Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 4:9. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 23:13.

Je konec! Crystal Palace poráží Aston Villu 3:2. Hned ve třetí minutě mohl otevřít skóre Ramsey, ale placírkou minul branku. Následně hlavičkoval Hause, který také netrefil branku. V 16. minutě se po chybě v rozehrávce domácích dostal do zakončení Watkins, ale Butland jeho pokus vyškrábl nad břevno. O minutu později už se ale technickou střelou prosadil John McGinn. Domácí mužstvo však srovnalo ve 32. minutě, když se hlavou trefil Christian Benteke. O dvě minuty později však vrátil hostům vedení Anwar El Ghazi. Po změně stran Aston Villa polevila a přišel trest. V 75. minutě totiž vypálil Zaha a Ahmad Almuhammadí si vstřelil vlastní branku. Domácí nadále pokračovali v ofenzivním snažení a v 84. minutě rozhodl svou první brankou v Premier League Tyrick Mitchell.

Crystal Palace FCCrystal Palace FC(4-3-3 )

McCarthy
73. min Tomkins

Traoré
64. min Grealish
41 Ramsey
Ramsey
85. min Davis
El Ghazi
88. min Wesley

90+3

John McGinn uspěl v souboji na polovině domácích. Jack Grealish následně operoval s míčem u nohy v blízkosti velkého vápna, ale nic nebezpečného nevyprodukoval.

90+2

Právě Zaha dostává za faul na polovině Aston Villy žlutou kartu.

90+2

Wilfried Zaha neustál souboj na polovině hrací plochy. Podle rozhodčího se však nejednalo o nedovolený zákrok. Hosté mohou pelášit vpřed.

90+1

Nastavují se čtyři minuty!

90

Domácí celek se v závěru utkání usadil na polovině soupeře, kde zahrával další přímý kop. Vysoký centr však skončil na hrudi Targetta.

88

Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Anwar El Ghazi, přichází Wesley.

87

Domácí celek zahrával přímý kop na polovině Aston Villy. Rozehrávky přímého kopu se ujal Eze, ale jeho technickou ránu hostující brankář s přehledem chytil.

86

Hause fauloval unikajícího Zahu a dostává žlutou kartu.

86

Zaha dostal další přihrávku do běhu na polovinu soupeře. Domácí hvězda ale podklouzla při zpracování a důrazný Mings míč odkopl do bezpečí.

85

Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Jacob Ramsey, přichází Keinan Davis.

84

Crystal Palace právě vstřelil branku!
Domácí celek otáčí vývoj dnešního souboje! Do pokutového území se po pravé straně dostal Zaha, k jehož sraženému centru se dostal Eze, který ještě poslal míč před branku a důrazný TYRICK MITCHELL zaznamenal svou první branku v Premier League!

83

Ahmad Almuhammadí byl s míčem na pravé straně hrací plochy, přihrál na střed, ale domácí nyní brání opravdu pozorně. Aston Villa nemá moc prostoru.

82

Cheikhou Kouyaté zastavil rodící se akci soupeře a dostává žlutou kartu.

82

Domácí zahrávali svůj sedmý rohový kop v dnešním duelu. Domácí po jeho rozehrávce zůstali u míče. K němu se dostal Eze, ale zakončil do břevna!

81

Ani další rohový kop Aston Villy nebezpečí pro domácí svatyni nepřinesl. Z hranice velkého vápna sice zakončoval Ramsey, ale trefil jen obránce.

80

Aston Villa zahrávala další rohový kop. Anwar El Ghazi vymyslel centr na přední tyč, ale před Almuhammadím odehrál domácí obránce míč na další roh.

79

Jack Grealish operoval na levé straně, jenže neměl dostatek prostoru k odcentrování do velkého vápna. Psychicky nahoře jsou nyní spíše domácí.

78

McGinn se ihned opřel do míče z blízkosti velkého vápna, ale jeho technický pokus neměl razanci a domácí brankář Butland si připsal snadný zákrok.

76

Je vyrovnáno! Domácí celek se nakonec dočkal vytoužené branky! Wilfried Zaha prošel po levé straně do velkého vápna, zakončil pravačkou a AHMAD ALMIHAMMADÍ si míč srazil do vlastní branky!

75

Ahmad Almuhammadí měl prostor k odcentrování do pokutového území, ale místo toho raději rozehrál na hostující stopery.

74

Aston Villa v posledních minutách dokázala přerušit silnější pasáž domácího celku a hraje s míčem na kopačkách. Žlutou kartu navíc viděl domácí Ward.

73

Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází James McCarthy, přichází James Tomkins.

72

Tyrick Mitchell operoval s míčem na levé straně, ale i jeho přízemní pobídku odkopl obránce do zámezí. Aston Villa zatím brání výborně.

71

Wilfried Zaha se na levé straně zbavil obránce, ale centrem trefil soupeře. Crystal Palace tak získal jen vhazování v blízkosti velkého vápna.

70

Domácí zahrávali rohový kop. Centrovaný míč se stáčel přímo do branky, ale Martínez se štěstím vyboxoval míč mimo nebezpečný prostor.

69

Eze se prosmýkl na hranici velkého vápna, kde se dobrou kličkou zbavil obránce, ale jeho technický projektil neproletěl až k brance Aston Villy.

68

Ramsey se na hranici pokutového území skvěle otočil kolem obránce a zakončil pravačkou. Jeho projektil ale zablokoval domácí obránce. Hosté ještě reklamují hru rukou.

67

Exekuce přímého kopu se ujal Anwar El Ghazi, který vyslal vysoký centr na vzdálenější tyč, jenže jeho pobídku si pohlídal Jack Butland.

66

Emiliano Martínez nakopl míč na levou stranu hrací plochy, jenže Ward nedovoleným způsobem atakoval Jacka Grealishe, který potvrdil pozici nejčastěji faulovaného hráče soutěže.

65

Jeff Schlupp se hnal za nákopem na polovinu soupeře, ale v souboji s KKonsou si pomohl nedovoleným zákrokem, což neuniklo zraku hlavního rozhodčího.

64

Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Bertrand Traoré, přichází Jack Grealish.

63

Andros Townsend spěchal s míčem vpřed po levém křídle, ale obránce před ním míč odkopl do autu. Domácí ale nadále pokračují ve snaze o vyrovnání.

62

Aston Villa zahrávala přímý kop. Jeho exekuce se ujal Anwar El Ghazi, který vyslal prudký přízemní pokus, ale Butland míč vyrazil do bezpečí.

61

Ahmad Almuhammadí se dostal do blízkosti velkého vápna, kde si jej vzal do parády Tyrick Mitchell, který špičkou kopačky vypíchl míč do autu.

60

Je za námi hodina hry a hostující Aston Villa si stále drží těsné vedení. Po změně stran je ale mnohem aktivnější domácí celek.

59

Mohlo být vyrovnáno! Po rohovém kopu se k hlavičce prodral Christian Benteke, ale jeho pokus orazítkoval jen horní tyč!

58

Garry Cahill prošel s míčem na polovinu Aston Villy, ale zadáci hostujícího celku se opět srovnali. Schlupp sice poslal míč do vápna, ale nikdo v modrém na něj nedosáhl.

57

Andros Townsend se znovu ujal rozehrávky přímého kopu. Jeho prudký centr přizvedl dobře postavený Ahmad Almuhammadí na rohový kop.

56

Wilfried Zaha uspěl v souboji na polovině hrací plochy, prošel s míčem na polovinu Aston Villy a získa pro domácí celek další přímý kop.

54

Aston Villa se v úvodu druhého poločasu nikam nežene. Jedno z horších rozehrávek navíc vystihl Benteke, ale Eze následnou střelou trefil obránce.

53

Jeff Schlupp táhl akci domácího celku po pravé straně. Na jeho pobídku si naběhl Eberechi Eze, ale průnikovou přihrávkou odevzdal míč soupeři.

52

Bertrand Traoré zůstává po předchozím zákroku Wilfrieda Zahy ležet na trávníku, ale podle všeho bude schopen pokračovat ve hře.

51

Ahmad Almuhammadí vhazoval na pravé straně hrací plochy. Domácí skvěle napadali rozehrávku Aston Villy, ale Wilfried Zaha fauloval.

50

John McGinn sestřelil rozběhnutého soupeře a vidí žlutou kartu.

49

Garry Cahill diriguje rozehrávku domácího celku. Zkušený stoper prošel na polovinu soupeře, ale kombinace Crystal Palace je zatím pomalá.

48

Ollie Watkins se prosmýkl do pokutového území. Z jeho pravé strany chtěl dloubnout míč na malé vápno, ale našel jen rukavice Jacka Butlanda.

47

Anwar El Ghazi dostal přihrávku na levou stranu. Autor druhé branky Aston Villy chtěl pokračovat individuálně, ale Townsend mu nenechal volný prostor.

46

Domácí celek obstaral výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Ani jeden z manažerů během poločasové přestávky nesáhl ke střídání.

46

První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali ofenzivní podívanou. Hned ve třetí minutě mohl otevřít skóre Ramsey, ale placírkou minul branku. Následně hlavičkoval Hause, který také netrefil branku. V 16. minutě se po chybě v rozehrávce domácích dostal do zakončení Watkins, ale Butland jeho pokus vyškrábl nad břevno. O minutu později už se ale technickou střelou prosadil John McGinn. Domácí mužstvo však srovnalo ve 32. minutě, když se hlavou trefil Christian Benteke. O dvě minuty později však vrátil hostům vedení Anwar El Ghazi. Do kabin se proto odchází za stavu 1:2.

45+2

45+2

McGinn ustál souboj na polovině soupeře, jenže v dalším střetu už byl faulován. Aston Villa bude v závěru prvního poločasu zahrávat přímý kop.

45+1

Nastavují se dvě minuty!

45

Benteke se pustil do dalšího hlavičkového souboje, ale podle hlavního arbitra si nyní pomohl nedovoleným zákrokem. Rozehrávat bude Aston Villa.

44

Matt Targett poslal přihrávku na levou stranu, kde byl Anwar El Ghazi, nicméně autor druhé branky Aston Villy nyní nic nebezpečného nevymyslel.

43

Právě Wilfried Zaha se po další akci dostal do zakončení z hranice velkého vápna, ale nártem trefil prvního obránce v bílém dresu Aston Villy.

42

Andros Townsend odcentroval pravačkou do pokutového území. Za jeho pobídkou se hnal Wilfried Zaha, ale Emiliano Martínez před ním ukryl míč do rukavic.

41

Emiliano Martínez vyslal vysoký nákop na levou stranu, jenže jeho pobídka byla příliš vysoká a míč opustil hrací plochu. Rozehrávat budou domácí.

40

Andros Townsend se hnal za pobídkou na polovinu soupeře, nicméně ani jeho akce neskončila nebezpečím pro branku Aston Villy. Hosté brání v devíti lidech před šestnáctkou.

39

Watkins si naběhl na další dobrou přihrávku do pokutového území, zpětnou přihrávkou našel Traorého, ale ten trefil placírkou jen soupeře.

38

Wilfried Zaha si parádním zpracováním v blízkosti velkého vápna připravil míč na pravačku, ale jeho prudké zakončení skončilo v rukavicích gólmana.

37

Eberechi Eze poslal pobídku na levou stranu, jenže londýnský celek nyní musí útočit proti pevnému defenzivnímu bloky Aston Villy.

36

Andros Townsend se hnal za nákopem na pravou stranu, ale Targett se před něj včas dostal tělem a byl faulován. Aston Villa bude znovu rozehrávat.

34

Aston Villa právě vstřelila branku!
Aston Villa si bleskově bere zpět své ztracené vedení! Cheikhou Kouyaté přizvedl míč v pokutovém území jen nad sebe. Watkins poté hlavou sklepl míč za sebe a osamocený ANWAR EL GHAZI napálil míč do sítě!

34

Aston Villa se po obdržení vyrovnávací branky ihned vydala do útoku se snahou o odpověď. Centr z pravé strany přiletěl na hranici velkého vápna, kde kraloval Cahill.

32

Je vyrovnáno! Domácí udeřili jako blesk z čistého nebe! K odraženému míči se dostal Mitchell, který odcentroval do pokutového území a CHRISTIAN BENTEKE přidal svůj devátý gól v letošním ročníku Premier League!

31

Watkins si na hranici velkého vápna skvěle zpracoval prudkou přihrávku, jenže se nedokázal otočit kolem obránce a přišel o míč.

30

Joel Ward dostal prostor na pravé straně, odkud odcentroval do pokutového území, jenže jeho prudkou pobídku odhlavičkoval Ezri Konsa.

29

Douglas Luiz si u rohového praporku na vlastní polovině poradil s napadajícím soupeřem, patičkou poslal míč za sebe a Konsa balón odkopl.

28

John McGinn přenesl hru na pravou stranu, kde měl moře prostoru Ahmad Almuhammadí, jenže prováhal ideální čas k odcentrování do šestnáctky.

27

Domácí se hnali do rychlého protiútoku. Eze se na polovině Aston Villy vyhnul soupeři, jenže akci Crystal Palace nakonec zmařil útočný faul.

26

Townsend si na pravé straně skvělou zasekávačkou přehodil míč na levou nohu, ale jeho centr na malé vápno skončil u stopera Hauseho.

25

Hostující brankář si dal pozor na další nákop za obranu, vyrazil na hranici velkého vápna a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.

24

Exekuce přímého kopu se ujal Andros Townsend, který kroutil míč levačkou přes zeď, ale Emiliano Martínez míč s přehledem vyrazil.

23

Targett nakopl míč na polovinu soupeře. Anwar El Ghazi se ještě dostal k míči a centroval do vápna, ale Butland míč schoval do rukavic před dobíhajícím Watkinsem.

22

Wilfried Zaha skvěle napadal rozehrávku Aston Villy na její polovině. Domácí hvězda obrala o míč McGinna, ale ten se rychle zvedl a odkopl míč do autu.

21

Domácí po dlouhé době zahrávali přímý kop na polovině Aston Villy. Eze odcentroval do pokutového území, ale oblouček odhlavičkoval ven ze šestnáctky Watkins.

20

Zaha sprintoval za Bentekeho dloubáčkem za obranu Aston Villy. Pozičně skvěle hrající Konsa raději zakopl míč vysoko na tribunu.

19

Eze vybojoval míč na polovině hrací plochy, ale prvním dotykem si jej posunul příliš daleko před sebe a už nedokázal nebezpečně zakončit.

17

V sedmnácté minutě už se Aston Villa zaslouženě ujímá vedení! Cahill odvrátil centr jen na kopačku JOHNA MCGINNA, který zakončil placírkou na zadní tyč. Butland se po balónu natahoval marně!

17

Watkins si naběhl na prudkou přihrávku na polovinu hřiště, kde jej Gary Cahill nedovoleným zákrokem poslal k zemi. Rozehrávat bude Aston Villa.

16

Další obrovská šance Aston Villy! Po špatné rozehrávce domácích se do zakončení v pokutovém území dostal Watkins, ale Butland jeho ránu vyškrábl nad břevno!

15

Douglas Luiz dostal přihrávku na pravou stranu, nicméně napadající Wilfried Zaha do něj šel tělem a odehrál míč do autu. Aston Villa bude vhazovat.

14

Domácí stopeři uklidňují rozehrávku postupnou kombinací na vlastní polovině. Hráčům Crystal Palace zatím schází větší aktivita.

13

Další centr od rohového praporku přiletěl na malé vápno, kde zasáhl obránce v domácím dresu. Hosté sice reklamovali ruku, ale sudí nechává pokračovat ve hře.

12

Ramsey táhl míč středem hrací plochy, předal jej Watkinsovi, ale centr druhého jmenovaného srazila domácí defenziva na další rohový kop.

11

Hra je přerušena! Nějaké zdravotní problémy má Garry Cahill, který nyní absolvuje menší ošetření. Podle všeho ale bude schopen nadále pokračovat.

10

Aston Villa zahrávala první rohový kop dnešního souboje. Centrovaný míč si ve vápně našel Kortney Hause, ale jeho hlavička o kousek minula levou tyč!

9

Matt Targett dostal přihrávku na levou stranu, potáhl míč do blízkosti velkého vápna, jenže jeho centr levou nohou zablokoval dobře postavený Ward.

8

McGinn se vrhl do dalšího hlavičkového souboje na polovině hrací plochy. Fotbalista Aston Villy udržel míč v souboji se Schluppem a dokázal rozehrát.

7

Eze chtěl přenést hru nákopem na levou stranu, nicméně dobře postavený Ahmad Almuhammadí jeho pobídku odehrál do bezpečí.

6

Jeff Schlupp trefil v hlavičkovém souboji hostujícího McGinna, čímž se dopustil nedovoleného zákroku. Aston Villa bude rozehrávat přímý kop.

5

Ahmad Almuhammadí vhazoval na pravé straně hrací plochy. Aston Villa se následně dostala do pokutového území, ale nikdo v bílém nezakončil.

4

Watkins skvělým napadáním dostal pod tlak Kouyatého, který soupeře kopnutím poslal k zemi. Tento zákrok domácího stopera se obešel bez žluté karty.

3

První obrovská šance Aston Villy! Watkins si naběhl na přihrávku na levou stranu, zpětnou pobídkou našel Ramseyho, který placírkou minul branku!

2

V úvodu dnešního souboje v Londýně začalo pršet. Targett potáhl míč vpřed po levé straně, ale nedokázal přihrát kolem McCarthyho.

1

Hostující Aston Villa obstarala výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Hosté se ihned vydali do útoku, ale akce vedená po pravé straně neměla dlouhého trvání.

1

Oba týmy už nastupují na hřiště. Domácí budou hrát v modročerveném, zatímco Aston Villa oblékne bílou sadu.

Crystal Palace FC: Butland – J. Ward, Kouyaté, Cahill (C), T. Mitchell – Eze, James McCarthy, Schlupp – A. Townsend, Ch. Benteke, Zaha.
Náhradníci: Guaita, Hennessey – J. Ayew, Batshuayi, Dann, Mateta, Kelly, Riedewald, Tomkins.

Aston Villa FC: E. Martínez – A. Almuhammadí, Konsa, Hause, Targett – J. McGinn (C), Douglas Luiz – B. Traoré, J. Ramsey, El Ghazi – Watkins.
Náhradníci: Steer – Barkley, Davis, Grealish, Engels, Chukwuemeka, Nakamba, N. Taylor, Wesley.

Rozhodčí: Coote – Hopton, Mainwaring.

Vzájemný zápas

V podzimním duelu zvítězila Aston Villa na domácí půdě vysoko 3:0.

Londýnský celek je na tom sice o něco hůře, ale i on si už zajistil účast v příštím ročníku Premier League. Sympatický klub totiž získal ve třiceti pěti zápasech čtyřicet jedna bodů a patří mu čtrnáctá pozice ligové tabulky. V posledních týdnech se však Crystal Palace moc nedaří. Z posledních pěti duelů hned čtyřikrát prohrál. Naposledy padl výsledkem 1:3 na půdě Southamptonu.

Hostující Aston Villa letos prožívá solidní ročník. Ve třiceti pěti odehraných zápasech získala čtyřicet devět bodů a drží jedenáctou pozici Premier League. V případě povedeného finiše se ještě může prodrat do první desítky. Na desátý Leeds ale ztrácí před dnešním utkáním čtyři body. Na hřištích soupeřů navíc dokáže Aston Villa trápit silné soupeře. Dokázala vyloupit třeba Emirates Stadium. Naposledy doma remizovala 0:0 s Evertonem.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Premier League mezi Crystal Palace a Aston Villou. Výkop je stanoven na 13 hodin.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.