Je rozhodnuto! Ve druhé polovině padl jediný gól, o ten se postaral deset minut před koncem Saman Ghoddos, který dokázal ze vzduchu trefit míč do levého spodního rohu domácí brány. Ani tato skutečnost ale Burnley nerozhodila, a tak si domácí berou po skvělé první polovině zasloužené tři body.

90+3

90+2

Brentford se v posledních sekundách snaží ještě dostat před Popa, domácí mužstvo se ale dokázalo semknout a skvěle brání.

Cornet
67. min Vydra

Canós
77. min Rasmussen
15 Onyeka
Onyeka
58. min Ghoddos
Nörgaard
8 Jensen
Jensen
67. min Janelt

90

Ve druhém poločase se nastavují tři minuty.

88

Pope se dostal k míči a uklidňuje spoluhráče, ti se mezitím přemisťují dále od brány.

85

Ghoddos napálil balón ze všech sil z volného kopu, míč ale skončil na domácí zdi, Janelt okamžitě vystřelil znovu po jeho odražení. Pope ale zvládl míč včas zachytit.

83

Žlutou kartu dostává Dwight McNeil (Burnley FC).

79

Brentford právě vstřelil branku!
SAMAN GHODDOS neskutečnou parádou snižuje na 1:3! Po Nörgaardově nahrávce zvládl vyskočit a trefit letící míč do levého spodního rohu domácí brány. Asistence: Christian Nörgaard.

77

Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Sergi Canós, přichází Mads Rasmussen.

76

McNeil zkusil z volného kopu jít rovnou pro gól, jeho střela však skončila na boční síti brentfordské brány.

74

Toney zahrozil po přijetí zadovky od spoluhráče, jeho rána z pomezí šestnáctky však mířila moc vysoko.

72

Nepříjemným skluzem v rohu hřiště si Saman Ghodos vysloužil žlutou kartu.

71

Rohový kop Burnley nenašel žádného z připravených hráčů, míč ale zůstává na hřišti.

67

Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Mathias Jensen, přichází Vitaly Janelt.

67

Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Maxwel Cornet, přichází Matěj Vydra.

66

Nörgaard zkusil vystřelit z dálky, Popa však ohrozit nedokázal.

64

Na druhé straně rozvíjeli hosté kombinaci, poslední přehrávka před bránu ale skončila na kopačce jednoho z bránících mužů.

62

McNeil vyrazil do rychlého protiútoku, na levé straně měl připraveného Woodu, nakonec se ale rozhodl vzít zodpovědnost na sebe a vystřelit zpoza pokutového území, bránu Brentfordu přestřelil jen o malý kousek.

60

Wood dokázal v rohu hřiště v osobním souboji vybojovat rohový kop pro domácí.

58

Střídání v týmu Brentford FC: ze hřiště odchází Frank Onyeka, přichází Sámán Ghoddos.

55

Obrovské chyby v komunikaci Burnley málem využil Toney, ten se před bránou dostal k volnému míči, jeho pokus o zakončení však jen těsně nedoskákal za brankovou čáru.

54

Jörgensen centroval před Popa, před domácí bránou však nebyl nikdo ve stejných barvách.

52

Hráči v žlutých dresech se snaží zvrátit doposud nepříznivý průběh hry, nedaří se jim ale projít přes připravené hráče Burnley.

50

Na druhé straně nepříjemně pálil z voleje Nörgaard, Pope se ale zvládl pro tento pokus natáhnout.

49

Wood zvládl hlavičkovat centr z boku hřiště, Fernándezovu svatyni však těsně minul.

48

Henry vyslal míč na bránu z dálky, Pope jej bez větších problémů chytá.

46

Po výkopu míří domácí rovnou do útoku.

46

Sudí odpískal konec první poloviny. Pro mnohé skončil úvodní poločas překvapivě drtivou převahou Burnley. Domácí celek si v pětačtyřiceti minutách dokázal vybudovat tříbrankové vedení, nebýt ofsajdu, mohly to být góly čtyři. Už ve 4. minutě otevřel skóre Wood, který svou dělovkou odstartoval kanonádu ze strany Burnley. Po deseti minutách zvyšoval Cornet, ten byl ale při skórování v ofsajdu. Neuznaná branka domácí tým trochu znechutila, nehráli jak v úvodních minutách. Třináct minut před koncem půle však dokázal skórovat Lowton, ten obdržel míč zleva do boxu před bránou, odkud se hlavou trefil na 2:0. Už o čtyři minuty později vedlo Burnley 3:0. A to po Cornetově úniku, fotbalista s dvacítkou na zádech využil dlouhého balónu od McNeila, sám se pak vydal na bránu, rychlým pohybem se dostal i za bránícího protihráče, pak už jen vyslal dělovku z pomezí šestnáctky a upravil na aktuálních 3:0.

45+2

45+1

Nátlak před klecí hostí polevuje, v nastaveném čase už se toho nejspíše moc nestane.

45

V prvním poločase se nastavují dvě minuty.

43

Po Fernándezově vyražení rohu pěstí zkoušel zakončit hlavou Mee, padáček směrovaný na bránu si ale gólman Brentfordu pohlídal.

41

Čtvrtá branka visela ve vzduchu! Cornet vyslal Gudmundssona, jenž zakončit nedokázal, odražený míč se však ještě snažil trefit McNeil, ten jej ale vyslal jen do zámezí.

39

Burnley posbíralo veškerou pozitivní energii z posledních momentů a znovu se tlačí před Fernándezovu bránu.

36

Burnley právě vstřelilo branku!
Tak to je obrovská paráda! Rychlá výměna ve středu hřiště, a následná přesná McNeilova nabídka pro MAXWELA CORNETA, který už si tento gól vzít nenechá. Cornet zvládl převzít míč pod kontrolu, pak se rychlým pohybem dostal i za bránícího protihráče, pak už jen vyslal dělovku z pomezí šestnáctky a dal na 3:0. Asistence: Dwight McNeil.

32

MATTHEW LOWTON po odvolané brance potvrzuje vedení Burnley 2:0. Taylorova nahrávka zleva přesně našla připraveného hráče s dvojkou na dresu, který hlavou přesměroval míč za Fernándeze. Asistence: Charlie Taylor.

31

Wood byl připraven v boxu před bránou, dlouhý centr ale zpracovat nedokázal.

29

Gudmundsson pálil zpoza šestnáctky, Fernández byl však v tomto případě úspěšnější.

22

Brentford uklidňuje hru, nechce znovu chybovat.

15

MAXWEL CORNET zvyšoval na 2:0. Jeho rána však kvůli ofsajdu nemůže platit.

12

Míč končí v outu, Burnley tak může za dělící čarou rozjet další útočné snažení.

9

Chris Wood znovu mířil do útočné části hřiště, v dalším pokračování jej ale zastavuje ofsajd.

4

Tak to je skvělý start utkání pro Burnley! Lowton našel přesnou přihrávkou CHRISE WOODA, který přesně trefil síť Brenfordu.

1

Burnley FC: Pope – Lowton, Tarkowski, Mee (C), Ch. Taylor – Gudmundsson, A. Westwood, Brownhill – McNeil, Wood, Cornet.
Náhradníci: Hennessey – Pieters, Bardsley, Collins, Cork, Lennon, Vydra, A. Barnes, Jay Rodriguez.

Brentford FC: Fernández – M. Jörgensen, P. Jansson (C), Pinnock – Canós, Onyeka, Nörgaard, M. Jensen, Henry – Toney, Forss.
Náhradníci: Rasmussen, Goode, Stevens, Janelt, Bidstrup, Ghoddos, Mbeumo, Fosu.

Rozhodčí: Jonathan Moss.

Krásné sobotní odpoledne všem fotbalovým fanouškům. Čeká nás 10. kolo Premier League, ve kterém se proti sobě postaví Burnley FC a Brentford FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.