S konstatováním, že jsme sledovali kvalitní fotbal od obou celků, se loučím a přeji vám dobrou noc.

Sledovali jsme perfektní dohrávku, kterou ovládl Liverpool, jenž se posunul před West Ham na pátou příčku Premier League! Hostující celek ta dál může myslet na Ligu Mistrů, ale k tomu ještě musí pomoci několik okolností. Pokud půjdeme po stopách zápasu, tak Manchester šel zaslouženě do vedení, ovšem Liverpool výsledek ještě do poločasu otočil. Po změně stran navíc odskočil na rozdíl dvou branek, jenomže United se povedlo snížit, a tak dal definitivní tečku výsledku Egypťan Mohamed Salah.

90+4

Manchester UnitedManchester United(4-2-3-1)

Henderson
Wan-Bissaka
3 Bailly
Bailly
86. min Matić
Lindelöf
23 Shaw
Shaw
McTominay
17 Fred
Fred
63. min Greenwood

Wijnaldum
74. min Jones
Fabinho
Alcântara
11 Salah
Salah
90+2. min Williams
Firmino
20 Jota
Jota
74. min Mané

90+4

Ještě jedna velká šance na straně Manchesteru United! Za obranu si znovu naběhl Marcus Rashford, jenž chtěl obstřelit brankáře a zamířit k zadní tyči. Jenomže zakončení se jen těsně nevešlo do prostoru tří tyčí!

90+3

Domácí celek se pokoušel o další pas za obranu, který byl příliš dlouhý a zamířil mimo hrací plochu. Marcus Rashford byl v dobrém náběhu, ale proti němu vystartoval Alisson, jenž nechal proletět míč kolem sebe a bude kopat od branky.

90+2

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Mohamed Salah, přichází Neco Williams.

90

Liverpool právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Manchester United kombinoval na útočné polovině, jenomže akci pokazil Nemanja Matić. Balonu se chopil Curtis Jones, jenž jej vysunul za obranu, kam mířil egyptský útočník. MOHAMED SALAH sprintoval od půlící čáry až do šestnáctky, kde zamířil kolem brankáře do levého spodního rohu branky. Asistence: Curtis Jones.

89

Perfektní střetnutí se blíží ke svému konci a Manchesteru United už moc času nezbývá. Trochu jsem očekával závěrečný tlak domácích, který ale zatím nepřichází.

88

Pěkný pas z pravé strany putoval do zadní části pokutového území, kde se nacházeli Bruno Fernandes a Marcus Rashford. Druhý jmenovaný se po míči natahoval marně a bude se jen rozehrávat od brány Liverpoolu.

86

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Eric Bailly, přichází Nemanja Matić.

85

Edinson Cavani (Manchester Utd.) nezvládl zpracování a míč mu utekl od kopačky. Domácí útočník byl flustrovaný, a tak ve skluzu trefil Thiaga Alcântaru, za což viděl žlutou kartu.

85

U domácí střídačky už se do hry chystá Nemanja Matić. Ovšem také on sledoval ztrátu svých spoluhráčů, a tak se do akce hnal Liverpool. Ovšem Roberto Firmino tentokrát nemířil do prostoru tří tyčí.

83

Manchester United se s míčem nachází na útočné polovině, kde předvádí útočnou kombinaci. Jenomže po chvíli přišel pas, jenž mířil na levou stranu. Avšak situaci pohlídal Trent Alexander-Arnold, jenž jej hlavou přiťukl ke svému brankáři.

82

Marcus Rashford našel na hrotu Bruna Fernandese, před kterým byl míč odehrán za postranní lajnu. Navíc domácí kapitán inkasoval ránu do kotníku, ale jistě bude schopen pokračovat.

81

Liverpool dál drží těsné vedení a je pouze deset minut a nastavení od vítězství. Hostující hráči se aktuálně nacházejí na útočné polovině, což jim rozhodně stačí.

79

Scott McTominay (Manchester Utd.) byl pozdě v souboji a navíc došlápl na holeň soupeře. Hlavní rozhodčí neměl jinou možnost, než vytáhnout další žlutou kartu.

79

K rozehrání přímého kopu se postavil Bruno Fernandes, jehož technické zakončení zamířilo těsně nad horní tyčku. Manchester United dál utahuje šrouby a čeká na vyrovnávací trefu!

77

Marcus Rashford přihrál na střed hrací plochy, odkud ihned vypálil Bruno Fernandes, jenž trefil ruku bránícího hráče. Manchester United bude rozehrávat přímý kop z výborné pozice. Podaří se rudým ďáblům vyrovnat?

76

Na levé straně vyvinul velkou rychlost Marcus Rashford, který přešel přes Nathaniela Phillipse. Následně se pokusil o zakončení do bližšího spodního rohu brány, ale míč zamířil pouze do boční sítě.

76

Liverpool vymyslel pas za obranu, kam si nabíhal střídající Sadio Mané. Ovšem proti němu dobře vyrazil Dean Henderson, který akci hostujícího celku překazil.

75

Patnáct minut zbývá do konce zápasu, plus ještě nastavení. Manchester United znovu přebral otěže zápasu a bude se ve zbývajícím čase soustředit na vyrovnání výsledku.

74

Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Georginio Wijnaldum, přichází Curtis Jones.
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Diogo Jota, přichází Sadio Mané.

72

Domácí mužstvo je při chuti a vybojovalo další rohový kop, který rozehrál Luke Shaw. Jeho centr mířil na zadní tyčku, kde se k hlavičce probojoval Victor Lindelöf, ale jeho snažení postrádala razanci.

70

Tohle očividně Manchester United nakoplo a mohlo být vyrovnáno! Luke Shaw si naběhl na levou stranu šestnáctky, odkud přihrával před branku, kde míč ještě posunul Edinson Cavani. Následně byl zablokován pokus Bruna Fernandese, ale ke střele se dostal Mason Greenwood, jehož střelu zastavil na brankové čáře Nathaniel Phillips. Ani poté stejný hráč neuspěl a vybojoval jen rohový kop.

68

Manchester United právě vstřelil branku!
V závěru zápasu nás čeká zajímavá zápletka! Bruno Fernandes prostrčil míč na spoluhráče a následně se krásnou kolmicí za obranu prezentoval Edinson Cavani. MARCUS RASHFORD si pak naběhl na levou stranu vápna, odkud zakončil přesně podél vybíhajícího Alissona – 2:3! Asistence: Edinson Cavani.

67

Luke Shaw dostal šanci na reparát a jeho centr ani tentokrát nebyl špatný. Jenomže balon podskočil Scott McTominay, a tak se hra přesunula na druhou stranu, kde se snažil Diogo Jota, ale neprošel.

66

K rohovému praporku přispěchal Luke Shaw, jehož centr letěl na první tyčku, kde na balon nedoskočil Eric Bailly. Liverpool míč neudržel dlouho a Edinson Cavani vybojoval další rohový kop.

65

Domácí mužstvo vyprodukovalo další centr z pravé strany, který měl mířit právě na Edinsona Cavaniho. Ovšem snažení hráčů v červených dresech bylo znovu odvráceno na rohový kop.

64

Manchester United od vstřelené branky z desáté minuty ještě nevstřelil na branku. Liverpool zejména ve druhém poločase hraje výborně a do hry nepouští vůbec obávaného střelce, kterým je Edinson Cavani.

63

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Fred, přichází Mason Greenwood.

62

K rozehrání standardní situace se odhodlal Luke Shaw, jehož centr byl odvrácen a Liverpool přešel do protiakce. Z levé strany šestnáctky se napřáhl Trent Alexander-Arnold, jehož pokus zlikvidoval dobře postavený Dean Henderson.

61

Manchester United bude rozehrávat standardní situaci, když byl na levé straně faulován Marcus Rashford. K balonu se postavili Bruno Fernandes a Luke Shaw, kteří čekají na pokyn rozhodčího.

59

Roberto Firmino roztáhl hru na levou stranu šestnáctky, kde se nacházel osamocený Diogo Jota, jenž si dal míč trochu před sebe a následně vystřelil do bližší tyče. Liverpool je ve druhém poločase při chuti a střetnutí už jasně dominuje!

58

Marcus Rashford si píchl míč podél soupeře a mohl pokračovat dál v akci. Jenomže Rhys Williams sáhl k taktickému faulu, který není potrestán ani žlutou kartou. Tohle mohla být akce, kdy by šel domácí útočník sám na brankáře.

57

Manchester United mají sice balon u kopaček, avšak nacházeli se jen na vlastní polovině. Victor Lindelöf se pokusil vzduchem přihrát na levou stranu, ale míč doputoval jen za postranní lajnu.

55

Zdá se, že hráči v červených dresech potřebují oživení. Domácí celek ve druhém poločase nic nepředvedl a téměř neustále je pod tlakem.

54

Liverpool znovu kombinoval na levé straně útočné poloviny, kam se podíval také Roberto Firmino. Jenomže akce hostujícího mužstva byla zastavena a Manchester United může přejít do protiakce.

52

Dlouhý pas mířil na hranici šestnáctky, kam si také nabíhal Marcus Rashford, jehož pečlivě hlídal Andrew Robertson. Z branky také vystartoval Alisson, jehož počínání překazilo akci domácího mužstva.

51

Pokud by utkání skončilo tímto výsledkem, Liverpool by se posunul na pátou příčku, kde by vystřídal West Ham.

50

Faulovaný Diogo Jota odešel po svých za postranní lajnu a je jasné, že bude schopen pokračovat ve druhém poločase. Liverpool se znovu usadil na útočné polovině, kde kombinuje.

49

Prvním potrestaným hráčem v utkání je Eric Bailly (Manchester Utd.), který dostoupil soupeře, jemuž došlápl na kotník a vykoledoval si žlutou kartu. Diogo Jota potřebuje ošetření, snad bude v pořádku.

47

Trent Alexander-Arnold přihrával před branku, kde se míče chopili bránící hráč a hru chtěl vyvézt Luke Shaw, který ale selhal. Balon tak putoval na pravou stranu šestnáctky, odkud vystřelil Trent Alexander-Arnold. Dean Henderson zakončení neudržel, a tak se k dorážce probojoval ROBERTO FIRMINO, jenž se nezmýlil – 1:3.

47

Hned v úvodu poločasu odcentroval z levé strany Diogo Jota, jehož snažení pokryl Dean Henderson. Manchester United se ale znovu rychle zbavil míče a musí se bránit.

46

Poločasová přestávka skončila, a tak pokračujeme druhým poločasem, který rozehrál hostující celek. Právě Liverpool se rozhodl a postupné kombinaci.

46

Do střetnutí lépe vstoupil Manchester United, který byl aktivnější a v desáté minutě se ujal vedení. Jenomže následně domácí celek trochu polevil a znovu potvrdil, že neovládá bránění standardních situací. Toho Liverpool dvakrát využil, když nejprve vyrovnal Diogo Jota a následně otočil průběžný stav zápasu Roberto Firmino, jenž se prosadil v nastaveném čase. Právě hostující celek byl při odchodu do kabin spokojenější a dá se očekávat, že United ve druhé části hry přidají.

45+4

45+3

Všichni už se nejspíše viděli v kabinách, ovšem Liverpool přidal další gól a ujal se vedení! Manchester United má obrovské potíže s bráněním standardní situací, což se znovu potvrdilo! Trent Alexander-Arnoldposlal pas na zadní tyč, kde ROBERTA FIRMINA nepohlídal Paul Pogba a brazilský útočník poslal hlavou míč do bližší šibenice – 1:2! Asistence: Trent Alexander-Arnold.

45+2

Bruno Fernandes dál zůstával na zeleném pažitu, a tak se hra přerušila. Na hrací plochu je přivolán lékařský tým Manchesteru United, hráč bude nejspíše v pořádku.

45+1

K postranní lajně přistoupil čtvrtý rozhodčí, který na tabuli ukázal, že se budou hrát tři minuty. V první nastavené minutě se k zakončení dostal Bruno Fernandes, jenž trefil soupeře. Domácí hráč zůstává ležet na hrací ploše.

45

Centr z levé strany zamířil jen do brankářových rukavic, před brankou Liverpoolu se tentokrát nikdo v červeném nenacházel. Vypadá to, že se do kabin půjde s remízovým stavem.

44

Na levé straně se nacházel aktivní Paul Pogba, který přihrávkou našel spoluhráče. Marcus Rashford si ale vzal velké sousto a neprošel přes přesilu obránců Liverpoolu.

42

Diogo Jota na hranici vápna ztratil míč, a tak musel sáhnout k taktickému faulu. Manchester United rychle rozehrál a hnal se na útočnou polovinu, kde se v ofsajdovém postavení nacházel Aaron Wan-Bissaka.

41

Paul Pogba měl za pokutovým územím proti sobě hned dvojici soupeřů, přesto se mu povedlo vystřelit. Zakončení francouzského fotbalisty mířila vedle levé tyče a rozvlnil jen boční síť z venku.

40

Blíží se koncovka první poločasu a stav je zatím nerozhodný. Domácí tým se znovu nacházel na útočné polovině a Paul Pogba se z jedné pokoušel prostrčit míč na nabíhajícího Edinsona Cavaniho, což nevyšlo!

38

V posledních minutách se domácímu celku přestalo dařit a právě Liverpool začal přebírat otěže zápasu. Právě hostující celek je aktivnějším a znovu se hnal do šestnáctky, tentokrát se to obešlo bez střeleckého pokusu.

37

Jestli si někdo zasloužil dát branku, byl to rozhodně Diogo Jota, který je velmi aktivním hráčem. Ovšem vraťme se znovu na zelený pažit, jenže autor vyrovnávacího gólu si tentokrát neporozuměl s Andrewem Robertsonem.

34

Závaru po rohovém kopu se Liverpoolu podařilo využit a je vyrovnáno! První zakončení ještě zastavil Paul Pogba, ovšem akce hostujícího celku pokračovala dále. Míče se chopil Nathaniel Phillips, který po zemi vystřelil a jeho snažení ještě patou do branky usměrnil DIOGO JOTA. Asistence: Nathaniel Phillips.

33

Rozzlobený Mohamed Salah gestikuluje k pomeznímu rozhodčímu, jenž hlavnímu napověděl, že egyptský útočník fauloval Freda. Liverpool rychle získal míč a znovu hrozil! Andrew Robertson našel na hranici šestnáctky lépe postaveného Diogoa Jotu, jehož pokus vyrazil Dean Henderson nad břevno!

31

K rohovému praporku přispěchal Luke Shaw, který centrem našel Scotta McTominaye, jehož hlavička mířila nad branku, jelikož míč byl ještě tečován. Po reparátu se k hlavičce na zadní tyči dostal Paul Pogba, ale ani on nehlavičkoval přesně.

30

Půlhodiny hry je minulostí a Manchester United se znovu nachází na útočné polovině. Z pravé strany odcentroval Marcus Rashford, jehož snažení bylo odvrácené na další rohový kop.

28

Hlavní rozhodčí se běžel podívat sám na video a ukazuje, že pokutový kop se zahrávat nebude. Eric Bailly hrál opravdu první míč, až poté přes jeho nohu přepadl soupeř. Hostující trenér je hodně rozzlobený, ale konečné rozhodnutí je správné!

27

Pokutový kop pro Liverpool! Situace se ještě bude zkoumat u videa, bude mít hostující tým šanci vyrovnat! Pojďme ale po stopách akce, kdy Eric Bailly vyběhl proti soupeři, trefil míč a poté také Nathaniela Phillipse. je možné, že to bylo mimo šestnáctku!

26

Victor Lindelöf a Mohamed Salah bojovali o balon, který nakonec hostující útočník pustil na rohový kop. Oba hráči se dohadovali, kdo má hrát, avšak rozhodčí měli jasno. Centr si ve druhé vlně našel Rhys Williams, jenž trefil soupeře.

25

Liverpool na nic nečeká a další akci táhl po pravé straně, odkud také přišel centr, jenž směřoval na malé vápno. Balon za postranní lajnu ale odehrál dobře postavený Eric Bailly.

23

Edinson Cavani znovu napadal rozehrávku soupeře, tentokrát Alisson obstál, když přihrával středem na Georginioa Wijnalduma. Hra se pak rychle otočila před druhou z branek, kde musel zasahovat Dean Henderson. Ten vyběhl proti Diogu Jotovi, který brankáře United nestřelil do ruky!

22

Scott McTominay přenesl hru na levou stranu, odkud odcentroval Bruno Fernandes. jeho snažení znovu letělo k první tyči, jenomže Rhys Williams byl na správném místě a míč odehrál znovu jen k soupeři.

21

Zatím sledujeme utkání, které se odehrává v dobrém tempu. Manchester United se znovu nachází na útočné polovině, ovšem na levé straně vybojoval pouze autové vhazování.

19

Pěkný přízemní centr letěl před branku Liverpoolu z levé strany, Marcus Rashford pouštěl balon za sebe, kde cítil spoluhráče. Jenomže Edinson Cavani byl daleko od ideálního prostoru, a tak jsme se zakončení nedočkali.

18

Na levé straně se pohyboval Andrew Robertson, který sice odcentroval, ale následně mu byl odpískán ofsajd. Před brankou se znovu pohyboval aktivní Roberto Firmino, před nímž míč přizvedl Dean Henderson.

17

Sedmnáct minut hry je minulostí a Manchester United je stále ve vedení. Hráči v červených dresech jsou aktuálně lepší a velmi dobře se brání akcím soupeře.

16

Na tahu je hostující mužstvo, které potřebuje za každou cenu vyhrát. Liverpool se znovu hnal do útočné akce, kde se k centru dostal Andrew Robertson. Jenomže Roberto Firmino i Mohamed Salah balon hlavou netrefili.

14

Krásnou individuální akcí se prezentoval Mohamed Salah, který zprava vnikl do šestnáctky, kde obešel jednoho z obránců. Následně chtěl Egypťan vystřelit, avšak proti němu vystartoval Luke Shaw, který pokus zablokoval.

13

Marcus Rashford napadal hráče s míčem a oběhl i hostujícího brankáře. Liverpool měl na vlastní polovině obrovské potíže a musí se znovu bránit až u vlastního pokutového území.

12

Manchester United je po vstřelené brance při chutí a Aaron Wan-Bissaka poslal další centr před branku, kde už číhal Edinson Cavani. Jenomže tentokrát Rhys Williams zapracoval na jedničku.

10

Domácí mužstvo znovu útočilo po pravé straně a tentokrát skóre zapasu už otevřelo! Marcus Rashford přihrál do šestnáctky, kam si naběhl Aaron Wan-Bissaka, jenž dal míč pod sebe. Na zadní tyč chtěl vystřelit BRUNO FERBABDES, jehož pokus srazil do vlastní branky Nathaniel Phillips. Alisson nemohl reagovat, a tak Liverpool bude muset dotahovat. Asistence: Aaron Wan-Bissaka.

9

Na pravé straně měl hodně prostoru před sebou Aaron Wan-Bissaka, který si v rozhodujícím momentu dal balon daleko od nohy a musel se rychle vracet.

8

Scott McTominay musel pracovat velmi zodpovědně, jelikož zle na něj dotíral Andrew Robertson. Domácí obránce poslal balon jen za postranní lajnu a Liverpool bude vhazovat na levé straně útočné poloviny.

7

Liverpool dnes potřebuje zvítězit a za dalším míčem se vydal Roberto Firmino. Ovšem znovu akci hostujícího celku překazil Eric Bailly, jenž ve skluzu poslal balon do bezpečných míst.

6

Obrovskou chybu předvedl při rozehrávce Alisson, který našel na hranici vápna Edinsona Cavaniho! Útočník United se po míči musel natahovat a pak z jasné pozice zamířil jen vedle levé tyče! Tohle musí konči v brance a rudí ďáblové už mohli otevřít stav zápasu!

5

Opravdu zprava přišel centr na první tyčku, kde se do vzduchu pověsil zkušený útočník Edinson Cavani. Jeho hlavička ale byla nepřesná a zamířila jen vedle pravé tyče.

4

Po první nadějné akci se již rozehrál rohový kop, po němž zakončení nepřišlo. Naopak Manchester United otočil hru na útočnou polovinu a bude hrozit z pravé strany.

3

Pěknou přihrávku do šestnáctky dostal Roberto Firmino, který chtěl ještě přihrávat na lépe postaveného spoluhráče. Do skluzu se položil Eric Bailly, který sice zahrál rukou, avšak pokutový kop se zahrávat nebude. Naopak hostující celek bude rozehrávat pouze rohový kop.

2

Manchester United do dnešního střetnutí vstoupil v červených dresech, naopak Liverpool nastoupil v lehce zelené sadě. Vraťme se na trávník, kde bude znovu vhazovat Aaron Wan-Bissaka.

1

Jdeme na to, utkání právě začalo! Manchester United se chopil míče a nákopem jej poslal na levou stranu, kde vybojoval alespoň autové vhazování.

1

Manchester United: D. Henderson – Wan-Bissaka, Bailly, Lindelöf, Shaw – McTominay, Fred – Rashford, B. Fernandes (C), P. Pogba – Cavani.
Náhradníci: de Gea – A. Diallo, M. Greenwood, Mata, N. Matić, Telles, Tuanzebe, van de Beek, B. Williams.

Liverpool FC: Alisson – Alexander-Arnold, N. Phillips, R. Williams, Robertson – Wijnaldum (C), Fabinho, Th. Alcântara – M. Salah, Firmino, Diogo Jota.
Náhradníci: Adrián, Kelleher – Jones, Shaqiri, Tsimikas, Mané, Origi, N. Williams, Woodburn.

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn.

Ještě jednou vás vítám u dnešní dohrávky, která začne zhruba za padesát minut. Již jsou známy sestavy, které si za pár okamžiků představíme. Liverpool má obrovskou motivaci, roky na Old Trafford nevyhrál a navíc se rve o evropské poháry. Zvítězí nebo se bude muset zase sklonit před Manchesterem United? To začneme odtajňovat od 21 hodin 15 minut.

Utkání bylo nakonec odloženo na dnešní den, tedy na čtvrtek 13. května.

Situace se moc nezměnila, United jsou stále s přehledem na druhém místě a Liverpool nadále ztrácí na čtvrtou Chelsea sedm bodů, ovšem má k dobru dva zápasy, kromě dnešního ještě nedělní ve West Bromwichi, potřebuje však oba vyhrát, aby boj o Ligu mistrů ještě dokázal zdramatizovat.

Manchester United v úterý prohrál s Leicesterem, čímž definitivně přišel o šanci na titul, který získali jeho městští rivalové City, bylo to však výraznou měrou způsobeno právě odloženým zápasem s Liverpoolem, kdy United museli hrát ve čtvrtek odvetu Evropské ligy v Římě, v neděli v Birminghamu s Aston Villou, v úterý s Leicesterem a po dalších dvou dnech právě dnes s Liverpoolem. Trenér Solskjaer tak proti Leicesteru postavil velmi oslabenou sestavu.

Už je i vedením Premier League potvrzeno, že utkání mezi Manchesterem United a Liverpoolem je odloženo.

Ani v osmnáct hodin stále nebyla potvrzena informace o přesném času posunutého výkopu.

Podle aktuálních informací by se mělo hrát v 19:30, stále to ale není oficiální čas.

V tuto chvíli už je jisté, že výkop zápasu bude odložen, zatím však stále ještě není rozhodnuto, zda-li se dnes bude hrát později nebo se hrát vůbec nebude.

Základní sestavy už sice byly zveřejněny, výkop zápasu ale s velkou pravděpodobností bude posunut. Hráči jsou stále zavřeni na hotelu.

Manchester United: D. Henderson – Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire (C), Shaw – McTominay, Fred – M. Greenwood, B. Fernandes, P. Pogba – Rashford.
Náhradníci: de Gea – Bailly, Cavani, Mata, N. Matić, Telles, Tuanzebe, B. Williams, van de Beek.

Liverpool FC: Alisson – Alexander-Arnold, N. Phillips, Kabak, Robertson – Th. Alcântara, Fabinho, Milner (C) – M. Salah, Firmino, Mané.
Náhradníci: Adrián – Diogo Jota, Jones, Keïta, Oxlade-Chamberlain, Tsimikas, Shaqiri, Wijnaldum, R. Williams.

Rozhodčí: Oliver – Burt, Bennett.

Podle aktuálních zpráv už fanoušci Manchesteru United opustili stadion a duel by se měl odehrát podle původního plánu v 17:30.

Fanoušci Manchesteru United vtrhli dvě hodiny před výkopem na trávník a protestují proti majitelům klubu. Uvidíme, zda se dnes vůbec bude hrát.

Vzájemný zápas

V podzimním měření se na hřišti Liverpoolu zrodila bezbranková remíza.

Domácí Manchester United je na tom v letošní sezóně mnohem lépe. United odehráli v lize třicet tři zápasů a získali v nich šedesát sedm bodů. S tímto ziskem drží zatím druhou pozici ligové tabulky. Na vedoucí Manchester City však ztrácí propastných třináct bodů. V posledním ligovém kole remizoval Manchester United bez branek na hřišti Leeds United. Ve čtvrtek však v semifinále Evropské ligy zvítězil 6:2 nad AS Řím.

Liverpool letos neprožívá povedenou sezónu. V Lize mistrů vypadl s Realem Madrid už ve čtvrtfinále. V domácí soutěži navíc odehrál třicet tři zápasů a získal v nich jen padesát čtyři bodů. Tento zisk stačí svěřencům trenéra Kloppa k šesté pozici. Na čtvrtou Chelsea už Liverpool ztrácí sedm bodů. Venku se mu však docela daří. Většina ztrát naopak přichází na vlastním stadionu. V posledním kole doma Liverpool gólem ze závěru remizoval s Newcastlem.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Premier League mezi Manchesterem United a Liverpoolem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.