To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc.

Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 13:1. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 23:10.

Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný zápas, který nakonec skončil remízou 1:1. Do vedení šla Valencia, když se po hodině hry prosadil Denis Čeryšev. V závěru hosté přišli o vyloučeného hráče a domácí v páté minutě nastaveného času vyrovnali, konkrétně Nanitamo Jonathan Ikoné.

Djaló
87. min Bamba
Bradarić
Gabriel
Yazıcı
71. min Rémy
21 André
André
Soumaré
11 Araújo
Araújo
65. min Ikoné

Kondogbia
46. min Soler
Čeryšev
87. min Garay
22 Gómez
Gómez
Gameiro
65. min Lee Kang-in

90+9

Žlutou kartu dostává Gabriel (Lille OSC).

90+7

Rozhodčí kontroval gól na videu, takže se stále ještě hraje.

90+5

Lille právě vstřelilo branku!
Domácí to dokázali a v páté minutě nastavení vyrovnávají na 1:1! Po přihrávce do vápna se k míči dostal NANITAMO JONATHAN IKONÉ, který propálil vše, co mu stálo v cestě!

90+3

Žlutou kartu dostává Maxi Gómez (Valencia CF).

90+3

Kombinační akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

90+1

Rozhodčí přidal šest minutek.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Denis Čeryšev, přichází Ezequiel Garay.

87

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Tiago Djaló, přichází Jonathan Bamba.

86

Žlutou kartu dostává Tiago Djaló (Lille OSC).

84

Velká komplikace pro Valencii! Mouctar Diakhaby znovu fauloval unikajícího protihráče, podruhé uviděl žlutou kartu a následuje tedy karta červená!

83

A další zbytečný útočný faul. Hosté s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchají.

83

Domácí brzdí zbytečné fauly na polovině soupeře, což Valencii samozřejmě maximálně vyhovuje.

82

Žlutou kartu dostává Mouctar Diakhaby (Valencia CF).

81

Posledních deset minut je před námi. Hosté se zatáhli, už se pouze brání a nikam se netlačí, což je pochopitelné.

79

Domácím se velmi rychle krátí čas. Hráčům Lille nelze upřít snahu, ale ve finální fázi se jim dnes příliš nedaří.

77

Domácí zahrávali už osmý rohový kop, ale ani z něho nic nebylo a hosté stále vedou o jednu branku.

76

Rohový kop pro Lille.

74

Nyní zakončoval střídající Loïc Rémy, ale jeho pokus přesný nebyl. To nebyla vůbec špatná pozice pro domácího hráče!

73

Stále více a více se hraje na polovině španělského celku, který ale stále drží své těsné vedení.

71

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Yusuf Yazıcı, přichází Loïc Rémy.

71

Dopředu se vydali také hosté, ale i jejich akce skončila ofsajdem, takže na tahu je celek Lille.

69

Domácí se snaží něco vymyslet, stále se nyní tlačí dopředu, ale do zakončení se dostávají jen sporadicky.

67

Rychlou akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

65

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Luiz Araújo, přichází Nanitamo Jonathan Ikoné.

65

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Lee Kang-in.

63

Valencia právě vstřelila branku!
Hosté předvedli skvělou nacvičenou akci a jdou do vedení 1:0! Po několika rychlých přihrávkách poslal Gameiro míč do vápna, kde byl DENIS ČERYŠEV, který ho propasíroval za brankáře!

62

Je před námi posledních zhruba třicet minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme a jak zápas nakonec dopadne.

60

Domácí zahrávali už šestý rohový kop, ale Valencia se i tentokrát ubránili. Další snažení navíc skončilo útočným faulem.

59

Uvidíme další rohový kop, tentokrát ho budou zahrávat hráči francouzského celku.

57

Hosté zahrávali svůj čtvrtý rohový kop, ale ani z něho nic nevytěžili a pokračujeme tedy za stavu 0:0.

56

Rohový kop pro Valencii.

55

Další snažení domácích skončilo útočným faulem, takže hrát bude španělský celek.

53

Po další akci to vyzkoušel Luiz Araújol, ale míč skončil vysoko nad brankou.

51

Yusuf Yazıcı napřáhl z dálky, ale jeho rána nebyla přesná a Jasper Cillessen zasahovat nemusel.

49

Po rohu hlavičkoval Benjamin André, ale na přední tyči nezamířil přesně a branku netrefil.

48

46

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Geoffrey Kondogbia, přichází Carlos Soler.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:03 hodin.

První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel mezi Lille a Valencií, který zatím branku nepřinesl. Viděli jsme několik střeleckých pokusů z dálky, ale většinou nepřesných. Je tedy jasné, že druhý poločas bude ještě hodně zajímavý a máme se na co těšit.

45+2

45+1

Rozhodčí přidal dvě minutky.

45

Yusuf Yazıcı se dostal do slibné šance, ale v zakončení selhal a branku trefit nedokázal.

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43

Žlutou kartu dostává Luiz Araújo (Lille OSC).

42

Nyní hlavní rozhodčí hru přerušil a jde zkontrolovat situaci na videu. Budou domácí zahrávat penaltu? Tak nakonec nebudou, pokračujeme.

41

Z hranice velkého vápna střílel Victor Osimhen, ale jeho rána přesná nebyla.

40

Do konce prvního poločasu zbývá posledních zhruba pět minutek, tak uvidíme, jestli se ještě něčeho dočkáme.

38

Hosté to vyzkoušeli středem hřiště, ale ani tato kombinace k ničemu nevedla.

36

Z dálky to nyní vyzkoušel Yusuf Yazıcı, ale jeho technický pokus postrádal přesnost a Jasper Cillessen zasahovat tentokrát nemusel.

34

Po dalším snažení domácí zahrávali svůj čtvrtý rohový kop, ale branku ohrozit nedokázali.

33

Jenže ani tento roh nic nepřinesl. Od své branky bude nyní rozehrávat Jasper Cillessen.

32

Domácí se hned vydali dopředu a také vybojovali rohový kop.

31

Nedočkáme. Ani z tohoto rohu nic nebylo a na tahu je domácí Lille.

30

Rohový kop pro hostující celek. Dočkáme se úvodní branky?

28

Domácí zahrávali druhý rohový kop v tomto utkání, ale španělský celek to zvládl a ubránil se.

27

26

Lille o něco lépe kombinuje, ale většina akcí končí před velkým vápnem Valencie.

25

Míč nyní létá ze strany na stranu, ale k vidění je pouze řada nepřesných přihrávek.

23

Domácí kombinovali na polovině soupeře, ale nakonec přišla nepřesná přihrávka a míč skončil v zámezí.

21

Žlutou kartu dostává Zeki Celik (Lille OSC).

20

Je za námi úvodních dvacet minutek a Lille hraje s Valencií stále bez branek.

18

Tentokrát se domácí lehce ubránili a jsou u míče, ale zatím nikam příliš nepospíchají.

17

16

Po rychlé akci zakončoval hostující Kévin Gameiro, ale s jeho přízemním pokusem si Mike Maignan v pohodě poradil.

15

Po dlouhé přihrávce si domácí Victor Osimhen zpracoval míč rukou, takže akce Lille velmi rychle skončila.

14

Domácí Lille je o něco aktivnější a stále se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se mu zatím nedaří podle představ.

12

Ani domácího ze svého prvního rohu nic nevytěžili, takže na první branku stále čekáme.

11

10

Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, ale s jeho propagačním pokusem si Jasper Cillessen poradil.

8

Po rohu zakončoval Geoffrey Kondogbia, ale branku trefit nedokázal, takže Mike Maignan byl bez práce.

7

6

Zatím je k vidění pouze mnoho nepřesností na obou stranách, nic zajímavého se neděje.

5

3

Nakonec se hosté dopředu vydali, ale z jejich snažení nic nebylo.

2

Ale z akce francouzského celku nic nebylo a na tahu je Valencia, která zatím drží míč na své polovině.

1

Jako první se dopředu vydali domácí fotbalisté.

1

Lille OSC: Maignan – Celik, J. Fonte (C), Djaló, D. Bradarić – Gabriel – Yazıcı, André, Soumaré, Araújo – Osimhen.
Náhradníci: Jardim – Soumaoro, Xeka, Rémy, Ikoné, Bamba, Pied.

Valencia CF: Cillessen – Wass, Gabriel, Diakhaby, J. Costa – Coquelin, Parejo (C), Kondogbia, Čeryšev – Gómez, Gameiro.
Náhradníci: Doménech – Soler, Gayá, M. Vallejo, Garay, Lee Kang-in, Torres.

Rozhodčí: D. Aytekin – E. Beitinger, R. Foltyn.

Lille – Valencia 0:1
Valencia – Lille 2:0
Valencia – Lille 3:1
Lille – Valencia 1:1

V prvních dvou uvedených případech se jednalo o utkání v rámci Ligy mistrů, další dva zápasy se udály v Evropské lize.

Valencia CF (Španělsko)

Hosté jsou o jedno místo lepší, než jejich dnešní protivník. Na svém kontě mají tři body díky hubenému vítězství 1:0 na hřišti Chelsea, ovšem před svými fanoušky na ni poté nedokázali navázat a prohráli s už zmíněným Ajaxem Amsterodam 0:3, když v zápase nedokázali proměnit pokutový kop. Jediným úspěšným střelcem španělského klubu v soutěži je zatím Rodrigo.

Lille OSC (Francie)

Francouzskému celku to zatím v prestižní soutěži příliš nejde, má za sebou dva zápasy s bilancí dvou porážek a nelichotivého skóre 1:5. Nejprve prohrál na hřišti Ajaxu 0:3, poté sehrál doma vyrovnaný zápas s Chelsea, které podlehl 1:2, když druhý a zároveň rozhodující gól inkasoval v 78. minutě. Zatím jedinou branku Lille v Lize mistrů vstřelil Victor Osimhen z Nigérie.

Dobrý den, druhým dnem pokračují zbylé zápasy 3. kola Ligy mistrů. Do hry také zasáhne jediný český pohárový zástupce, ovšem my se v tomto přenosu budeme věnovat jinému souboji, a sice francouzsko-španělskému, mezi Lille a Valenicií. Očekává se vyrovnaný duel.