Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

O tři kroky před trenéry

8 2000
K n o k k e - H e i s t - O tři dny napřed musí být ve svých krocích vedoucí českého reprezentačního družstva na EURO 2000 Jaroslav Dudl. Ve chvílích, kdy trenéři teprve přecházejí z běžného trénování k cílené přípravě na zápas s Nizozemskem, on už má téměř vše potřebné pro cestu do Amsterdamu zařízené. Však se také autor EUROdeníku dočkal za své mimořádné organizátorské schopnosti i příjemné odměny: UEFA mu dnes nabídla, aby stejně jako loni dělal při Lize mistrů komisaře v Leverkusenu, nikoliv kdesi na východě, kam býval často díky svým znalostem ruštiny posílán.

"Nejvíce času při přípravách na úvodní zápas mi zabrala organizace cesty do Amsterdamu a zpět. Teď už je jasné, že tam poletíme malým charterovým letadlem a zpátky se vrátíme autobusem.

Letadlo bude v Ostende připraveno v sobotu ráno v deset hodin a v jedenáct bychom měli vzlétnout. Mezitím už v pátek večer vyrazí do Holandska náš autobus s kustody a kuchařem tak, aby nás mohli vyzvednout na amsterdamském letišti.

Tuhle cestu jsme si nevymysleli my proto, abychom cestovali ve voze, na jaký jsme zvyklí. Bylo to přání organizátorů. Autobus je vyzdoben našimi barvami, a proto by se nehodilo, abychom k zápasu přijeli nějakým vypůjčeným. Přesto jsme narazili na problém, když jsme plánovali cestu už na páteční večer. V úterý totiž někdo napadl turecký autobus, a tak tu byla obava, aby se něco podobného neopakovalo.

Nakonec jsme se domluvili a naším autobusem se můžeme po amsterdamském utkání vrátit přímo do Knokke-Heistu."

Autor:


Nejčtenější

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.czmobilní verze