Odvety semifinále Poháru UEFA
Liverpool - Barcelona,
podrobná on-line reportáž

Kaiserslautern - Alavés, průběh utkání

LIVERPOOL - BARCELONA 1:0 (1:0) Konec zápasu, první utkání 0:0, postupuje Liverpool
KAISERSLAUTERN - ALAVÉS 1:4 (1:1) Konec zápasu. První utkání 1:5, postupuje Alavés. Branky: 7. Djorkaeff - 23. Alonso, 64. a 86. Vučko, 88. Ganan
90 + 4
Konec zápasu. Liverpool - Barcelona 1:0.
90 + 3
Gólman Barcelony Reina v domění, že rozhodčí ukončil utkání zakopl míč.
90 + 2
Hostujícímu Danimu utekl po přihrávce Simaa míč do zámezí.
90 + 1
Domácí odhlavičkovájí centry Barcelony do pokutového území.
90
Švýcarský rozhodčí Meier nastaví čtyři minuty.
89
Barceloně se nedaří kombinace, její hráči často přihrávají nepřesně.
88
Dani z ostrého úhlu prudce vypálil nad bránu Liverpoolu.
87
Gólman Liverpoolu Westerveld dostal za zdržování žlutou kartu.
86
Liverpool se posledních dvacet minut jen brání a odkopává balóny. Barceloně se nedaří finální přihrávka.
84
Barcelona vybojovala rohový kop.
82
Domácí se po několika minutách dostali do protiútoku, Heskeyho zastavil faulem Frank de Boer. Liverpool bude rozehrávat trestný kop.
80
Liverpoolského Vladimíra Šmicra střídá Fowler.
78
Liverpoolského Gerrarda nahrazuje na hřišti Murphy.
75
Barcelona opět střídá: za Overmarse přichází Dani.
74
Barcelona zatlačila protivníka před jeho šestnáctku a získala převahu.
72
Po úniku a skvělém centru Simaa před bránu Liverpoolu zblízka hlavičkoval nad Kluivert.
67
Berger se uvolnil ve středu hřiště a přihrávkou hledal Šmicera, český útočník Liverpoolu ale prudký míč nezpracoval dobře. Šmicer přesto patří k nejlepším hráčům domácích.
65
Domácí Gerrard prudkou přízemní střelou z 25 metrů těsně minul bránu Barcelony.
63
Liverpool střídá. Na hřišti nahradí Owena Patrik Berger.
62
Barcelonský Simao fauloval unikajícího Šmicra. Simao dostal za tento zákrok žlutou kartu.
59
Barcelona střídá. Reizigera nahrazuje Simao.
56
Domácí gólman Westerveld školácky minul přihrávku Petita na Kluiverta, barcelonský útočník ale už míč směřující do zámezí nestihl.
55
Reiziger vykopl míč z šestnáctky Barcelony po malém závaru po hlavičce domácího Heskeyho.
47
Hostující Kluivert z úhlu prudce vystřelil mimo bránu Liverpoolu.
47
Obě mužstva pokračují v sestavách z úvodu zápasu.
46
Začala druhé půle.
45
Konec první půle - 1:0.
44
McAllister pokutový kop s přehledem proměnil, když poslal míč do pravého horního růžku.
43
Rozhodčí Meier odpískal ruku Kluiverta v pokutovém území. Liverpool bude kopat penaltu.