To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 10:15.

Po zápase přišlo rozloučení s fanoušky, jelikož to bylo poslední domácí utkání v této sezóně.

Manchester UnitedManchester United(4-2-3-1)

McTominay
62. min Rashford
17 Fred
Fred
Greenwood
83. min Diallo
Fernandes
6 Pogba
Pogba
7 Cavani
Cavani
87. min van de Beek

Carvalho
63. min Loftus-Cheek
21 Reed
Reed
32. min Andersen
18 Lemina
Lemina
Decordova-Reid
19 Lookman
Lookman
89. min Tete

• 2Tete

Je konec. Nakonec se nám na Old Trafford zrodila mezi týmy Manchesterem United a Fulhamem remíza 1:1. Už v 6. minutě se dostal ke hlavičce Pogba, ale jeho zakončení letělo jen nad bránu. V 15. minutě už rozveselil tisícovky diváků Edinson Cavani, který skvělým gólem poslal Manchester United do vedení. Ve 25. minutě se musel protáhnout Aréola, aby vyrazil pokus Fernandese. Ve 38. minutě mohl srovnat v obrovské šanci Carvalho, ale trestuhodně neproměnil velkou tutovku. V 52. minutě si vzal Fernandes na starost přímý kop, který ale vypálil jen vedle brány. V 61. minutě mohl Fulham srovnat, ovšem De gea předvedl dobré zákroky. O dvanáct minut později se Greenwood dostal do obrovské šance, ovšem jeho pokus vyrazil brankář. V 76. minutě přišlo potrestání Fulhamu, když se prosadil Joe Bryan. Ke konci zápasu už si ani jeden tým nevypracoval žádnou větší šanci.

90+4

90+3

Alphonse Aréola tak dlouho čekal s odkopem od své brány, až uviděl žlutou kartu.

90+3

Paul Pogba se snažil odcentrovat z pravé strany, ale jeho pokus byl zblokován a nakonec se míč odrazil právě od francouzského záložníka do zámezí.

90+2

Fulham stále drží míč na polovině soupeře, kde následně přišel faul Joe Bryana na Amada Dialla.

90+1

Následný volný kop sice nepřinesl nic nebezpečného, ale Ruben Loftus-Cheek poté bojoval s Axelem Tuanzebem, kterému se podařilo dostat míč do zámezí.

90

Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90

A další faul ze strany domácího celku. Tentokrát se ho dopustil Aaron Wan-Bissaka, který skluzem poslal k zemi Decordovu-Reida.

89

Luke Shaw lacině přišel o míč a následně se musel dopustit faulu, za který zaslouženě uviděl kartu žluté barvy.

89

Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Ademola Lookman, přichází Kenny Tete.

88

Amad Diallo fantasticky zpracoval nákop de Gey, ale následně přišel o míč po skluzu soupeře.

87

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Donny van de Beek.

87

Ademola Lookman poslal Aarona Wan-Bissaku k zemi a uviděl žlutou kartu.

85

Nakonec brazilský záložník Fred zůstal ležet na trávníku po razantním skluzu Maria Leminy.

84

Amad Diallo na pravé straně uklouzl a posléze se na hrací ploše celkem přitvrdilo.

83

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Mason Greenwood, přichází Amad Diallo.

83

Luke Shaw centroval z levé strany do vápna, ale míč nenašel jeho spoluhráče a Fulham tak jde znovu směrem dopředu.

82

Ivan Cavaleiro se vydal dopředu po levém křídle, ale Victor Lindelöf jej nakonec dokázal zastavit.

81

Bruno Fernandes naznačil střelu před obráncem, který se skluzem poslal o několik metrů vedle a následně portugalská hvězda pálila technicky z kroku, ovšem jen do rukou Aréoly.

80

Zbývá deset minut plus nějaké nastavení a Manchester United určitě nebude chtít před diváky pouze remizovat.

79

Joe Bryan tentokrát centroval z levého křídla, ale s míčem si poradil Luke Shaw.

78

Fulham se znovu snažil něco vymyslet směrem dopředu, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.

76

Fulham právě vstřelil branku!
Gól potvrdil také videorozhodčí a je srovnáno na 1:1! Bobby Decordova-Reid odcentroval z pravé strany skvělý míč na zadní tyč, kde byl osamocený JOE BRYAN a ten hlavičkou prostřelil de Geu. Manchester tak mohou neproměněné šance velmi hodně mrzet. Asistence: Bobby Decordova-Reid.

75

Hlavní rozhodčí Mason byl nyní nastřelený míčem a musel tak přerušit hru. U balónu bude nadále Fulham.

73

Edinson Cavani skvělou přihrávkou vyslal do obrovské šance Masona Greenwooda, který ale neprostřelil Aréolu! Následně se dostal k odraženému míči Fernandes, ale ten přestřelil.

72

Bruno Fernandes se skvěle uvolnil a posléze našel Masona Greenwooda, který se ale nedokázal protlačit ke střele na hranici vápna.

71

Rudí ďábli jsou poslední minuty v obrovském tlaku a bude překvapením, pokud Fulham neobdrží druhou branku.

70

Paul Pogba se snažil nadýchaným centrem najít ve vápně Cavaniho, ale k míči se dostal jako první Alphonse Aréola.

68

Velké boje se nyní odehrály na polovině Fulhamu, ale nakonec z toho vyšel vítězněji Manchester United.

67

Bruno Fernandes nebezpečně centroval z levé strany do vápna soupeře, kde se snažil zakončit Luke Shaw a Mason Greenwood, ale míč nakonec skončil vedle brány!

66

Bruno Fernandes nakonec pálil ze standardní situace přímo na bránu, ale Alphonse Aréola jeho pokus vyrazil.

65

Marcus Rashford se snažil z levé strany dostat přes Joachima Andersena, který jej poslal k zemi a následuje volný kop.

64

Mario Lemina se dostal k odraženému míči po volném kopu Fulhamu, ale jeho rána letěla hodně vedle.

63

Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Fabio Carvalho, přichází Ruben Loftus-Cheek.

62

Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Scott McTominay, přichází Marcus Rashford.

61

Ademola Lookman se dostal z levé strany ke střele, kterou David de Gea vyrazil, následně se ještě dostal ke hlavičce Fabio Carvalho, ale David de Gea znovu zasáhl!

60

Edinson Cavani rychle napadal rozehrávku hostů a nakonec zblokoval nákop, ale míč se odrazil jen do zámezí.

59

Ani další rohový kop Manchesteru United nepřinesl nic vážnějšího a Fulham bude rozehrávat od své svatyně.

58

Následný centr odvrátila obrana hostů a Shaw se postará o další standardní situaci.

57

Mason Greenwood je dnes při chuti, ale tentokrát jeho střela zpoza vápna byla zblokována Bryanem a následuje rohový kop Shawa.

55

Po centru do vápna se dostal ke střele Mason Greenwood, ale Alphonse Aréola jej skvěle vychytal! Následně se snažil dostat ke střele také Pogba, ale ten se nacházel v ofsajdu.

54

Portugalská hvězda Bruno Fernandes byl tentokrát zfaulován soupeřem a následuje další standardní situace.

53

Fulham je opět velmi zatlačený a pod tlakem při rozehrávce. Nakonec ale hosté vybojovali alespoň autové vhazování.

52

O exekuci přímého kopu se postaral Bruno Fernandes, který nakonec vypálil na stranu brankáře, ale míč skončil těsně vedle levé tyče!

51

Mario Lemina poslal rozeběhnutého Scotta McTominaye k zemi a uviděl od sudího žlutou kartu.

49

Fernandes kombinoval s Pogbou, ale následně se právě druhý jmenovaný dopustil faulu.

47

Manchester United se dostal na polovinu soupeře, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:02.

První poločas je u svého konce a Manchester United vede nad Fulhamem poměrem 1:0. Už v 6. minutě se dostal ke hlavičce Pogba, ale jeho zakončení letělo jen nad bránu. V 15. minutě už rozveselil tisícovky diváků Edinson Cavani, který skvělým gólem poslal Manchester United do vedení. Ve 25. minutě se musel protáhnout Aréola, aby vyrazil pokus Fernandese. Ve 38. minutě mohl srovnat v obrovské šanci Carvalho, ale trestuhodně neproměnil velkou tutovku.

45+2

45+2

Luke Shaw přečetl přihrávku soupeře a z poloviny hrací plochy se dostal až k hranici vápna, kde vypálil, ale pouze vedle brány.

45+1

Ademola Lookman poslal dvakrát velmi nebezpečný centr do vápna, ale Scott McTominay dokázal oba míče odvrátit.

45

Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

45

Po pár chvílích se navíc dopustil faulu Paul Pogba a Fulham pravděpodobně dohraje poločas pouze s jednou obdrženou brankou.

44

Fredův oblouček směřující na Greenwooda zachytila jen hostující obrana.

43

Ani nyní se domácí ihned po centru nedostali ke střele, ale následně pálil zpoza vápna Fernandes, ovšem Alphonse Aréola znovu připraven.

42

Tentokrát ale domácí celek získal další rohový kop z levé strany, o který se nyní postará Luke Shaw.

41

V ofsajdovém postavení se ocitl hostující hráč. Manchester United ale poslední minuty zvolnil na tempu a Fulham se dostává více do zápasu.

39

Mason Greenwood nechtěně trefil loktem Joe Bryana, kterému se spustila krev z nosu a na hrací plochu míří lékaři.

38

Fabio Carvalho se prodral přes Victora Lindelöfa a běžel sám na bránu, ale jeho zakončení skončilo pouze na zákroku Davida de Gey!

37

Rudí ďábli získali rohový kop z pravé strany, o který se postaral Bruno Fernandes, ale po jeho centru se žádný hráč nedostal do zakončení.

35

Shaw předvedl velmi špatnou přihrávku zpět, ale následně domácí zabojovali a vybojovali míč. Poté se navíc dopustil faulu Ivan Cavaleiro.

34

Fabio Carvalho se po postupném útoku Fulhamu z levého křídla prodral až do vápna, ale následná přihrávka byla nepřesná.

33

Znovu se hostující mužstvo dostalo pod tlak při rozehrávce, ale Cavani nedokázal zachytit míč.

32

Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Harrison Reed, přichází Joachim Andersen.

30

Luke Shaw se ocitl jen v ofsajdovém postavení a na straně Fulhamu dojde ke střídání zraněného hráče.

30

André Anguissa se dostal ke hlavičce, kterou ale nedokázal udržet v rukou David de Gea, ale napodruhé už si poradil.

28

Fabio Carvalho se snažil prodrat po pravé straně, kde jej dokázal ubránit Fred a jako poslední se míče dotknul hostující hráč, ovšem nakonec je z toho rohový kop.

27

Další velká chyba v rozehrávce Fulhamu a Mason Greenwood uvnitř vápna našel Bruna Fernandese, kterému se ale míč zamotal pod nohama.

26

Bobby Decordova-Reid dokázal vypíchnout přihrávku na Cavaniho, ale nakonec je z toho jen autové vhazování pro domácí celek.

25

Fulham se následně dostal k míči, ale Mario Lemina se provinil velmi špatnou přihrávkou a ke střele se posléze dostal Bruno Fernandes, ale jeho tvrdou ránu vyrazil Alphonse Aréola!

24

Rudí ďábli hrají ve velmi dobrém tempu a momentálně drží míč na polovině svého soupeře.

22

Mason Greenwood nedokázal svou přihrávkou najít na levé straně Luke Shawa a Fulham tak zadarmo získal autové vhazování.

21

Aaron Wan-Bissaka centroval nebezpečný míč do vápna, ale Mason Greenwood nedokázal zakončit hlavičkou podle svých představ.

20

Fulham se snažil něco vymyslet po pravé straně, ale hosté nakonec přišli o míč.

19

Tentokrát se ale Fulham dostal do rychlého protiútoku, který přerušil faulem Bruno Fernandes a uviděl žlutou kartu.

18

United je od začátku utkání velmi silný a nyní získal rohový kop z levé strany.

16

Následně ještě videorozhodčí zkoumal možný těsný ofsajd, ale gól nakonec platí, což je pro tento fotbalový okamžik jenom dobře!

15

Manchester United právě vstřelil branku!
Tak to je fantastické uvítání pro fanoušky na stadionu! David de Gea ze svého vápna našel na středu hrací plochy Bruna Fernandese, který z první prodloužil balón na EDINSONA CAVANIHO a ten fantastickým lobem z velké dálky překonal brankáře Aréolu. Asistence: Bruno Fernandes.

14

Aaron Wan-Bissaka z pravé strany poslal nebezpečný přízemní centr do vápna, kde se snažil dostat k míči Edinson Cavani, kterého držel Tosin Adarabioyo, ale sudí ukázal pouze na roh.

12

Následný centr do vápna ovšem nepřinesl nic nebezpečného, ale Fulham nedokázal udržet míč delší dobu.

11

Tentokrát už přišel faul, kterého se dopustil Harrison Reed, když zasáhl nohu Masona Greenwooda. Manchester United tak bude mít volný kop z pravé strany a k míči se už staví Bruno Fernandes a Luke Shaw.

10

Paul Pogba se sice ocitl na zemi, ale rozhodčí Lee Mason faul na něj neodpískal. Francouzský záložník se sice diví, ale to je jediné co zmůže.

9

Další útočný pokus domácího mužstva končí jen zdviženým praporkem, jelikož se Fred po přihrávce Pogby na levé straně ocitl v ofsajdovém postavení.

8

Edinson Cavani se snažil dostat k odraženému míči, ale Mario Lemina jej dokázal odtlačit svým tělem. Dlouho ale u balónu hosté nezůstali.

7

Hostující mužstvo mělo problémy s rozehrávkou na své polovině a k míči se znovu dostal Manchester United.

6

Aaron Wan-Bissaka odcentroval z pravé strany do vápna, kde se prodral ke hlavičce Paul Pogba, ale pouze přestřelil svatyni Alphonse Aréoly!

5

Ademola Lookman se snažil z levé strany dostat balón do vápna, což se mu také podařilo, ale tam byl připraven Luke Shaw, jenž odkopl míč.

4

Znovu šel Manchester United s míčem směrem dopředu až k brankáři de Geovi, který se pomalu stává spíše dvojkou v sestavě rudých ďáblů.

3

Edinson Cavani si nedokázal zpracovat míč od Paula Pogby a hostující mužstvo má znovu k dispozici autové vhazování.

2

André Anguissa dohrával Freda, který váhal s rozehrávkou a Fulham nakonec vybojoval autové vhazování na polovině soupeře.

1

Na dnešní utkání už bylo vpuštěno 10 000 diváků a atmosféra jde znát hned od úvodního písknutí!

1

Manchester United: de Gea – Wan-Bissaka, Lindelöf, Tuanzebe, Shaw – McTominay, Fred – M. Greenwood, B. Fernandes (C), P. Pogba – Cavani.
Náhradníci: D. Henderson – Bailly, A. Diallo, Mata, N. Matić, Telles, Rashford, B. Williams, van de Beek.

Fulham FC: Aréola – Ream (C), Adarabioyo, Bryan – Carvalho, Reed, Lemina, Decordova-Reid – Lookman, Anguissa – Cavaleiro.
Náhradníci: Rodák – Aina, J. Andersen, M. Hector, Loftus-Cheek, Odoi, Maja, Onomah, Tete.

Rozhodčí: Mason – Bennett, Holmes.

Fulham FC

Fulham je aktuálně až na 18. pozici se 27 body a skóre 26:50, což znamená, že o třech sestupujících je rozhodnuto. Do Championship sestupuje kromě Fulhamu také West Brom a dlouho trápící se Sheffield United. V posledním zápase Fulham zavítal na půdu Southamptonu. Ve 27. minutě ale poslal domácí do vedení Adams a po poločase byl stav 1:0. V 60. minutě zvýšil vedení Tella. O patnáct minut později sice snížil Carvalho, ale v 82. minutě pojistil domácí výhru Walcott a Southampton vyhrál 3:1.

Rudí ďábli jsou momentálně v tabulce na 2. místě se 70 body a skóre 70:42. Už dvě kola mají jistou základní skupinu Ligy mistrů na příští sezónu a domácí soutěž tak pouze dohrávají. Manchester měl nyní velmi nabitý program, když odehrál 4 zápasy v 7 dnech. V Evropské lize se mu podařilo postoupit do finále přes AS Řím. V posledním zápase ligy United přivítal na svém stadionu Liverpool. I když v 10. minutě otevřel brankový účet domácí Fernandes, tak to byli hosté, kteří šli do šaten ve vedení po gólech Joty a Firmina. Do druhé půle Liverpool vlétl velmi dobře a Firmino se prosadil podruhé. V 68. minutě sice snížil Rashford, ale v 90. minutě pojistil výhru hostů Salah. Liverpool tak vyhrál 4:2.

Ve 37. kole Anglické Premier League se proti sobě utkají týmy Manchester United a Fulham FC. Naposled se spolu tato mužstva utkala v lednu na půdě Fulhamu. Tam šli domácí už v 5. minutě do vedení, když se trefil Lookman. Ve 21. minutě ale dokázal srovnat Cavani a do šaten se šlo za stavu 1:1. Ve druhé půli otočil vývoj utkání Pogba a Manchester United zvítězil těsně 2:1. Dnes se bude hrát na Old Trafford v Manchesteru. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Lee Mason a jeho asistenti Simon Bennett a Adrian Holmes. Jako čtvrtý sudí bude připraven Anthony Taylor. U videa bude sedět Simon Hooper a jeho asistent Matthew Wilkes.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.