Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 13:6. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:14.

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 2:2. Úvod druhého poločasu vyšel lépe Bělehradu, který se hned v první minutě dostal do vedení. Najednou se Young Boys dostali do velice slušného náporu, který nakonec přinesl kýžené vyrovnání, a sice z pokutového kopu. Koncovka utkání opět patřila švýcarskému celku, žádné další branky jsme se už nedočkali.

90+5

Sestava BSC Young Boys
von Ballmoos – Mvula, Lustenberger (C), Zesiger, García (67. Janko) – Pereira, Sierro (57. Fassnacht) – Assalé, Aebischer (73. Hoarau), Ngamaleu – Nsame
Náhradníci: Wölfli – Burgy, Fassnacht, Gaudino, Hoarau, Janko, Sorensen

Sestava FK Crvena Zvezda Bělehrad
Borjan – Gobeljić, Pankov, Degenek, Rodić – Caňas, Ivanić – García (55. Jander), Marin (C), Vukanović (85. Petrović) – Boakye (77. Tomané)
Náhradníci: Popović – Tomané, Petrović, Jander, Stojković, Šimić, Vulić

90+4

Jander se přeci jenom dostal na druhou stranu, kde se mu podařilo najít osamoceného Marina, který to udělal natolik zkušeně, že byl povalen k zemi.

90+2

Hoarau se dostal do dalšího zakončení, avšak to bylo hodně nepovedené. Hrací předmět se snesl daleko vedle branky, Borjan bude moci odkopávat.

90+1

Rodić si vzal na starost provedení autového vhazování z levé strany. Pro spolupráci se mu nabídl Petrović, avšak toho si důrazně pohlídal Lustenberger.

90

Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

90

Hoarau v další šanci! Na jeho hlavu se snesla nadýchaná nabídka, po které se francouzský forvard dostal do sympatického zakončení, které se sneslo kousek vedle.

88

Zanedlouho se rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Ještě můžeme počítat s nastaveným časem, odhadem to budou zhruba tři minuty.

88

Po delší době se hosté dostali k rozehrávce rohového kopu. Ten si i tentokráte vzal na starost kapitán Marin, jehož nabídka přinesla nepovedenou hlavičku.

86

Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Výsledek je i nadále nerozhodný, poslední minuty nejsou zrovna pohledné, do hry se dostává hodně nepřesností.

85

Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Aleksa Vukanović, přichází Njegoš Petrović.

85

Co scházelo! Borjan si nepočínal vůbec dobře, míč se mu nepodařilo vyboxovat před sebe, čehož mohl využít Hoarau, jehož hlavičkový pokus vykopl z malého vápna Gobeljić.

85

Pankov sice uspěl v hlavičkovém souboji, avšak míč se mu podařilo odehrát pouze k jednomu z protihráči. Posléze fauloval vracející se Vukanović.

84

Gobeljić našel na hranici pokutového území Marina, který se dožadoval zisku rohového kopu. Sudí byl opačného názoru, bude se rozehrávat od domácí branky.

83

Ven z branky se vydal hostující brankář Borjan, kterému se podařilo stáhnout míč ze vzdušného prostoru. Posléze přišel na řadu výhoz na pravou stranu.

82

Útočným faulem se prezentoval střídající Tomané, který si ve vzduchu pomáhal rukama. Jednoznačný faul, švýcarský celek ihned rozehrál po zemi.

81

Pro změnu se dostal k odkopu domácí brankář von Ballmoos, který ho poslal daleko na druhou stranu, avšak Nsame neodhal dopad hracího předmětu.

77

Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Richmond Boakye, přichází Tomané.

76

Young Boys právě vstřelil branku!
Máme opět vyrovnáno! K rozehrávce pokutového území se postavil střídající GUILLAUME HOARAU, jenž to zkoušel na pravou stranu, zatímco se Borjan vydal k opačné konstrukci.

75

Sudí se dokonce běžel podívat k videu, která skutečně přinese pokutový kop. Dočká se švýcarský celek kýženého vyrovnání!

74

Jeden z domácích se v pokutovém území poroučel k zemi, nicméně penalta to nejspíše nebude. Hlavní sudí ještě konzultuje s videorozhodčím.

74

Do pokutového území se snesl hodně zajímavý centr, avšak domácí se ke střele nedostali. To se povedlo až posléze, Zesiger ale hlavičkoval nad branku.

73

Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Michel Aebischer, přichází Guillaume Hoarau.

73

Jeho centr pravačkou pouze proletěl pokutovým územím, poté si nedovoleným zákrokem pomohl Boakye, který se za svůj faul sudímu omluvil.

72

Lustenberger tak vyvážel míč od svého pokutového území, přičemž se jeho celek snadným způsobem dostal na druhou stranu hrací plochy, kde se uvolnil Janko.

71

Borjan si vyzkoušel odkop od své branky, který doplachtil přesně na hlavu Vukanoviće, jenž pro změnu prodlužoval do území domácího mužstva.

70

Tentýž hráč Young Boys obstaral rohový kop z pravé strany. Tam se k hlavičce pokoušel prodrat obránce Lotomba, avšak před ním zakročil protihráč.

69

Za pokutovým územím si našel odražený míč velice aktivně hrající Aebischer, který to ihned zkoušel přímo na branku, nicméně Borjan opět zakročil.

68

Do kombinace se zapojil také levý obránce Janko, který zkoušel napodobit svého kolegu z obrany. Jeho centr ale přistál hned na kopačce prvního protihráče.

67

Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Ulisses García, přichází Saidy Janko.

66

Hlavičkovanou ve středu hrací plochy lépe zvládli hosté. Marin to ale tentokráte neudělal nejlépe, jeho pas se totiž stal snadnou kořistí von Ballmoose.

65

Málem bylo vyrovnáno! Lotomba si hodil míč na pravou nohu a poté před brankářem dokázal najít volného Nsameho, jenž reagoval kostrbatě vedle branky.

61

Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, Crvena Zvezda je stále ve vedení o jednu branku. Poslední minuty navíc nepřinášejí nic moc zajímavého.

60

Další kolmice se tentokráte snášela k pravé autové lajně, kde měl Gobeljić k míči skutečně hodně daleko. García tak ihned obstaral další autové vhazování.

59

Žlutou kartu dostává Jander Ribeiro (FK Crvena Zvezda Bělehrad).

59

Rodić s rozehrávkou volného kopu nikam nespěchal, naopak zodpovědným způsobem našel obranného kolegu Degenak, který ihned přenášel hru křížem.

58

Lotomba opět vhazoval z pravé strany, avšak poté se sám dostal do nepříjemného obležení dvojice protihráčů. Navíc si sám pomohl útočným faulem.

57

Střídání v týmu BSC Young Boys: ze hřiště odchází Vincent Sierro, přichází Christian Fassnacht.

57

Ihned po rozehrávce jsme sledovali celkem zdlouhavou rozehrávku domácích. Lotomba nevěděl komu přihrát, nakonec si vybral volného Lustenbergera.

56

Nápor Young Boys i nadále pokračuje. V krátkém časovém sledu přišel na řadu další rohový kop, avšak s totožným výsledkem. Poté z velké vzdálenosti hlavičkoval Zesiger.

55

Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Mateo García, přichází Jander Ribeiro.

54

Aby toho nebylo málo, tak jsme sledovali další rohový kop. Rozehrávka nakrátko přinesla velice nebezpečný centr, žádný z domácích se k němu nedostal.

53

Nakonec jsme sledovali rozehrávku cvičeným signálem. Aebischer zkoušel svůj centr zakroutit do malého vápna, tam se nejvýše do vzduchu dostal Degenek.

52

Lotomba se pokoušel prodrat k centru, avšak včas ho dostoupila smečka protihráčů, která zodpovědně zasáhla. Na řadu přijde rohový kop z pravé strany.

51

Jeho zakončení ještě lehce přizvedl jeden z protihráčů, Bělehrad si tak vyzkoušel další rohový kop, který pouze doplachtil do rukavic brankáře von Ballmoose.

50

Odpovědnost na sebe vzal právě zkušený Marin, jenž to pochopitelně zkoušel přímo na branku. Jeho technická rána pravou nohou skončila na horní síti.

49

Marin je v tomto utkání pořádně při chuti, před malým momentem postupoval středem hrací plochy, načež byl zezadu poslán k zemi. Následovat bude standardka.

48

Žlutou kartu dostává Vincent Sierro (BSC Young Boys).

48

Srbský celek se tak může těšit z velice povedeného vstupu do druhého poločasu, naopak domácí ho naprosto zaspali a nyní budou muset zabrat.

46

CZ Bělehrad právě vstřelil branku!
Hned v úvodu druhého poločasu se hosté dostávají poprvé do vedení! Crvena Zvezda Bělehrad roztáhla hru na pravou stranu, kde to obránce Gobeljić zkoušel přízemní přihrávkou napří pokutovým územím. K míči se nakonec dostal MATEO GARCÍA, který v pádu mířil velice přesně.

46

Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si pro změnu vzali domácí hráči, kteří budou tentokráte hrát zleva doprava.

46

Máme za sebou první poločas, který nám přinesl hodně ofenzivní podívanou. Úvod utkání patřil Young Boys, přičemž se domácímu celku podařilo vsítit úvodní branku. Jenomže soupeř si připravil stejně tak rychlé vyrovnání, načež byla k vidění řada zajímavých šancí na obou stranách, avšak žádné další branky jsme se už nedočkali.

45+3

45+3

Žlutou kartu dostává Michel Aebischer (BSC Young Boys).

45+2

Zesiger se na jistotu pokoušel spolupracovat s brankářem, který svého spoluhráče pořádně zahnal. Výsledkem byl odkop pouze k reklamním bannerům.

45+1

Míč proti noze dostal domácí Assalé, který to okamžitě zkoušel přímo na branku, avšak zakončení se stočilo pouze ven z hrací plochy, následovat bude aut.

45

První poločas bude nastaven o tři minuty.

44

V posledních minutách se zrovna moc nehraje. Po nedovoleném zákroku skončil na zemi jeden z domácích, sledujeme tak další ošetření.

43

Ven z branky se vydal hostující brankář Borjan, který si nepočínal zrovna zodpovědně. Míč mu totiž vypadl z rukavic, avšak poté své zaváhání dokázal napravit.

41

První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.

40

Dnešní zápas má grády. Ngamaleu se kostrbatým způsobem dostal do zakončení, to první mu srazil protihráč, to druhé pro změnu zneškodnil Borjan.

39

Poprvé se připomněl Boakye, který si naběhl za obranu, jenomže tam se jako první dostal k míči domácí brankář von Ballmoos, který si zaslouží pochvalu za rychlé vyběhnutí z branky.

38

Na opačné straně málem chyboval v rozehrávce Degenek, který si nedal pozor na napadajícího Nsameho, jenž se přeci jenom k balónu vůbec nedostal.

37

Žlutou kartu dostává Jean Pierre Nsame (BSC Young Boys).

37

V pokutovém území číhal na přihrávku Nsame, jehož reakce nebyla adekvátní. Crvena Zvezda se dostal do rychlého protiútoku, Marinovo zakončení vykopl z předbrankového prostoru Lustenberger.

36

Assalému se ještě podařilo zachytit míč na hrací ploše, avšak centrovaná nabídka z těžké pozice skončila pouze u Borjana, který ihned rozehrál do strany.

35

Ngamaleu se důrazným způsobem dostal kolem Rodiće, avšak následnému centru scházelo úplně všechno. Balón se tak snesl pouze za autovou lajnu.

31

Boakye zůstal ležet na zemi, přičemž hlavní sudí raději přerušil hru. Chvíli se tak hrát nebude, na hrací plochu zamířil lékařský personál hostujícího mužstva.

30

Sierro se pokoušel roztáhnout hru na pravou stranu, kam si nabíhal obránce Mvula, kterého si pohlídal Pankov. Borjan bude moci opět vykopávat.

29

Až nyní se bělehradský celek trochu uklidnil. Borjan totiž odkopával od své branky, avšak ve vzduchu opět kraloval soupeře, konkrétněji se činil Lustenberger.

28

Na řadu přišel rohový kop, který nebyl vůbec špatný. Do vzduchu se pokoušel natlačit Sierro, jehož hlavičkový pokus výrazně minul branku soupeře.

27

A aby toho nebylo málo, tak se hostující brankář opět musel činit. Hodně prostoru měl na zakončení Aebischer, jehož dělovku zneškodnil brankář Borjan.

27

Nsame si tělem poradil s protihráčem, díky čemuž mohl rozvinout nadějnou protiakci. Ta nakonec nabídla centr do malého vápna, kde fantastickým způsobem zasáhl Borjan, jenž zakročil na brankové čáře.

26

Hodně nepovedeným řešením to zkoušel domácí zadák Zesiger, jenž dalekonosně odkopával k hranici pokutového území, kde nebyl nikdo ze spoluhráčů.

25

Obrannou povinnost si dokázal splnit Rodić, který u postranní lajny za sebe nepustil přihrávku pro Ngamaleua. Youngs Boys budou moci opět vhazovat.

24

O autové vhazování z pravé strany se postaral Mvula, který okamžitou nabídkou oslovil vedle stojícího Sierra, jenž přenášel hru na útočnou polovinu.

23

Pankov se zkušeným způsobem dostal až na druhou polovinu, kde ještě přeposílal přihrávku na volného Gobeljiće, který narazil pouze do protihráče.

22

Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, jenž nám zatím přinesla hned dva přesné zásahy. Bělehrad výrazně vyrovnal hru, čemuž předcházelo vyrovnání.

21

Hodně pohotovým způsobem to zkoušel García, který si navedl míč na silnější nohu a poté pořádně protáhl brankáře von Ballmoose, jenž se včas přesunul.

18

Vyrovnávací branka na sebe nenechala dlouho čekat! Také Crvena Zvezda si vyzkoušela druhý rohový kop, který si vzal na starost kapitán Marin. Jeho kroucený centr nakonec nasedl přesně na hlavu MILOŠE DEGENEKA, jehož naprosto přesná hlavička zapadla ke vzdálenější konstrukci.

16

Švýcarský celek je od úvodních minut výrazně aktivnější, nyní si došel pro zisk druhého rohového kopu. K míči se postavil Aebischer, který našel hlavu Degeneka.

15

García dostal přihrávku na levou stranu, odkud to zkoušel okamžitým centrem před brankáře Borjana, avšak jeho nabídka trefila prvního protihráče.

14

U středového kruhu se jako první dostal k padajícímu míči domácí Pereira, který ho prodlužoval za svá záda, kde číhala pozorná obrana Young Boys.

13

I přesto se domácí rozhodli otočit hru na levou stranu. García se sice dostal do nepříjemného obležení, nakonec mu přispěchal na pomoc kolega Ngalameu.

12

Von Ballmoos opět vypomohl svému celku s rozehrávkou, tentokráte se pokoušel hru roztáhnout hru na pravou stranu, kde se nacházel osamocený Mvula.

11

Po autovém vhazování to hodně kostrbatým způsobem zkoušel Rodić, jehož nabídka nebyla přesná. Von Ballmoos tak bude odkopávat od branky.

10

Na opačné straně to chtěl vzít sám na sebe křídelník Ngalameu, jenže nepřešel hned přes prvního protihráče. Lustenberger tak odklidil balón do zámezí.

9

Téměř ihned po rozehrávce si nedovoleným zákrokem pomohl vracející se Aebischer, hlavní sudí sice ponechal výhodu, avšak Bělehradu to moc nepomohlo.

8

Z opakovaného záběru to vypadalo na mírný ofsajd Nsameho, avšak porada s videorozhodčím nakonec branku skutečně uznává, bude se rozehrávat.

7

Máme tady úvodní branku tohoto zápasu, domácí hráči se dostávají do vedení! Domácí brankář von Ballmoos odkopával míč na druhou stranu, kde se v hlavičkovém souboji dokázal prosadit Nsame. Jeho prodloužení našlo naběhnuvšího ROGERA ASSALÉHO, který propálil Borjana.

7

Také švýcarský celek si vyzkoušel vůbec první rohový kop. Na něj si na hranici malého vápna pokusil naskočit Sierro, avšak jeho střela nebyla vůbec přesná.

7

Odpovědnost na sebe vzal kapitán Marin, jehož nebezpečný centr pouze proletěl pokutovým územím. To vedlo k protiútoku, hosté se ale včas vrátili.

6

Na opačné straně se za přihrávkou pokoušel dostat Gobeljić, který to udělal hodně zkušeně. Počkal si na odskok míče, díky kterému vybojoval rohový kop.

5

Do kombinace se zapojil také velezkušený obránce Lustenberger, který roztáhl hru na levou stranu, načež se jako první dostal k míči brankář Borjan.

4

Young Boys si vybojovali úvodní standardní situaci. K rozehrávce se nakonec postavil García, jehož centr našel hlavu Zesigera, který opět našel brankáře.

3

Hned v úvodu utkání jsme sledovali centrovanou nabídku z pravé strany, která se snášela k zadní tyči, kde Assalé slabě hlavičkoval k brankáři Borjanovi.

2

Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zleva doprava.

1

BSC Young Boys: von Ballmoos – Mvula, Lustenberger (C), Zesiger, García – Pereira, Sierro – Assalé, Aebischer, Ngamaleu – Nsame

FK Crvena Zvezda Bělehrad: Borjan – Gobeljić, Pankov, Degenek, Rodić – Caňas, Ivanić – García, Marin (C), Vukanović – Boakye

Rozhodčí: Makkelie – Diks, Steegstra (všichni Nizozemsko).

FK Crvena Zvezda Bělehrad

Srbská nejvyšší soutěž má za sebou pět kol, přičemž Crvena Zvezda dokázala ukořisti dvanáct bodů, díky čemuž se v současné době nachází na třetí pozici tabulky. Hostující tým tohoto zápasu momentálně ztrácí na vedoucí Vojvodinu pouze jeden bod, nicméně Crvena Zvezda má svůj zápas pátého kola ještě k dobru. Srbský celek se do hlavní fáze Ligy mistrů pokouší probojovat už od prvního předkola, ve kterém se mu podařilo vyřadit litevskou Suduvu. Poté přišel trochu těžší soupeř, ve druhém předkole číhalo finské HJK, které v součtu nakonec na svého protivníka nestačilo. Třetí předkolo bylo skutečně hodně napínavé, první duel proti Kodani přinesl remízu 1:1, tentýž výsledek nabídla také odveta, tento souboj tak musel rozhodnout penaltový rozstřel, ve kterém byla úspěšnější právě Crvena Zvezda.

BSC Young Boys

Fotbalisté Young Boys mají ve své domácí soutěže za sebou již čtyři zápasy, ve kterých se jim celkem dařilo. Úvodní kolo sice přineslo nerozhodný výsledek, avšak další tři zápasy přinesly vítězství, díky čemuž se švýcarský celek vyhřívá na vedoucí pozici své domácí soutěže, náskok na druhou Basilej činí jeden bod. Young Boys se navíc opírají o velice dobrou obranu, ta ze čtyř odehraných zápasů inkasovala pouze ve třech případech, což zatím nabízí nejlepší obranu celé ligy. Domácímu celku tohoto zápasu se povedlo také 1/32 finále tamního poháru, duel proti Etoile-Carouge nakonec rozhodla jediná branka, Young Boys tak oslavilo postup do dalšího kola.

Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Liga mistrů má na programu čtvrté předkolo, my budeme společně sledovat souboj mezi BSC Young Boys a FK Crvena Zvezda Bělehrad.