Neděle 24. října 2021, svátek má Nina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 24. října 2021 Nina

Online reportáž

Z mé strany to je všechno, děkujeme za pozornost a zase někdy na počtěnou.

Česká jednadvacítka dle předpokladů jasně přehrála vrtsevníky ze San Marina a připsala si druhou výhru v kvalifikaci o EURO. Na šesti brankách se podíleli celkem tři střelci, po dvou brankách se blýskli Adam Hložek, Dominik Janošek a Ladislav Krejčí.

Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 14:0. Střely mimo: 9:1. Rohy: 15:0. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:12.

90+3

Konec zápasu.

90+2
Karty

Giacomo Conti poslal k zemi pronikajícího Kohúta a dostává žlutou kartu. Lvíčata budou rozehrávat standardní situaci z pravé strany.

90+1

Již se hraje první nastavená minuta z celkových tří. San Marino odkoplo míč do autu, a tak reprezentanti Česka rozehrávají na pravé straně.

90

Michal Sadílek to levačkou zkoušel technicky do bližší šibrenice, ale míč nakonec skončil nad brankou San Marina.

89

Daniel Souček byl na hranici odpískání penalty faulován. Lvíčata tak mají šanci přidat ještě jednu branku z přímého kopu.

88
Střídání

Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Michele Cevoli, přichází Filippo Quaranta.
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází David Tomassini, přichází Simone Nanni.

86

Český celek se procpal po levé straně do útoku a dostal míč do vápna. K zakončení nakonec nedošlo, píská se navíc ofsajd.

85
Střídání

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Filip Havelka, přichází Denis Granečný.

84

Duel se pomalu a jistě dohrává na útočné polovině českého celku. San Marino podle očekávání nic nevymyslelo a jen se brání.

82
Góly

Česko právě vstřelilo branku!
Je tu další branka zpoza vápna, plzeňský DOMINIK JANOŠEK dostal přihrávku a střelou po zemi k levé tyčce navýšil vedení na 6:0 svou druhou trefou v utkání.

81

Na míč si jeden z domácích hráčů sice naběhl, ale míč se mu trefit hlavou nepovedlo ideálně. Bude to odkop od branky.

80

Na pravé straně byl následně povalen Filip Havelka a český tým bude rozehrávat standardní situaci z celkem nadějné pozice.

79

Po dlouhé době byl míč u branky Matouše Trmala, který si ovšem nezahrál ani nohama a dost možná bude zmrzlý na kost jako například komentátor dnešního utkání.

78

Rohový kop byl zakončen střelou zpoza vápna nad branku. Lvíčata pokračují v aktivní hře na útočné polovině, ale do extrému a rizika již nejdou.

76
Střídání

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Libor Holík, přichází Daniel Souček.
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Pavel Bucha, přichází Michal Hlavatý.

76

Michal Kohút se nyní dostal po pravé straně do útoku, ale jeho centrovaný míč byl odvrácen na rohový kop.

74
Střídání

Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Mattia Ceccaroli, přichází Alessandro Liverani.

74

Libor Holík kličkoval u pravého praporku a nakonec se mu povedlo vybojovat další vhazování.

73

Blíží se nám poslední minuty utkání, ale stále je ještě dosti času na nějaké zlepšení statistik. Nyní lvíčata rozehrávají aut na pravé straně.

71

Na polovině hřiště přišel další faul, po kterém opustil hrací plochu Havelka. Ani nyní ale sudí tento zákrok žlutou kartou nepotrestal.

70

Nově příchozí Babboni šel nyní do skluzu a klidně mohl být oceněn žlutou kartou. Islandský sudí jej ovšem uklidnil a Češi budou rozehrávat.

69
Góly

Česko právě vstřelilo branku!
A je tu další branka, Libor Holík po pravém křídle utekl a našel ve vápně ADAMA HLOŽKA. Útoční pražské Sparty se ve vápně otočil a nártem poslal míč do branky podruhé v utkání.

67
Góly

Česko právě vstřelilo branku!
Po rohovém kopu se český celek dostává již do čtyřbrankového vedení! LADISLAV KREJČÍ si naběhl na rohový kop a podruhé v utkání dává branku.

66
Střídání

Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Samuel Pancotti, přichází Daniele Babboni.

65
Důležité

Po dlouhé době střelecké zakončení. Dominik Janošek to zkoušel zpoza vápna, ale střela k levé tyčce byla brankářem dobře vyražena!

64
Střídání

Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Pavel Šulc, přichází Antonín Vaníček.
Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Patrik Žitný, přichází Michal Kohút.

62
Karty

Michal Sadílek šel do vápna, ale po skluzu byl o míč připraven. Uvidíme parádní standardku a žlutou pro Franciosiho.

61

Následně na pravé lajně operoval Libor Holík, kterému se ovšem nepovedlo procpat míč přes bránícího hráče. Bude z toho aut pro hosty.

60

Patrik Žitný centroval z levé strany do šestnáctky, ale obrana hostujícího celku míč zachytila. Bude z toho další rohový kop, druhý poločas je od lvíčat celkem bezzubý.

59

Michal Sadílek zakončoval u levé tyčky, kam dostal centr z pravé strany. Hlavička se hráči PSV ovšem vůbec nevydařila a skóre se nemění.

58

Pavel Šulc a Libor Holík se nyní nedomluvili a přihrávka prvního jmenovaného skončila v autu. Hrát tak bude opět hostující celek.

57

Adam Hložek nyní dostával míč po levé straně, ale upadl před ním obránce. Islandský sudí píská faul a hra pokračuje odkopem od branky San Marina.

56

Pavel Bucha nyní ve vzduchu zakončoval centrovaný míč z levé strany. Balon se ale nakonec došoural vedle branky a De Angelis nemusel zasahovat.

55

Velice pěkný centr letěl z pravé strany do vápna, kde trojice hráčů mohla zakončovat. Ani jednomu se ale kulatý nesmysl nepovedlo trefit ideálně.

54

Další rána aktivního Janoška. Ten si naběhl před vápno a zakončoval. Jeho dělovka ale nakonec skončila jen nad brankou hostující branky.

53

Libor Holík dostal přihrávku do běhu a dostával se po pravé straně do vápna. Míč se mu ale o milimetry nepovedlo udržet na hrací ploše.

52

Poté se ke střeleckému pokusu odhodlal Patrik Žitný, ale jeho rána přesná nebyla a míč skončil nad brankou.

51

Míč z levé strany si ve vápně zpracoval Hložek, který levou nohou zakončoval. Jeho rána ale skončila jen na bránících hráčích.

50

Míč následně letěl z úhlu na Buchu, který si jej sice zpracoval, ale k zakončení již nedošlo. Odkopávat se bude od branky De Angelise.

49

Nakonec to byl kapitán Chaluš, který hřiště opustil po svých. Brzy se do hry zapojí, čeští fotbalisté hrají na útočné polovině.

48

Po rohovém kopu se na zemi objevila dvojice hráčů a jsou ošetřováni. Je tam i jedno lvíče, ale přes hradbu těl číslo nevidíme.

47

Češi se postupně dostali až do vápna, ale Janošek nakonec balon neprocpal do zakončení. Bude z toho ovšem roh.

46
Střídání

Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Jacopo Raschi, přichází Simone Franciosi.

46

Začal druhý poločas.

Je za námi první poločas utkání mezi Českem a San Marinem. Čeští mladíci jsou jasně lepší a právem vedou o tři branky. Postupně se prosadili Adam Hložek, Dominik Janošek a Ladislav Krejčí.

Druhý poločas začne v 19:01.

45+1

První poločas skončil.

45

Jacopo Raschi to následně zkusil od poloviny hřiště, ale Matouš Trmal se nadále nudí. Střela šla vysoko nad branku a málem skončila na přilehlém atletickém oválu.

44

Po dalším faulu u pravé lajny šel míč za českou obranu a jeden z hráčů San Marina bojoval. Nakonec ale sudí i přes jeho protesty na roh neukázal.

43

Češi se procpali do vápna po levé straně, ale nezakončili. Michal Sadílek následně nepřihrál přesně a píská se faul.

41

Nyní se domácí celek hnal po pravé straně, ale bránící fotbalisté míč odkopli do zámezí. Aktivita lvíčat tak bude pokračovat rohovým kopem.

40

Adam Hložek se pokoušel prosmýknout po levé straně, ale z předchozí situace byl pískán faul. San Marino tak bude rozehrávat ze své poloviny.

38
Góly

Česko právě vstřelilo branku!
Situace byla zahrána nakrátko, ale Pavel Bucha byl vychytán. Následně ovšem přišel centr z pravé strany a LADISLAV KREJČÍ trefil ze vzduchu míč po břevno hostující svatyně.

37

Libor Holík se na pravé straně uvolnil efektní zidanovkou a těsně před vápnem byl faulován. Další nadějná situace pro české barvy.

36

Hostující obrana nyní zastavila rychlý útok lvíčat. Bránící hráč míč odkopl na střechu stadionu, pokračovat se bude vhazováním.

34

Po rychlé útočné akci se do zakončení nakonec dostal Patrik Žitný. Ten technickou střelou zakončoval z otočky, ale nakonec trefit jen bránícího hráče před sebou.

33
Důležité

Akce pokračovala a na zadní tyčce hlavičkoval Pavel Šulc. Jeho zakončení pod břevno ale De Angelis parádním zákrokem vykryl!

32
Důležité

Dominik Janošek se nakonec ujal exekuce přímého kopu. Míč letěl k levé tyčce, ale brankář De Angelis parádním zákrokem českého středopolaře vychytal.

31

Michal Sadílek nyní na levém křídle posadil na zadek jednoho z hostů a Pavel Šulc následně vybojoval nadějnou standardku.

30

David Tomassini se dostal po levé straně do útoku, kde se pokoušel obejít jednoho z obranců. Česká defenzíva ale nakonec zapracovala na jedničku.

28

Filip Havelka zastavil pronikání jednoho z hostů podél lajny nedovoleně. Pokračovat se bude rozehrávkou hostujícího celku.

27

Míč nakonec letěl na levou stranu vápna, kde se ve vzdušném souboji nějakým způsobem poranil jeden z hráčů San Marina, který je nyní ošetřován.

26

Po faulu na útočné polovině budou čeští fotbalisté rozehrávat standardní situaci. Dočkáme se třetí branky?

24

Pavel Bucha se dostal ve vápně k balonu a levačkou chtěl přidat třetí gól českého nároďáku. Rána se mu ovšem vůbec nepovedla a míč skončila za plotem.

23

Celek Karla Krejčí kombinuje na útočné polovině a do zakončení se moc nežene. Uvidíme, jak tomu bude v následujících chvilkách.

21

Zablokovaný centr na pravé straně znamenal jediné, a to roh českého celku. Po rozehrávce nakrátko přišel míč na zadní tyčku, kde se ale Chalušovi nepovedlo skórovat. Kolenem míč poslal vedle.

20

Hráči San Marino to nyní zkoušeli podél levé lajny, ale zakončit se jim nepovedlo. Míč skončil v zázemí a Matouš Trmal bude rozehrávat od své branky.

19

Útočné snažení českého nároďáku je nyní méně vidět, San Marino se pokouší hrát aktivně, ale kvalita na jejich straně zatím moc vidět není.

17

Po dalšm písknutí proti českému celku rozehrával Raschi. Jeho centr ale našel jen české hráče a ti jdou s míčem do útočné fáze.

16

Nynější aktivita českého celku byla ukončena útočným faulem. San Marino se tak dostává k míči a pokračuje se jejich rozehrávkou.

14
Góly

Česko právě vstřelilo branku!
Česká jednadvacíta pokračovala v aktivní hře a nakonec se dočkala další branky. DOMINIK JANOŠEK dostal přihrávku na hranici šestnáctky a levačkou skóroval střelou po zemi.

13

Michal Sadílek kličkoval na útočné polovině a po jeho zblokované přihrávce bude český celek rozehrávat aut z levé strany.

11
Góly

Česko právě vstřelilo branku!
Český celek jde do vedení po rohovém kopu. Na roh Dominika Janoška si naběhl talentovaný ADAM HLOŽEK, kterému se hlavičkou povedlo otevřít skóre duelu.

10

Na hranici vápna vybojoval míč Pavel Šulc, který se nakonec dostal ke střeleckému pokusu. Jeho rána na zadní tyčku ale přesná nebyla a skóre se nemění.

9

A další vzrušení před hostující brankou. Akce na malém vápně byla zakončována až u levé tyčky, kde ale jeden z hráčů v těžké pozici branku netrefil.

8

Akce ale nyní českým nadějím nevyšla, hra bude pokračovat odkopem od branky hostujícího mužstva.

7

Dominik Janošek na středu hřiště špatně rozehrál a San Marino mohlo jít do útoku. Protiakce ale nakonec zakončena nebyla a u balonu jsou opět lvíčata.

5

Po sehrání rohového kopu přišla další střelecká situace, Pavel Bucha ale břevno hostující branky o pár milimetrů minul.

4
Důležité

Po centru do vápna se míč nakonec dostal na nohu Patrika Žitného, který zakončoval na levé straně vápna. Jeho dělovka levačkou skončila na rukavicích De Angelise!

3
Důležité

První nebezpečnější situace utkání! Filip Havelka se dostal před vápnem do zakončení, ale jeho rána k pravé tyčce byla dobře vyražena na rohový kop!

2

Dominik Janošek posílal od levé lajny velice slušný centr na zadné tyčku, kde byl ale první brankář De Angelis. Ten chytá a klidní hru.

1

O úvodní výkop se postarali fotbalisté Česka, kteří hrají v červených dresech a ihned se pokouší o nějaký nadějný útok.

1

Utkání právě začalo.

Oba celky jsou na travnaté ploše, odehrály hymny a start utkání je dalším plánovaným pořadem dne!

Úvodní sestavy:

Česko: Trmal – Holík, Chaluš, Krejčí, Sadílek – Havelka, Janošek – Bucha, Šulc, Žitný – Hložek.
Náhradníci: Jedlička – Plechatý, Šašinka, Kohút, Hlavatý, Souček, Granečný, Douděra, Vaníček.

San Marino: De Angelis – Moretti, Cevoli, Valentini, Conti – Dolcini – Tomassini, Ceccaroli, Raschi, Cecchetti – Pancotti.
Náhradníci: Marconi – Quaranta, Francioni, Babboni, Liverani, Zucchi, Nanni, Franciosi, Averhoff

Rozhodčí: Jónasson – Gudmundsson, Árnason.

ČESKO

Lvíčata vstoupili do evropské kvalifikace lehce rozpačitě. V úvodním duelu si sice poradili s Litvou, ale jen výsledkem 2:0. Ve zbývajících dvou střetnutích pak čeští fotbalisté remizovali s Řeckem (1:1) i Skotskem (0:0). Na třech brankách ve třech duelech se podíleli tři různí střelci.

Poslední tři duely v kvalifikaci
Česko 0:0 Skotsko
Česko 1:1 Řecko
Česko 2:0 Litva

SAN MARINO

Mladíci z malé země ve středu Itálie zatím nezískali jediný bod a dokonce ani nevstřelili gól. San Marino má po čtyřech duelech průměr inkasované branky nad čtyři branky. Poslední body udělali fotbalisté ze státu, který je obyvatelstvem menší jako hostitel dnešního utkání, v roce 2015, kdy remizovali 0:0 s Estonskem.

Poslední tři duely v kvalifikaci
San Marino 0:7 Chorvatsko
Skotsko 2:0 San Marino
Řecko 5:0 San Marino

Krásný den všem fanouškům mládežnického fotbalu! Lvíčata čeká další domácí klání, na moderním stadioně v Chomutově vyzvou outsidera skupiny ze San Marina. Utkání startuje v 18:00!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Mohlo by vás zajímat