To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.

Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 2:4. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:17.

Je konec. Manchester United zvítězil nad West Bromwich Albion 1:0.
Začátek druhé půle byl velice napjatý, neboť hned ve 46. minutě sudí odpískal penaltu pro hosty, ale po dvou minutách později jí po zhlédnutí záznamu zrušil. v 52. minutě předvedl de Gea skvělý zákrok a o minutu později získal Manchester penaltu. K ní se postavil Bruno Fernandes, ovšem Johnstone mu jí vychytal, ale nestál ani jednou nohou na čáře a pokutový kop se opakoval. Následně jí už Bruno Fernandes proměnil a poslat rudé ďábly do vedení. V 65. minutě byl blízko srování Robinson, ale jeho rána otřásla břevnem. Konec zápasu si už domácí pohlídali.

Manchester UnitedManchester United(4-2-3-1)

Fred
84. min McTominay
8 Mata
Mata
62. min Cavani
Fernandes
Rashford
79. min van de Beek
Martial

West Bromwich AlbionWest Bromwich Albion(5-4-1)

Johnstone
Furlong
6 Ajayi
Ajayi
Bartley
Ivanović
79. min Krovinović
Diangana
62. min Robson-Kanu
29 Grant
Grant
62. min Robinson

90+4

Harry Maguire nevěděl co s míčem a poslal ho pouze na tribunu. West Bromwich tak získal autové vhazování, ovšem nemůže se ani přiblížit šestnáctce soupeře.

90+3

Domácí hráči rozehráli standardní situaci nakrátko, ale dlouho u míče nezůstali a West Bromwich Albion má před sebou minutu a půl na srovnání zápasu.

90+2

Aaron Wan-Bissaka z pravé strany poslal skvělý míč do vápna, který Cavani nádherně pustil na Martiala, jenž si dobře dal míč na levou nohu, ale jeho střela byla zblokována skluzem Furlonga.

90+1

Edinson Cavani dohrál Conora Gallaghera a uviděl tak od sudího kartu žluté barvy.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90

A opět tady máme nedovolený zákrok ze strany hostů. Ovšem pro United je to problém, neboť už nemůže střídat a Nemanja Matić nevypadá dvakrát dobře.

89

Bohužel ale změna taktiky na defenzivní ze strany domácích tomuto konci utkání z pohledu fotbalového fanouška moc nepřináší a na hrací ploše se toho příliš neděje.

88

Nyní byl navíc zfaulován Scott McTominay ve středu hrací plochy a West Bromwich Albion se nemůže procpat k nějaké střele.

87

Manchester United už hraje především na tento jednogólový výsledek a soustředí se hlavně na hru směrem dozadu.

86

Edinson Cavani se snažil něco vymyslet na hranici vápna, ale jeho přihrávka byla znovu zblokována.

85

Tentokrát se o standardní situaci postaral Alex Telles, ovšem s jeho centrem si obrana West Bromwiche poradila.

84

Centr domácích z levé strany byl zblokován a Manchester United získal rohový kop.

84

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Fred, přichází Scott McTominay.

82

Opět se dopředu snažili dostat hosté, ale po pravém křídle se to ani tentokrát nepodařilo.

80

Conor Townsend se snažil probojovat na levé straně přes Victora Lindelöfa, ale nejlepší švédský hráč minulého roku si poradil.

79

Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Branislav Ivanović, přichází Filip Krovinović.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Donny van de Beek.

79

Conor Gallagher sice bojoval, ale už nedokázal zastihnout míč na hrací ploše a David de Gea tak bude mít odkop od své brány.

78

Harry Maguire dokázal odehrát míč do zámezí a West Bromwich Albion tak získal na polovině soupeře autové vhazování.

77

Centr Bruna Fernandese z rohového kopu opět hledal Alexe Tellese, ale jeho rána i tentokrát letěla z voleje snad za tribunu na parkoviště.

76

Conor Gallagher nyní ještě dodatečně uviděl žlutou kartu za faul na Freda ve středu hrací plochy.

76

Marcus Rashford tentokrát vybojoval na pravé straně rohový kop a United může zvýšit vedení a uklidnit se.

75

Rashford velice dobrým křížným pasem našel ve vápně Martiala, který posunul míč na dobíhajícího Freda, jenž ho prostrčil Fernandesovi, ale střela portugalského hráče byla zblokována.

74

West Bromwich Albion získal míč, který doslova odevzdal Nemanja Matič a hosté rozhodně nic nevzdávají a stále mají srovnání tohoto zápasu na dosah.

73

Znovu předvedl Harry Maguire obrovskou poziční chybu, kterou ale musel hasit rychlým výběhem brankář de Gea.

72

Posléze získal Manchester United další rohový kop, ale ten už tentokrát nepřinesl nic nebezpečného, ovšem rudí ďábli zůstávají u balónu.

71

Harry Maguire zůstal na zadní tyči po rohovém kopu naprosto sám, ale jeho pokus k levé tyči znovu vyrazil Sam Johnstone!

70

Matič jemným lobem našel sběhnutého Anthonyho Martiala, který ještě hledal před bránou Cavaniho, ale ten z první nedokázal zakončit.

69

Maguire našel na levé straně Tellese, ale United nakonec otáčí hru a dostali míč na pravou stranu.

68

Po rohovém kopu se sice dostal ke střele z dálky Alex Telles, ale jeho rána letěla daleko nad bránu West Bromwiche.

67

Tak to je neskutečné, co dnes předvádí hostující brankář Sam Johnstone, který z bezprostřední blízkosti vychytal v naprosto stoprocentní tutovce Marcuse Rashforda!

66

Posléze se na druhé straně snažil něco vymyslet Edinson Cavani, který dokonce dostal vyběhnutého gólmana Johnstoneho pryč z vápna, ale nakonec se ocitl v ofsajdu.

65

Callum Robinson byl velice blízko srovnání na 1:1, ale jeho pokus zpoza vápna orazítkoval horní tyč svatyně Manchesteru United!

64

Po nepovedeném útoku domácího celku jde dopředu West Bromwich Albion.

63

Matheus Pereira si v souboji s Matičem pomohl rukama, což hlavní rozhodčí viděl a následně také odpískal.

62

Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Grady Diangana, přichází Hal Robson-Kanu.
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Karlan Grant, přichází Callum Robinson.
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Juan Mata, přichází Edinson Cavani.

61

Mata se vrátil vypomoct obraně Manchesteru a rudí ďábli tak získali míč znovu na své kopačky.

60

Hodina hry je u svého konce a Manchester United vede nad West Bromwichem 1:0.

59

Romaine Sawyers šel do souboje s Rashfordem hodně nekompromisně a United získal autové vhazování na polovině soupeře.

58

Matheus Pereira se posléze dostal ke střele zpoza vápna, ale minul domácí svatyni.

57

Manchester United drží míč na své polovině, ovšem posléze přichází ztráta balónu a West Bromwich Albion získal balón.

56

Manchester United právě vstřelil branku!
Neskutečné věci se momentálně dějí na Old Traffordu, ovšem domácí mohou být rádi jelikož otevírají brankový účet tohoto utkání! K pokutovému kopu se opět postavil BRUNO FERNANDES, který tentokrát zakončil do levé části branky a Sam Johnstone byl krátký.

56

Penalta se bude opakovat, jelikož Sam Johnstone nestál na čáře!

55

Bruno Fernandes (Manchester United) neproměňuje pokutový kop.

53

Byla nařízena penalta pro Manchester United! Mata se snažil z levé strany poslat centr do vápna, ovšem ten zblokoval rukou Matheus Pereira.

52

Fantastický David de Gea, který znovu ukázal svůj proslulý zákrok nohou! Hostující hráč Conor Townsend se naprosto sám ocitl ve vápně, ale neprostřelil domácího brankáře!

51

Victor Lindelöf raději posunul míč dozadu na svého brankáře Davida de Geu, ovšem hosté zatím jsou na začátku druhé půle velice aktivní.

50

Po rohovém kopu se ale Harry Maguire dopustil jen útočného faulu a West Bromwich Albion tak získal míč na své kopačky.

49

Marcus Rashford si dal míč kolem Furlonga a následně vypálil z dvaceti metrů do levé šibenice, ovšem Sam Johnstone opět předvedl velmi dobrý zákrok!

48

Hlavní rozhodčí David Coote po zhlédnutí záznamu pokutový kop ruší! Domácí mohou být velmi rádi a je to tak pro ně obrovský budíček po poločasové přestávce.

46

Byla nařízena penalta pro West Bromwich Albion! Bruno Fernandes nakopl Conora Gallaghera ve vápně a hosté mají velkou šanci jít do vedení.

Fauly: 6:9

První poločas je u svého konce a branku jsme na stadionu Old Trafford v Manchesteru zatím neviděli. Už ve 2. minutě mohl rozjásat fanoušky domácího týmu u televizních obrazovek Martial, ale Johnstone si poradil. V 16. minutě byla k vidění zatím největší gólovka, ve které byl opět Martial, ale jeho noční můra Johnstone jej znovu vychytal. O pět minut později mohl hosty poslat do vedení Grant, ale vypálil těsně vedle. Před poločasem se po rohu prodral ke hlavičce Bartley, ale přestřelil.

45+1

45+1

Tentokrát ale přišla pouze nepřesná přihrávka ze strany hostů, se kterou si poradil David de Gea.

45

Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45

Manchester United sice získal volný kop a Bruno Fernandes chtěl rychlou střelou překvapit brankáře Sama Johnstoneho, který si stavil hráče, ale hostující gólman se stihl vrátit a v pohodě chytil balón.

43

Nyní už je k vidění opět stejný obrázek jako z předešlých minut, kdy Manchester drží míč na kopačkách a pomalou kombinací se snaží najít skulinku v obraně.

42

Kyle Bartley se po centru z rohového kopu snažil dostat ke hlavičce, což se mu povedlo, ale míč nakonec letěl těsně nad horní tyč de Geovy brány!

41

West Bromwich Albion se po dlouhé době vydal dopředu a získal rohový kop z levé strany.

40

Kyle Bartley odvrátil centr Tellese z levé strany a United tak pokračuje v obrovském tlaku na konci prvního poločasu.

38

Bruno Fernandes znovu skvělým pasem se snažil najít Aarona Wan-Bissaku na hranici vápna na pravé straně, což domácí obránce nečekal.

37

Manchester United ale je poslední minuty v tlaku a znovu zafungovala levá strana, kde si velice dobře rozumí Alex Telles s Marcusem Rashfordem.

36

Exekuce standardní situace se opět ujal portugalský bůh Bruno Fernandes, ovšem Martial a následně ani Harry Maguire nedokázali propálit obranu soupeře, přičemž střelu domácího kapitána nepříjemně schytal Kyle Bartley a sudí posléze raději přerušil hru, aby zkontroloval ležícího hráče.

35

Anthony Martial si při sólové akci přehodil míč z levé nohy na pravou, čímž se zbavil obránce, ale jeho pokus z dvaceti metrů byl zblokován a následuje rohový kop.

33

Bruno Fernandes excelentním centr našel uvnitř vápna Matu, který se ještě snažil najít v lepší pozici Martiala, ale Sam Johnstone ulovil balón do svých rukou.

32

Aaron Wan-Bissaka se opět svým velice zvláštním driblinkem dokázal odprostit od soupeře a s výpomocí Maty dostal míč do klidné pozice.

31

West Bromwich Albion nedokázal projít po levé straně přes Aarona Wan-Bissaku. Posléze se Manchester snažil něco vymyslet přes levou stranu, kde ale Bruno Fernandes neudržel míč a hosté získali autové vhazování.

30

Půl hodina utkání je minulostí a zatím jsme se nedočkali žádné branky. Nejblíž k ní byl právě Martial, ale ten selhal.

29

Juan Mata se snažil si sběhnout za obranu na nákop Matiče, ale míč končí znovu u brankáře Sama Johnstoneho.

28

Tentokrát byl pro změnu právě Marcus Rashford zfaulován soupeřem a Manchester United tak získal míč na polovině soupeře.

27

Alex Telles sice viděl pohyb ve vápně od Bruna Fernandese a poslal tam centr, který ovšem odvrátil hostující obránce. Následně přišel další faul Rashforda.

26

Následně to domácí na pravé straně skvěle sehráli a posléze se Anthony Martial snažil vymodlit pokutový kop, ovšem sudí nechal hru pokračovat.

25

Znovu to United zkouší po levé straně přes Tellese s Rashfordem, ovšem místo pro nějakou kombinaci tam nebylo a Bruno Fernandes přenesl hru na druhou stranu hrací plochy.

24

Marcus Rashford se sice diví, ale sudí mu jeho faul na Romaina Sawyerse přece jenom odpískal.

23

Rudí ďábli sice jsou častěji na míči a vytvořili si dvakrát velkou šanci, ovšem Martial zatím nenašel střeleckou formu z minulé sezóny. Na druhé straně měl Albion před pár minutami první vážnější šanci, která ale nezamířila mezi tři tyče.

22

Branislav Ivanović se po rohu Albionu sice procpal do zakončení hlavou, ale to skončilo daleko vedle brány de Gey.

21

Karlan Grant parádně zběhl za nestíhajícího Maguirea a posléze se těsně bráněn Linfelofëm procpal ke střele, která byla lehce tečovaná a skončila těsně vedle levé tyče!

20

Hlavní rozhodčí David Coote na chvíli přerušil hru, protože měl problémy s komunikačním zařízením.

19

Znovu se skvěle předvedl Conor Townsend, který se ovšem dostal s míčem už do zámezí a útočná akce West Bromu opět nic nepřinesla.

17

Fred se snažil zastavit Conora Townsenda, ovšem ten si s domácím záložníkem skvěle poradil a získal dvě desítky metrů pro West Brom.

16

Anthony Martial neproměnil obrovskou tutovku! Tohle je trestuhodné! Rashford z levé strany hranice vápna našel uvnitř Bruna Fernandese, který připravil Martialovi stoprocentní šanci, ale přízemní zakončení francouzského útočníka letící do pravé části branky vychytal Sam Johnstone!

15

Po chvíli se brazilský levý obránce domácích Alex Telles dopustil faulu na své polovině a West Brom tak bude znovu u míče.

14

Desítka Marcus Rashford tentokrát chtěl křížnou přímočarou přihrávkou vyslat do šance Anthonyho Martiala, ale celou situaci skvěle přečetl brankář Sam Johnstone.

13

Darnell Furlong si musel dát velký pozor, jelikož přízemní centr Martiala z pravé strany byl velice nebezpečný, ale hostující obránce odkopl míč před Rashfordem.

12

Victor Lindelöf tentokrát skvěle zastavil Gradyho Dianganu, který si věřil jeden na jednoho. West Brom se následně sice opět dostal k míči, ale nedokázal nic vymyslet a David de Gea bude mít odkop.

11

Matheusovi Pereirovi utekl míč, ke kterému se rychle dostal klenot Manchesteru Bruno Fernandes, ale toho hostující hráč zfauloval.

10

West Bromwich se snažil něco vymyslet na polovině soupeře, ovšem nákop do vápna De Gey nic nepřinesl.

9

Juan Mata měl problémy s napadajícím hráčem Grady Dianganem, který jeho přihrávku sice zblokoval, ale míč skončil opět mimo hrací plochu.

8

Marcus Rashford se snažil lobem najít ve vápně Bruna Fernandese, ale míč skončil pár metrů před ním a nakonec se snesl do zámezí.

7

Poté ale domácí přišli o míč a Nemanja Matić se navíc dopustil nedovoleného zákroku, čímž přerušil možný brejk Albionu.

6

Tentokrát to Manchester zkoušel po levé straně přes Tellese a Rashforda, ovšem nakonec se balón ocitl znovu v zámezí a Manchester získal aut.

5

Tentokrát se hostující hráč nachytal v ofsajdovém postavení, což sám věděl a nechtěl hrát, ovšem sudí nakonec foukl do píšťalky.

4

Alex Telles přesunul míč na pravou stranu, kde byl Aaron Wan-Bissaka, ovšem jeho přímočará přihrávka na Matu byla zblokována a West Brom po chvíli získal další autové vhazování.

3

Tentokrát získal West Bromwich Albion autové vhazování na pravé straně, ale dlouho u míče hosté nezůstali a United jej získal na své kopačky.

2

Juan Mata se postaral o zahrání volného kopu, který letěl do vápna, kde se procpal do zakončení hlavou Anthony Marial, ale Sam Johnstone předvedl první velmi důležitý zákrok!

1

Domácí mužstvo získalo míč v úvodní minutě utkání a snažil se něco vymyslet po pravé straně Anthony Martial, který byl zfaulován a získal pro ďábly standardní situaci.

1

Manchester United: de Gea – Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire (C), Telles – N. Matić, Fred – Mata, B. Fernandes, Rashford – Martial.
Náhradníci: D. Henderson – Tuanzebe, Williams, van de Beek, McTominay, D. James, Cavani.

West Bromwich Albion: Johnstone – Furlong, Ajayi, Bartley (C), Ivanović, C. Townsend – Matheus Pereira, Sawyers, Gallagher, Diangana – Grant.
Náhradníci: Button – R. Harper, Krovinović, O'Shea, Phillips, Robinson, Robson-Kanu.

PL: Southampton 2:0 West Brom

West Brom je aktuálně na 18. pozici se 3 body a skóre 6:17. Forma Albionu není vůbec dobrá jelikož v této sezóně kromě zápasu v EFL ještě nevyhrál. V posledním zápase přivítal West Brom an své půdě Tottenham. V prvním poločase to bylo 1:0 na střely na bránu překvapivě pro domácí. Když už se zdálo, že se na stadionu The Hawthorn zrodí bezbranková remíza, tak v 88. minutě rozhodl o výhře Spurs Harry Kane.
Dnes nebudou hrát Field s Robsonem-Kanu. Nejistý start má Robinson.

Posledních 5 zápasů Manchesteru United:

PL: Everton 1:3 Manchester United
LM: Basaksehir 2:1 Manchester United
PL: Manchester United 0:1 Arsenal
LM: Manchester United 5:0 RB Lipsko
PL: Manchester United 0:0 Chelsea

Rudí ďábli se momentálně nacházejí až na 14. místě s 10 body a skóre 12:14, ovšem mají zápas k dobru. V posledním zápase zavítali na půdu Evertonu. Tam šli domácí do vedení už v 19. minutě po brance Bernarda, ovšem ve 25. minutě srovnal Bruno Fernandnes a o sedm minut později tento portugalský bůh otočil zápas. Nakonec vše potvrdil v samotném závěru zápasu prvním gólem v dresu United Edinson Cavani.
V dnešním zápase budou chybět hráči Bailly, Jones a Shaw. Otazník zůstává u hráčů Lindelöf, Maguire, Martial, Rashford a Lindelöf.

V 9. kole Anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Manchester United a West Bromwich Albion. Naposled se spolu tato mužstva utkala před dvěma lety v dubnu na půdě Manchesteru, kde ovšem nečekaně vyhrál West Brom 1:0. Dnes se bude znovu bojovat na stadionu Old Trafford v Manchesteru. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí David Coote a jeho asistenti Lee Betts a Nick Hopton. Jako čtvrtý rozhodčí bude připraven Martin Atkinson. Videorozhodčí bude Peter Bankes a jeho asistent Andy Halliday. Úvodní výkop je naplánován na 21:00.