Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


On-line reportáž

TISKOVÁ KONFERENCE KARLA BRÜCKNERA
10:39
Košťál na závěr zrekapituloval plán přípravných zápasů a tisková konference skončila.
10:39
Bude Brückner pokračovat i po mistrovství světa? Košťál: "Máme eminantní zájem na to, aby Karel Brückner prodloužil slouvu. Ale budeme o tom jednat až po MS." Brückner: "Někde jsem četl, že jsem se měl vyjádřit, že po MS skončím. Já jsem ale neřekl po kterém. Po tomto určitě ne."
10:32
Aktuální forma Baroše? "Hodnotím vždy výkony hráčů v reprezentaci. Výkonu v klubu posuzuji sporadičtěji."
10:31
Pochyboval o Poborském? "Znám ho a dovedu si představit i lepší výkony než na jaře. Ideální stav to není, ale Karel je zkušený hráč, který se umí připravit. O tom nepochybuji."
10:30
Trenér Angličanů Eriksson řekl, že když má 23 hráčů, tak si může dovolit riskovat a zařadit zraněého Rooneyho... "Já riskuju ještě víc, mám osm zraněných, on jen jednoho. Ale teď vážně. Nenechám přece Vladimíra Šmicera doma. Nemusí hrát devadesát minut, ale může přijít na 30 a být nejlepší."
10:29
Proč Kováč? "Zvažoval mezi Kováčem a Hübschmanem. Kováč hraje pravidelně ruskou ligu a je oporou zadních řad Spartaku. Hübschman hrál velice sporadicky, nenastupoval pravidelně. V konkurenci přesvědčil Kováč."
10:28
Brückner: "Začátek přípravy bude hodně individuální. Lokvenc a Koller už začali, trénují se Spartou B."
10:26
Otázku na prémie zodpovídá Košťál: "Po odečtení nákladů se vydělané peníze rozdělí rovným dílem mezi svaz a tým. Teď ještě řešíme, jestli obě strany uvolní část peněz na rozvoj mládežnického fotbalu."
10:21
Jen sedm obránců? "Bylo to na úkol kvality ve středu hřišti. Nechat doma někoho ze záložníků jsme nechtěli."
10:20
V sobotu sledoval Kollera v ligovém utkání v Mnichově: "V nominaci jsem ho měl už ve středu, byla to už jen společenská návštěva."
10:19
Konzultoval zařazení s Nedvědem? "Konzultoval jsem s asistenty. S hráči jsem taky mluvil, ale většinou jen s těmi, co měli nějaké zdravotní problémy."
10:19
Kapitán? "Máme dva kapitány, to je lepší, než nemít žádného. Kdo konkrétně to bude se rozhodne později, nevidím to jako otázku dne."
10:18
"Pavel Mareš byl zařazen do nominace mnohem dříve, než o tom spekuloval deník Sport."
10:18
"Jako poslení byl do sestavy včera dopsán Vratislav Lokvenc."
10:17
Volal ještě někomu jinému z nevybraných, než Bolfovi? "Ne."
10:17
Zápotočný? "Jsou tu osvědčení hráči, v obraně my neexperimentuje. Jeho čas může přijít už v kvalifikaci ME."
10:15
Proč není Bolf? "Vybraná sedmička do obrany je zdravotně i výkonnostnaně v pořádku. Bolf měl málo odehráno. Mluvil jsem s ním, přijal to. Jestli si můžeme dovolit hendikep u hráčů dopředu, ale v obraně ne."
10:12
Nad kterým jménem jste nejvíc váhal? "V pátek a v sobotu Grygera se Šmicerem byli na vyšetření, pořád chodí na léčbu a na rehabilitaci. Včera jsme vyšetřovali Lokvence. To byly tři zdravotní otazníky. Z výkonnostního hlediska jsme žádné proiblémy neřešili. I když hráč nehraje stabilně v klubu, třeba Heinz, já s nimi problémy nemám a svůj úkol v týmu má."
10:12
Otázka na Lokvence: "Je v pořádku. Navíc je to hráč, který může být v jisté fázi zápasu platný i s jistým hendikpem," říká Brückner.


Najdete na iDNES.czmobilní verze