Držení míče : 53% – 47%
Střely : 18:14
Střely na bránu : 7:5

Zápas nabídnul celkem dvě branky. Obě padly v prvním poločase, který byl rozhodně atraktivnější než druhá půle zápasu. Druhý poločas nabídnul žalostně málo nebezpečných šancí. Nizozemci měli i v druhé půli územní převahu, ale nedařilo se jim v koncovce. Remíza je pro oba týmy nejspíš spravedlivá.

90+2

Sestava Nizozemsko
Náhradníci: van Osch , Diks, van Amersfoort, Zivkovic, Lammers, van Bruggen, Idrissi.

Sestava Anglie
Gunn – Fry, Chilwell, Kenny, Cook – Gomez (C) – Onomah, Calvert-Lewin – Lookman, Solanke, Dowell.
Náhradníci: Woodman, Davies, Abraham, Gray, Palmer, Tomori, Alexander-Arnold.

90+2

Běží poslední minuta utkání.

90

Rozhodčí bude nastavovat dvě minuty.

89

Anglie bude zahrávat standartní situaci poblíž pokutového území soupeře.

87

Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Bergwijn, přichází Odrissi.

85

Anglie se pokouší uo závěrečný tlak.

84

Centr Lookmana nemířil na žádného spoluhráče.

82

Lookman strhnul soupeře na zem a Nizozemsko bude zahrávat standartní situaci.

81

Gray po dobré individuální šanci vystřelil pouze do obránce.

80

Souboj o míč uprostřed hřiště.

78

Nepřesná rozehrávka Onomaha a Drommel bude odkopávat od brány.

76

Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází de Jong, přichází van Amersfoort.

75

Bergwijn se dostal do skvělé příležitosti, ale Kenny předvedl skvěly obranný zákrok na brankové čáře a odkopl míč do bezpečí.

74

Odkop Gunna po přihrávce Kennyho.

72

Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Dowell, přichází Gray.

72

Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Solanke, přichází Palmer.

71

Střídání v týmu Nizozemsko: ze hřiště odchází Kastaneer, přichází Zivkovic.

68

Ofsajd Anglie.

67

Dumfries se blýskl ukázkovým skluzem a zabránil šanci soupeře.

64

Právě padla druhá žlutá karta v utkání. Joe Gomez brutálně zajel do soupeře a ten zkácel na zem.

63

Obránci Anglie si nahravají u své brány.

61

Dumfries se z pravé strany prodral až k dobré střelecké příležitosti, ale jeho střela mířila pouze na brankáře.

59

de Jong se na hraně pokutového území dostal do dobré příležitosti, ale jeho střelu zblokoval Fry.

58

Kenny fauloval a Nizozemci se ujmou rozehrávky ve své útočné polovině.

56

Drommel se ujme odkopu od brány.

54

Nepřesný centr Kennyho, který se musí rychle vracet na svou pozici.

53

Solankemu se povedlo projít přes dva soupeře, ale St Juste mu už byl nad jeho síly.

van Drongelen fauloval soupeře a Anglie se ujmula rychle rozehrávky.

51

Lookman se dostal ke střele, ta ovšem byla zblokována. Následovat bude rohový kop.

49

Calvert-Lewin se provinil faulem a bude se rozehrávat uprostřed hřiště.

47

Míč se dostal až k Gunnovi, který odkopáva od své branky.

46

Fry se snaží rozehrát přes záložníky.

46

Hráči už jsou v tunelu a za pár minut začne druhá půle.

V prvním poločase jsme viděli dvě branky. Nizozemci měli jednoznační územní převahu. Vedení se překvapivě ujal výběr Anglie, když se ve dvacáté minutě přesnou ránou trefil Calvert-Lewin. O dvanáct minut později se podařilo Nizozemcům vyrovnat. Bart Ramselaar předvedl skvělou hlavičku, kterou brankář neměl šanci chytit.

45+2

45

Před koncem poločasu bude Nizozemsko ještě zahrávat rohový kop.

44

St Juste se objevil pár metrů od brankáře a snažil se zakončit. Střela mu ovšem nesedla a brankář neměl problém.

43

Til se ujme vhazování uprostřed hřiště.

41

Máme tu první žlutou kartu utkání. Gervane Kastaneer předvedl ostrý faul, který rozhodčí potrestal.

40

Po nepřesném centru Dumfriese bude rozehrávat Gunn.

39

Lookman přečetl nahrávku protihráče a ujme se rozehrávky.

37

Po dlouhé době se k míči dostali i hráči Anglie, ale vzápěti o něj hned přišli.

36

Po nepřesné rozehrávce si míč převzal Gunn a odkopáva od své brány.

35

Hráči Nizozemska převzali iniciativu a mají míč plně pod kontrolou.

32

Nizozemsko právě vstřelilo branku!

BART RAMSELAAR si pěkně naběhl na centr svého spoluhráče a svou hlavičku umístil přesně do levé strany branky. Skóre je vyrovnáno.

30

Anglie bude vhazovat.

28

Dumfries se dostal k centru z pravé strany, který letí daleko za jeho spoluhráče.

26

Onomah napřáhl z dvaceti metrů , ale jeho střela neměla gólové parametry a končí v rukavicích Drommela.

25

Bergwijn vystřelil na hraně pokutového území, jeho střela mířila pouze doprostřed brány a golmán míč kontroluje.

23

Nizozemsko kontroluje hru a nahráva si před bránou soupeře a snaží se dostat k dobré střelecké příležitosti.

22

Hráči Nizozemska se pokouší vyvinout tlak na soupeře.

20

Anglie právě vstřelila branku!

DOMINIC CALVERT-LEWIN dostal milimetrovou nahrávku a objevil se úplně sám před brankářem. Na jeho střelu do levé strany branky brankář nedokázal reagovat. Anglie se ujímá vedení.

17

Vhazování Nizozemska v jejich útočné polovině.

16

Til si dobře naběhl na centr spoluhráče, ale nedokázal přesně trefil míč.

15

de Jong se dostal k nebezpečné střele, která ovšem byla zblokována obráncem.

13

Dowell vystřelil z dvaceti metrů a brankář Drommel si připisuje první zákrok utkání. Bude následovat rohový kop Anglie.

12

Na centr Lammerse si Gunn skočil pro míč a kontroluje ho do svých rukavic.

10

Nepřesný centr Solankeho.

8

Solanke z voleje nemířil mezi tři tyče a bude se rozehrávat od brány Nizozemska.

7

Hráči Anglie drží míč u své branky a snaží se rozehrát.

5

Til se dostal k dorážce v pokutovém území, ale trefil pouze brankáře. Bude následovat rohový kop.

3

Dumfries se dostal do slibné šance a vystrřelil z první. Rána letěla těsně nad bránu.

2

1

Hráči Nizozemska drží balón na své půlce hřiště a snaží se vymyslet rozehrávku.

1

Hráči právě nastupují na hřiště a zápas za pár minut začne.

Nizozemsko: Drommel – Ouwejan, van Drongelen, St Juste (C), Dumfries – de Jong, Rosario, Ramselaar -Kastaneer, Bergwijn, Til.

Anglie: Gunn – Dael, Chilwell, Kenny, Cook – Onomah, Calvert-Lewin – Lookman, Solanke, Dowell.

Rozhodčí: Ola Hobber Nilsen – Tom Harald Grønevik, Geir Isaksen ( všichni Norsko).

Nizozemsko U21 0:0 Anglie U21
Nizozemsko U21 2:1 Anglie U21

Anglie

Reprezentace Anglie taktéž nemá odehrané žádné utkání v kvalifikaci. V posledním zápase odehrála v semifinále ME do 21 úžasnou bitvu s výběrem Německa, kterému podlehla 2:3 po penaltovém rozstřelu. Dnešní utkání předpovída naprosto vyrovnanou bitvu, ve které budou rozhodovat maličkosti.

Nizozemsko

Reprezentace Nizozemska odehrála poslední zápas v březnu a bude tedy hodně nerozehraná. V posledním zápase hrála mezistátní přátelské utkání s výběrem Rakouska, kterému podlehla 0:1. Tři dny předtím změřila síly s Finskem a slavila vítězství 2:0.

Dobrý Den, Kvalifikace ME do 21 let právě odstartovala a dneska náš čeká zápas mezi Nizozemskem a Anglií. Určitě se máme na co těšit.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.