Fotbalisté Brém se radují z gólu Theodora Gebre Selassieho (třetí zprava) v zápase s Frankfurtem. | foto: Reuters

Gebre Selassie pomohl Brémám gólem k výhře nad fotbalisty Frankfurtu

• 1
Gól českého obránce Theodora Gebre Selassieho nasměroval fotbalisty Brém i s brankářem Jiřím Pavelkou v německé lize k vítězství. V předehrávce 23. kola po obratu porazili čtvrtý Eintracht Frankfurt 2:1 a po třech zápasech poprvé naplno bodovali.

Frankfurt šel do vedení už v deváté minutě, kdy se trefil Andre Silva, nakonec ale šesté vítězství v řadě nevybojoval. Gebre Selassie se v úvodu druhého poločasu po přihrávce za obranu ocitl sám před brankou a střelou k levé tyči vyrovnal na 1:1. S oslavami druhé branky v sezoně ale mohl začít až po konzultaci sudího s videem.

Po hodině hry přidaly Brémy druhý gól, který rovněž kvůli možnému ofsajdu musel posvětit až videorozhodčí. Třetí zásah o necelých deset minut později už sudí neuznal.

Výsledek 23. kola:
Brémy - Eintracht Frankfurt 2:1
(47. Gebre Selassie, 62. Sargent - 9. Silva).