Nizozemci otočili zápas s Mexikem

1 2006
Oslo/Eindhoven - Nizozemští fotbalisté zvítězili v přípravném zápasu 2:1 nad Mexikem, třebaže od 19. minuty prohrávali po hlavičce Jareda Borgettiho, kterého domácí zadáci nechali neobsazeného. Pár minut po přestávace se ale hráčům kouče van Bastena podařilo vývoj utkání zvrátit.

Na stadionu v Eindhovenu krátce po přestávce skórovali v rozmezí pouhých čtyř minut hráči amsterodamského Ajaxu Johnny Heitinga a Ryan Babel a svěřenci trenéra Marka van Bastena, který postavil převážně náhradníky, už vítězství udrželi.

Korejský tým remizoval bez branek v Norsku, které bylo barážovým soupeřem českých reprezentantů. Také trenér Korejců Dick Advocaat své největší hvězdy tentokrát šetřil, před startem šampionátu je chce vyzkoušet v nedělním utkání proti Ghaně.