Onlajn končí, na shledanou příště.

Zápas nakonec končí nerozhodně 2:2. Ačkoli měli domácí asi více ze hry remíza je více než zasloužená a oba týmy si za svou aktivitu dnes bod zasloužily. V první půli se trefil Tyler Roberts za Leeds. V druhém poločase začal aktivněji Brentford, který rychle stav otočil po gólech Shandona Baptisteho a Sergi Canóse. Po závěrečném tlaku se nakonec podařilo domácím srovnat gólem Patricka Bamforda z rohu.

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 11:9.

Cooper
15. min Harrison
3 Firpo
Firpo
69. min Bamford
Phillips
55. min Klich

Baptiste
69. min Onyeka
Nörgaard
27 Janelt
Janelt
90. min Jensen
3 Henry
Henry
7 Canós
Canós
72. min Wissa

90+5

Žlutou kartu dostává Patrick Bamford (Leeds United).

90+5

Leeds právě vstřelil branku!
Z rohového kopu se po prodloužení míče nakonec podařilo prosadit se PATRICKU BAMFORDOVI.
Asistence: Luke Ayling

90+4

Centr Stuarta Dallase se nepodařio brankáři hostů udržet a míč pokračoval na roh.

90+3

Patrick Bamford a jeho šance skončila dalším ofsajdem.

90+2

Jamesův centr končí pouze v autu.

90+1

Rozhodčí nastavuje hned 5 minut.

90

Trenér Frank sáhl k dalšímu střídání, na hřiště se podívá Jensen, který vystřídá Janelta.

90

Přímý kop teď budou rozehrávat i hráči v bílém.

89

Frank Onyeka byl faulovaný na půlící čáře.

88

Domácí hráči se snaží dostávat do vápna soupeře ale přes vysoký blok Brentfordu to jde jen velmi těžko.

87

Yoane Wissa se hnal do dalšího protiútoku, ale moc si předkopl míč.

86

Bryan Mbeumo trefil z přímého kopu pouze dobře postavenou zeď.

85

Raphinha musel přerušit protiútok Brentfordu, vidí tak žlutou kartu.

84

Raphinha svou průnikovou přihrávkou nikoho nenašel, míč byl odklizen do autu.

83

Domácí se po delší kombinaci dostali k centru, ten však sbírá obranný blok ve žlutém.

82

Tyler Roberts vyzkoušel brankáře Álvaro Fernándeze, ten však svůj tým opět podržel.

81

Nacvičený signál Leedsu málem vyšel, ale Bamfordova střela byla zablokována Goodem.

80

Henry tvrdě poslal k zemi Daniela Jamese a vidí žlutou kartu.

79

Mateusz Klich to přehnal s agresivitou a za faul na Christian Nörgaarda vidí žlutou.

79

Luke Ayling obětavě skočil do střely Mbeumovi.

78

Hráči ve žlutém nespěchají s rozehrávkou volného kopu, což se neobejde bez pískotu domácích fanoušků.

77

Stuart Dallas se pokusil technickou střelou překvapit brankáře hostí, ten byl však připravený.

76

Robertsův centr byl zablokován, dnes skvěle hrající Jansson opět zažehnal nebezpečí.

75

Jack Harrison vidí žlutou za přišlápnutí Madse Rasmussena.

74

Překvapivý ofsajd na hranici poloviny hřiště, přistižen byl Patrick Bamford.

73

Raphinha svým centrem našel pouze rukavice brankáře Álvaro Fernándeze.

72

Střelec druhého gólu Brentfordu Sergi Canós jde dolů, střídá ho Yoane Wissa.

71

Rychlý protiútok Brentfordu byl zažehnán obránci v bílém.

69

Střídá i trenér Frank, Baptiste dnes dohrál na hřiště se podívá Frank Onyeka.

69

Po dlouhém zranění nastupuje Patrick Bamford, který nahradí Firpa

68

Po krásném centru Luke Aylinga se srazil Daniel James s brankářem Álvaro Fernándezem, který zůstává ležet na zemi.

66

James si dokázal zpracovat míč, ale byl mu odmáván ofsajd.

65

Jack Harrison se dokázal uvolnit ale jeho centr padl pouze na kopačky Janssona.

64

Další centr Klicha byl odhlavičkován do zámezí. Domácí budou kopat roh.

63

Klichův centr uklidil do bezpečí Pontus Jansson.

61

Brentford právě vstřelil branku!
Po krásné akci hráčů ve žlutém se dostal do zakončení SERGI CANÓS, který nedal domácímu brankáři sebemenší šanci.
Asistence: Bryan Mbeumo

60

Po centru Mads Rasmussena se dostal k hlavičce Sergi Canós, který z malého vápna hlavičkoval nad břevno.

60

Luke Ayling je za postranní čárou a hra může pokračovat.

57

Christian Nörgaard se uvonil na pravé straně a byla z toho velká šance pro Brentford, ale Canós nakonec trefil pouze hlavu Luke Aylinga, který se skácel k zemi a je ošetřován.

55

Phillips nemůže vinou zranění pokračovat, na plac se podívá Klich.

55

Sergi Canós vidí pátou žlutou v sezóně a příště si nezahraje.

53

Po krásné rychlé akci po levé straně dostal míč Canós na SHANDONA BAPTISTEHO, který přesnou střelou srovnává na 1:1.
Asistence Sergi Canós

52

Kalvin Phillips leží na trávníku a je ošetřován.

51

Raphinha se dral do šance, ale byl mu odmáván ofsajd.

50

Luke Ayling se dostal k hlavičce, ale brankář Álvaro Fernández se předvedl a zamezil brance.

49

Ze zajímavé pozice bude rozehrávat volný kop Leeds. Provinil se Christian Nörgaard na Jamese.

48

Kombinaci Leedsu zmařil zvednutý praporek pro ofsajd.

47

Stuart Dallas předvedl fotbalovou parádu, když vystihl míč Canóse a ještě se krásně uvolnil.

46

Brentford v úvodu nakopává míč dopřed, ten však propadl až k domácímu bránkáři.

46

45

První poločas skončil. Po prvních pětačtyřiceti minutách je spokojenější domácí celek, který vede 1:0 po gólu Tylera Robertse na který mu krásně přihrál Brazilec Raphinha.

Prvních zhruba dvacet minut byl aktivnějším týmem spíše Brentford. V druhé časti poločasu se však obraz hry změnil a více ze hry i více vytvořených příležitostí mělo Leeds United, které tak zatím zaslouženě vede 1:0.

45+3

Na Raphninhuv centr z volného kopu nedosáhl vůbec nikdo.

45+2

Za tvrdý zákrok na Robertse vidí žlutou Goode.

45+1

Kalvin Phillips střílel, ale trefil pouze tribuny.

45+1

Rozhodčí Coote nastaví 3 minuty.

45

Dlouhý aut Goodeho neznamenal nebezpečí pro branku domácích.

44

Brentford se snaží něco zajímavého vymyslet, ale vysoký presink hráčů v bílém jim nic neumožní.

43

Mads Rasmussen nedokázal zkrotit míč z autu a byl vyhnán za brankovou čáru.

42

Obranná linie Leedsu si vyměňuje míč na půli hřiště, domácí hráči se teď nikam neženou.

41

Střílený centr Robertse končí v zámezí. bude z toho aut pro Brentford.

41

po tvrdém střetu s Harrisonem se Sergi Canós jen těžko zvedal, rozhodčí ale napíská.

40

Raphinhuv centr se dostal na Forshawa, ten ale pouze nahrál brankáři hostů.

39

Po přízemním centru Tylera Robertse bude Leeds opět zahrávat rohový kop.

39

Álvaro Fernández vyrazil míč z rohu.

38

Firpo si troufnul jeden na jednoho a vybojoval rohový kop.

37

Přes Llorenteho neprošel dlouhý míč na Mbuema.

36

Raphinha se snažil obejít Pinnocka, ten byl připravený a vybojoval aut.

35

Leeds se tlačí do útoku, ale nedaří se jim vykombinovat hráz obránců ve žluté.

34

Pinnock bude vhazovat aut. na polovině hřiště.

32

Brentford se snažil vykombinovat se ze své poloviny, ale napadající hráči v bílém jim to neusnadnili a míč se vrátil zpět k brankáři hostí.

31

Z hranice vápna vytsřelil Tyler Roberts a Álvaro Fernández musel vyrazit nad bránu. Bude to roh.

30

Po Henryho centru se dostal k hlavičce Pontus Jansson, jeho míč chytil Ilan Meslier.

29

Po ostrém zákroku na Mbuema vidí Roberts první žlutou kartu utkání.

27

Na podruhé se Raphinhovi podařilo přesně nacentrovat na TYLERA ROBERTSE, který se z malého vápna už nemýlil.
Asistence: Raphinha

25

Po chybě Henryho se dostal do zajímavé kombinace Leeds, ale v klíčovém okamžiku Harrison podklouzl.

24

Pěknou kombinaci Leedsu nakonec přerušil Tyler Roberts svým útočným faulem.

22

Série centrů domácích do vápna nepřinesla žádné větší ohrožení soupeře.

21

Po chybě Álvaro Fernándeze se dostali hráči Leedsu k centru, ten však postrádal určité parametry a brankář hostí si ho lehce stáhl.

20

Sergi Canós se dokázal uvolnit, ale nepovedlo se mu odcentrovat.

19

Po pěkném centru Baptisteho byl menší závar před brnakou Ilan Mesliera, ale hráči v bílém si se situací nakonec poradili.

18

Dva centry Daniela Jamese v rychlém sledu byly odhlavičkovány soupeři.

16

Ve středu pole si Adam Forshaw vyšlápl na Baptisteho, Brentford zahrává volný kop.

15

Zraněný Copper byl vytřídán, na hřiště se podívá Harrison.

14

Liam Cooper kulhavě odešel ze hřiště. Leeds zatím pokračuje v 10ti hráčích.

12

Domácí kapitán Liam Cooper leží na trávníku po špatném došlápnutí.

11

Po centru Henryho se dostal do zakončení Bryan Mbeumo, ale nezaknčil vůbec přesně. Bude to odkop od brány.

10

Raphinha odcentroval do vápna, ale podařilo se mu najít pouze obránce soupeře.

9

Sergi Canós se dostal ke střele, ale jeho pokus byl zablokovaný a tím pádem si míč domácí brankář Ilan Meslier jednoduše sebral.

8

Janeltův přetažený roh ovoce nepřinesl.

7

První roh zahrají hráči Brentfordu.

6

První střelu zápasu ukázal Roberts, ale jeho pokusu scházel velký kus kvality a skončil pouze v zámezí.

5

Hráči Leedsu drží míč a hráčům ve žluté se ho nedaří získat.

4

Goode hned dvakrát dostal příležitost na dlouhý aut do vápna, ale ani z jednoho se nepodařilo Brentfordu nic zajímavého vytěžit.

2

Brentford kombinoval na hranici vápna soupeře, ale díky kvalitnímu presinku přišli hráči ve žlutém o míč.

1

Domácí hráči rozehráli a hned se drali do vápna, zakončit se jim ovšem nepodařilo.

1

Hráči už nastupují, Leeds dnes bude hrát v bílých dresech, Brentford ve žlutých.

Leeds United: Meslier – Ayling, D. Llorente, Cooper (C), Firpo – Phillips – Raphinha, Forshaw, Dallas, D. James – T. Roberts.
Náhradníci: Klaesson – Cresswell, Harrison, Summerville, Klich, Shackleton, Jenkins, Bamford, Rodrigo.
Trenér: Marcelo Bielsa

Brentford FC: Fernández – Goode, P. Jansson (C), Pinnock – Rasmussen, Baptiste, Nörgaard, Janelt, Henry – Canós, Mbeumo.
Náhradníci: Cox – Thompson, Stevens, Onyeka, Wissa, M. Jensen, Forss, Ghoddos, Young-Coombes.
Trenér: Thomas Frank

Rozhodčí: Coote – Hopton, Mainwaring.

V patnáctém kole anglické Premier League se utkají dva celky ze druhé poloviny tabulky Brentford a Leeds United.

Brentford se po velmi slibném vstupu do soutěže postupně propadá tabulkou směrem dolů a aktuálně drží 11. příčku. Od Leeds United však mnozí čekali letos více, když jsou po čtrnácti zápasech pouze dvě příčky a 5 bodů od sestupu.

Domácí Leeds United z posledních pěti zápasů Premier League získali osm bodů za výhru v Norwichi, remízu s Leicestrem a Brightonem a výhru s Crystal Palacem, kterou vystřelil zatím nejlepší střelec týmu Raphinha v 93. minutě z penalty. Z posledních pěti zápasů tak Leeds porhráli pouze s Tottenamem venku.

Hostující tým Brentford má aktuální formu poněkud slabší, kdy z posledních pěti zápasů v Premier League získal pouze 4 body. "Včeličkám" se podařil získat bod za remízu s Newcastlem 3:3 a v posledním odehraném kole porazili doma Everton 1:0 a podobně jako v případě Leedsu se trefil nejlepší střelec týmu Toney a opět z penalty.

Oba týmy se spolu v minulosti střetly již čtrnáctkrát a vzájemné statistiky hovoří lépe pro Brentford, který ve vzájemných utkáních zvítězil pětkrát, šestkrát týmy remizovaly a třikrát vyhrálo Leeds United. Skóre ze vzájemných zápasů také zní lépe pro Brentford v poměru 15:9. V průměru tedy padá 1,71 branky na zápas.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.