Souhrn
Přípravný zápas
15. 8. 2020 17:00
Bohemians Praha 1905
1
:
1
(1:1)
FK Teplice
(11')Vodháněl(23')Řezníček(45')Dostál(74')Mareš
Další zápasy kola
Přípravný zápas - 25. 7. 2020
Senica 3:2 Blansko Přípravný zápas - 28. 7. 2020
Sparta 0:0 Vltavín Přípravný zápas - 29. 7. 2020
Třinec 6:0 Olomouc B Č. Budějovice 0:0 Vyšehrad Chrudim 3:2 Pardubice Olomouc 1:0 Rosice Slovácko 4:3 Slovan Bratislava Jablonec B 2:1 Varnsdorf Táborsko 4:1 Znojmo Přípravný zápas - 31. 7. 2020
Ústí n. L. 2:1 Plzeň B Blansko 2:0 Brno Uničov 1:1 Prostějov Nitra 1:1 Ostrava Přípravný zápas - 2. 8. 2020
Cottbus 0:2 Varnsdorf Přípravný zápas - 1. 8. 2020
Z. Moravce - Vráble 3:2 Ostrava Prostějov 6:0 Otrokovice Sokolov 0:2 Ústí n. L. Žižkov 3:1 Jablonec Sparta 5:0 Táborsko Plzeň 2:0 Č. Budějovice Liberec 2:1 Chrudim Adm. Praha 1:2 Bohemians 1905 Ml. Boleslav 4:2 Třinec Teplice 0:1 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:3 Třinec Přepeře 2:1 Liberec Žižkov 1:6 Králův Dvůr Senica 0:1 Slovácko Pardubice 1:0 Jihlava Trnava 1:1 Olomouc Přípravný zápas - 4. 8. 2020
Bohemians 1905 4:0 Chrudim Přípravný zápas - 5. 8. 2020
Olomouc 0:2 Brno Liberec 4:1 Žižkov Ostrava 8:0 Třinec Slavia 5:0 St. Pölten Jablonec 1:1 Pardubice Slovan Bratislava 1:1 Zlín Přepeře 0:2 Hr. Králové Varnsdorf 3:1 Neugersdorf Baník Souš 1:1 Ústí n. L. Velvary 1:2 Vyšehrad Vlašim 3:0 Motorlet Přípravný zápas - 6. 8. 2020
Bohemians 1905 2:0 Táborsko ND Gorica 1:3 Sparta Přípravný zápas - 7. 8. 2020
Rheindorf Altach 0:1 Plzeň Přípravný zápas - 8. 8. 2020
Bohemians 1905 0:0 Jablonec Hr. Králové 3:0 Chlumec nad Cidlinou Dukla Praha 4:5 Teplice Třinec 1:1 Opava Rakovník 0:0 Vyšehrad Ml. Boleslav 2:2 Liberec Č. Budějovice 4:0 Táborsko Jihlava 1:2 Brno Karviná 3:2 Líšeň Ústí n. L. 1:0 Dukla Praha Bohemians 1905 2:0 Žižkov Zlín 1:2 Prostějov Pardubice 1:1 Olomouc Honvéd 1:2 Ostrava Maribor 2:1 Slovácko Slavia 3:1 Fehérvár Přípravný zápas - 9. 8. 2020
Ferencváros 0:0 Sparta Přípravný zápas - 11. 8. 2020
Slavia 0:0 Sturm Graz Pardubice 0:0 Bohemians 1905 St. Pölten 0:2 Plzeň Chomutov 0:4 Ústí n. L. Ml. Boleslav 0:0 Chrudim Přípravný zápas - 12. 8. 2020
Karviná 2:0 Jastrzębie Liberec B 2:4 Varnsdorf Horn 0:4 Sparta Žižkov 3:2 Jihlava Č. Budějovice 3:0 St. Pölten Rapid 5:3 Opava Admira 2:1 Ostrava Liberec 1:1 Blansko Brno 2:3 Líšeň Vyšehrad 4:1 Vltavín Wolfsberger 2:2 Sparta Přípravný zápas - 14. 8. 2020
Universitatea Craiova 0:2 Plzeň Slavia 0:0 Austria Salzburg 2:0 Č. Budějovice Přípravný zápas - 15. 8. 2020
Karviná 1:1 Třinec Adm. Praha 15. 8. 11:00 Ústí n. L. Sturm Graz 1:1 Opava Hartberg 1:4 Ostrava Rapid 3:0 Liberec Jablonec 2:1 Jihlava Olomouc 3:0 Prostějov Zlín 1:2 Brno Příbram 1:3 Dukla Praha Bohemians 1905 1:1 Teplice Admira 3:2 Slovácko Přípravný zápas - 16. 8. 2020
Ml. Boleslav 3:0 Varnsdorf Přípravný zápas - 19. 8. 2020
Zagłębie S. 19. 8. 11:30 Opolí Přípravný zápas - 2. 9. 2020
Kroměříž 0:3 Ostrava Přípravný zápas - 4. 9. 2020
Liberec 3:2 Hr. Králové Příbram 1:2 Vyšehrad Jablonec 3:1 Varnsdorf Chrudim 1:2 Žižkov Opava 0:2 Prostějov Blansko 0:1 Třinec Piast Gliwice 0:0 Karviná Přípravný zápas - 5. 9. 2020
Raków 2:2 Widzew Stal M. 0:2 Wisła Přípravný zápas - 9. 9. 2020
Sparta 1:3 Žižkov Přípravný zápas - 9. 10. 2020
Ostrava 4:1 Blansko Žižkov 0:0 Bohemians 1905 Liberec 3:0 Dukla Praha Přípravný zápas - 13. 11. 2020
Opava 2:1 Karviná Hr. Králové 0:2 Bohemians 1905 Č. Budějovice 2:0 Táborsko Ostrava 0:2 Líšeň Přípravný zápas - 5. 1. 2021
Ml. Boleslav 4:1 Pardubice Přípravný zápas - 6. 1. 2021
Zlín 4:1 Blansko Ostrava 0:1 Prostějov Sparta 6:0 Chrudim Dynamo Drážďany 2:1 Jablonec Sparta 2:0 Chrudim Přípravný zápas - 8. 1. 2021
Teplice 1:0 Žižkov Přípravný zápas - 9. 1. 2021
Pardubice 0:0 Vlašim Dukla Praha 3:1 Jablonec Ml. Boleslav 0:2 Bohemians 1905 Zlín 3:1 Líšeň Mariupol 1:3 Liberec Budafoki 1:1 Slovácko Karviná 0:0 Třinec Zabrze 9. 1. 14:00 Salzburg Plzeň 5:2 Hr. Králové Přípravný zápas - 10. 1. 2021
Sparta 0:1 Č. Budějovice Pardubice 0:0 Jablonec Ostrava 2:0 Líšeň Přípravný zápas - 12. 1. 2021
Raków 2:2 Zorja Luhansk Přípravný zápas - 13. 1. 2021
Podbeskidzie 13. 1. 14:30 Žilina Stal M. 0:0 Sofia Přípravný zápas - 16. 1. 2021
Ostrava B 2:0 Třinec Přípravný zápas - 17. 1. 2021
Lech Poznań 2:0 Dyn. Moskva Jagiellonia 3:0 Niš Přípravný zápas - 18. 1. 2021
Legia 2:0 Dynamo Kyjev Přípravný zápas - 19. 1. 2021
Senica 2:1 Blansko Přípravný zápas - TEST
Udinese 1:0 Atalanta BC Přípravný zápas - 20. 1. 2021
Jagiellonia 20. 1. 9:00 Konyaspor Wisła 1:0 Zagłębie S. Zagłębie 2:2 Raków Cracovia 1:2 Katowice Přípravný zápas - 23. 1. 2021
Líšeň 1:1 Jihlava Ústí n/O 0:0 Chrudim GKS T. 5:1 Třinec Wisła 2:1 Nieciecza Podbeskidzie 0:1 Levski Vyšehrad 2:4 Vlašim Přípravný zápas - 27. 1. 2021
Petržalka 1:3 Líšeň Přípravný zápas - 30. 1. 2021
Slavia B 2:0 Táborsko Žilina B 1:2 Třinec
Sestavy
Le Giang – Dostál (77. Ugwu), Köstl (46. Hůlka), Bederka, Vondra (46. Bartek) – Květ (57. Nečas), Ljovin (57. Keita), Jindřišek (C) (46. Vacek) – Hronek (57. Novák), Puškáč (46. Osmančík), Vodháněl (36. Vaníček). | Grigar – Nazarov (46. Hyčka), Mareček, Heidenreich – Černý (46. Vondrášek), Kučera, Žitný (61. Kodeš), Trubač, Moulis (67. Radosta) – Řezníček, J. Mareš (C) (88. Ljevaković). |
1. poločas
Góly11' Vodháněl Karty45' Dostál | Góly23' Řezníček |
Střídání36' Vaníček 36' Vodháněl |
2. poločas
Karty74' Mareš | |
Střídání46' Vacek 46' Jindřišek 46' Bartek 46' Vondra 46' Hůlka 46' Köstl 46' Osmančík 46' Puškáč 57' Keita 57' Ljovin 57' Nečas 57' Květ 57' Novák 57' Hronek 77' Ugwu 77' Dostál | Střídání46' Hyčka 46' Nazarov 46' Vondrášek 46' Černý 61' Kodeš 61' Žitný 67' Radosta 67' Moulis 88' Ljevaković 88' Mareš |