gól. Č. Budějovice - Slovácko 0:2
Odražený míč za vápnem si našel Sadílek, který si navedl balon na střelu a vyslal přízemní ránu. Gólman Vorel si na míč sice sáhl, ale zastavit ho nedokázal.

55

Bassey se hnal do akce, ale nacházel se v ofsajdu.

56

Tolno obržel přihrávku do běhu, avšak k balonu se rychleji dostal Nguyen. Navíc byli domácí znovu v ofsajdu.

58

Centr do vápna odvrátila obrana Dynama na autové vhazování.

59

Mihálik se nedovoleně provinil proti Holzerovi.

60

Slovácko bude mít k dispozici rohový kop.

61

Hráči z Uherského Hradiště faulovali v pokutovém území. Budějovice budou rozehrávat takřka od branky.

63

Sadílkova točená rána branku o kousek minula.

64

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Patrik Čavoš, nahradil ho Matěj Valenta

65

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Ondřej Mihálik, nahradil ho Jonáš Vais

66

Vais centroval z levé strany do vápna, kde si míč našel Nguyen.

67

Střídání Slovácko: ze hřiště odešel Michal Kohút, nahradil ho Vlastimil Daníček

68

Sudí ještě prověřují, jestli si Jakub Hora za ostrý zákrok nezaslouží červenou kartu.

68
Červená karta

Červenou kartu dostal Jakub Hora (Č. Budějovice)
Po shlédnutí videa sudí Ginzel udělil Horovi za tvrdý šlapák červenou kartu. Domácí budou tedy dohrávat v desíti.

71

Žlutou kartu dostal Lukáš Sadílek (Slovácko)

72

Obrana hostů zblokovala centr na roh.

73

Matěj Valenta (Č. Budějovice) vstřelil gól. Č. Budějovice - Slovácko 1:2
I v desíti domácí dramatizují zápas. Na přední tyč si naběhl Matěj Valenta, který hlavou poslal míč do sítě.

75

Střídání Slovácko: ze hřiště odešel Daniel Holzer, nahradil ho Michal Tomič

76

Střídání Slovácko: ze hřiště odešel Milan Petržela, nahradil ho Jan Navrátil

76

Vorel si dokázal poradit s hlavičkou Kalabišky.

77

Žlutou kartu dostal Matěj Valenta (Č. Budějovice)

78

Žlutou kartu dostal Marek Havlík (Slovácko)

79

Centr Reinberka přeletěl na druhou stranu až do zámezí.

80

Michal Kadlec poslal do vápna centr, na který si vyskočil Jurečka, jehož pokus trefil břevno. Nicméně byl odpískán ofsajd.

82

Fortune Bassey (Č. Budějovice) vstřelil gól. Č. Budějovice - Slovácko 2:2
Neuvěřitelný výkon Budějovic, dva góly v oslabení. Bassey dostal balon do nohy a utekl obraně. Domácí útočník si počínal velmi klidně a zakončil přesně k tyči.

85

Fortune Bassey (Č. Budějovice) vstřelil gól. Č. Budějovice - Slovácko 3:2
Až neskutečné. Budějovice otáčí vývoj utkání z 0:2 na 3:2. Bassey se na polovině hřiště dostal k míči, nabral rychlost a opět utekl bezmocné obraně hostů a zakončil podél brankáře Nguyena.

87

Van Buren složil na zem Michala Kadlece.

88

Střídání Slovácko: ze hřiště odešel Petr Reinberk, nahradil ho Filip Vecheta

88

Střídání Slovácko: ze hřiště odešel Lukáš Sadílek, nahradil ho Ondřej Šašinka

89

Rohový kop Slovácka bude rozehrávat Havlík.

90

Na centr si naskočil Vecheta, který poslal prudkou hlavičku, ale brankář Vorel vytasil skvělý zákrok a hodně podržel svůj celek.

90

Žlutou kartu dostal Vlastimil Daníček (Slovácko)

90

Hlavní rozhodčí dává Slovácku na vyrovnání pět minut nad rámec hracího času.

90

Čolič a Navrátil se srazili hlavami a oba zůstávají ležet na trávníku.

90

Čolič je odnášen na nosítkách.

90

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Benjamin Čolič, nahradil ho Michal Škoda

90

Jonáš Vais si zpracoval míč ve vápně a svou prudkou střelu poslal jen kousek vedle tyče.

90

Střídání Č. Budějovice: ze hřiště odešel Fortune Bassey, nahradil ho Petr Javorek